prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 mazi
#102137
Ojla,

No včeraj sem malo pred 18:00 okleval - a obujem superge in grem ven - ali ne... No zmagala je druga opcija! :cry:

Sicer je res kar naprej deževalo pa še temno je postajalo - prav nič prijazno...

Vsaka čast vsem, ki ste izbrali prvo opcijo in odtekli svoje... :laola
Uporabniški avatar
 Laufer
#102142
Bilo je prav osvežilno :D.
Bobrove dobrote v obliki rolade in analiza v Kresnički (topličajčki press).

Škoda da mi čas ne bo dopuščal udeležbe tudi v prihodnje.
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#102145
Vse čestitke prvopristopnikom. :lauf: :wc: :clap:
Se kdaj pridružim. :juhuhu:
Vidim, da se tale filozofija lepo širi v naših vrstah:
"Vreme je le informacija o tem kako se obleči." :TF)
S tem mislim seveda vreme in ne Vreme, da ne bo pomote.
Pa še fino ste uživali na analizi. :wink:
Uporabniški avatar
 5rca
#102156
:cry: :cry:

mene pa od doma niso spustil v takem vremenu ... pa sem imela že superge obute pa anorak oblečen pa kapco na glavi :roll:

pa čez 14 dni :lol:
Uporabniški avatar
 gera
#102182
Ja, super je bilo. jaz sem tudi najprej malo oklevala zaradi vremena, predvsem ko sva se zgubljala z avtom in čez zamegljene šipe iskala pravo parkirišče. Dobra volja ostalih udeležencev je pregnala sitnobo in tudi dež ni več bil problem. Med tekom pa mi je dež kar sedel, ker je bilo prijetno toplo. Tempo je bil kar dober - ne prehitro in ne prepočasi. Pa še pogostitev z rolado in pijačo - res dobra ideja!
Na poti do doma nas je malo premrazilo, ampak brez posledic (razen tega, da danes nisem šla tečt, ker so čevlji še vedno čisto mokri in upam, da bodo do jutri suhi).
Slike so tudi lepe, kljub razmeram. Žal se Golade ta teden ne moremo udeležiti, za naslednji torek pa upam, da bo čas.
Lp vsem
maja
 luzr
#102212
Rolada je bila, dve pravzaprav na koncu. Bobr je presenečenje pripeljal s sabo. Po degustiranju dveh vrst sokca me je začelo malo bolj mraziti.

Vodo sem imel v obeh copatkih, vetrovko mokro odznotraj. Hočem reči bilo je zabavno. Ostali so bolj pametno prinesli rezervna oblačilca...
Med tekom dež vsaj mene ni motil.

Neznansko sem bil vesel dveh psičk, angleško zadržane in madžarsko razposajene (še pasjih tekov).
Človeška družba je bila zelo prijetna in je pripomogla k izvrstnemu rezultatu. Od štarta do "cankarjevega doma" 30min00sek, do cilja še 36min28sek.

Srčni utrip povprečno 103, šprint do cerkvice 40sek nad 175, max 189.
Nekatere zelo zanima kako je kaj moja pumpa.

Naslednjič razdelamo kako speljati progo pri belviju.
 gregam
#102214
Super je blo, pohvala organizatorjem. Malo me je zmanjkalo v klancih.
Potrebno si bo umisliti naglavno svetilko ker je že poštena tema v gozdu.
:D
 luzr
#102267
Potrebno si bo umisliti naglavno svetilko ker je že poštena tema v gozdu.

Ne strašiti potencialnih udeležencev. Na tej progi je (zaenkrat) nadpovprečno svetlo, so svetilke javne razsvetljave.
In ni zahrbtnih korenin.
Uporabniški avatar
 milkec
#102642
Jutri bo tudi verjetno krožnik, mar ne?
Uporabniški avatar
 bobr
#102647
Seveda jutri mora biti K-Rožnik. Žal se moja malenkost ne more udeležiti ker sem prehlajen obležal v postelji :cry:. Vem pobudnik, iniciator in še kaj, pa me ne bo. Temperaturne razlike, dež in polmaraton čez vikend je verjetno vzrok padca mojega imunskega sistema. No ja kaj pa izzivam, sam sem si kriv.
Vi kar lepo odtečite bom z vami v mislih. :-((
Uporabniški avatar
 kustus
#102675
LP

No prejšni teden sem šprical zaradi dežja ta teden pa zaradi službe. Pa drugi teden.
Uporabniški avatar
 tini
#102694
Ojla,

Ce ne bo visje sile pridem tokrat tudi jaz. :)
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 433

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA