prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 pia
#6748
V četrtek, 6.5. ob 18. uri vabim na skupni trening :lol: (lahko intervalni) na holmerjevo stezo (stadion ŽŠD v Spodnji Šiški), kjer bo tudi možnosti prevzema tekaške opreme. Rahel dež ni ovira, če bodo pa nevihte, me pa ne bo....
Uživajte!
Uporabniški avatar
 obi
#6750
Na Holmerju bo težko delati intervale, ker je del proge razrit. Obnavjajo nogometno igrišče. :evil: :cry: :evil: :cry:

Intervale pa se lahko dela na pomožnem stadionu zraven (tartan 400m). :? :?
Uporabniški avatar
 ero
#6751
obi napisal/-a:Na Holmerju bo težko delati intervale, ker je del proge razrit.


če misliš na oddaljeni vogal holmerja, je proga čisto lepo speljana ob ograji. in celo malce širša je kot prej. ni pa še zasuta a to ne moti...
Uporabniški avatar
 Z*
#6784
obi napisal/-a:Na Holmerju bo težko delati intervale, ker je del proge razrit. :evil: :cry: :evil: :cry:

Saj zato pa bodo intervali - počasni tek oz. hoja na razritem delu ... :P
Uporabniški avatar
 5rca
#6809
mene so pa učili, da dva dni pred tekmo ne smem trnirati :roll:

je pa naša trojka včeraj zavzemala Rožnik v močnem nalivu, tako, da smo pripravljene na vse hudo (beri blato) v soboto :lol:
Uporabniški avatar
 Z*
#6814
A misliš, da bo blato? :?:
Uporabniški avatar
 milkec
#6817
Hmle..... Jaz bi tudi prišel! Holmer je v severno-vzhodnem delu porihtan, na zahodnem delu je pa še vedno razrit v dolžini kakih 300m! Vendar se da normalno teči! Kar se tiče blata je ta lahko le na štartni ravnini, ker že prej omenjeni severno-vzhodni del je popravljen in je več peska kot zemlje, tisti del, ki je razrit pa tudi ne bi smel biti blaten!

Če pridem v vsakem primeru zamudim, ampak upam, da bom vsaj koga ujel! Če ne bo mene noč ujela!
Uporabniški avatar
 Matevz
#6820
Z* napisal/-a:A misliš, da bo blato? :?:


Bo, in to hudo. :roll: :roll:

V dolgoletnih pojanjih po Golovcu sem empirično ugotovil, da blato na tistih predelih, kjer je pot v grapi (med Orlami in Urhom), ostane najmanj 10 dni po zadnjem deževju, pa še to le poleti, ko je vroče, sicer pa še več.

Pred leti je bila prav zaradi blata proga že speljana od tam, kjer prideš na eno sedlo (cca. 1-1,5 km od Urha) desno v hrib (zelo strmo). Ta pot pa se pred zadnjim daljšim vzponom pred Orlami pridruži "normalni" progi.

Vsekakor pa bo sploh za tiste na 12 km, ki zaradi gužve ne bodo mogli skakati levo-desno, situacija zelo,zelo blatna . :twisted: :twisted: :twisted:

Še dobro da grem na 28 :D :D :D
 dragons
#6822
Letos bodo imeli probleme fotografi ker ne bodo razlikovali umazanih tekačev ! :lol:
Uporabniški avatar
 5rca
#6828
Z* napisal/-a:A misliš, da bo blato? :?:


verjemi, da bo :!:

to bo veselo ... dva koraka naprej in enega nazaj, vsaj prvi del poti na 12km :lol:
Uporabniški avatar
 ero
#6829
Matevz napisal/-a:V dolgoletnih pojanjih po Golovcu sem empirično ugotovil, da blato na tistih predelih, kjer je pot v grapi (med Orlami in Urhom), ostane najmanj 10 dni po zadnjem deževju, pa še to le poleti, ko je vroče, sicer pa še več.


recept - tecite strogo levo, po robu in po potki, kjer se ta dvigne nad grapo, ki jo omenja Matevž.

a tudi tu bo gužva, tako da ...
Uporabniški avatar
 5rca
#6834
ero napisal/-a:recept - tecite strogo levo, po robu in po potki, kjer se ta dvigne nad grapo, ki jo omenja Matevž.
a tudi tu bo gužva, tako da ...


hvala Ero :lol:
Uporabniški avatar
 Dule
#6837
Matevz napisal/-a:Vsekakor pa bo sploh za tiste na 12 km, ki zaradi gužve ne bodo mogli skakati levo-desno, situacija zelo,zelo blatna .

Še dobro da grem na 28



Pa res to bo blatna gužva na startu na 12km. Si kar težko predstavljam cca 1000 tekačev na tisti ozki blatni poti med Urhom in Orlam :roll: .
Bi moral uvest kronometer oziroma več startov :idea: .

Je pa čudno, na celi trasi teka po Golovcu je pot lepo posuta s peskom, le med Urhom in Orlami ne. Ne vem ali je zmanjkalo peska ali pa je tam že druga občina :cry: ?

No pri nas na 28km se bomo že malo lažje ognil blatu.
Uporabniški avatar
 Dule
#6840
Dule napisal/-a:Je pa čudno, na celi trasi teka po Golovcu je pot lepo posuta s peskom, le med Urhom in Orlami ne. Ne vem ali je zmanjkalo peska ali pa je tam že druga občina :cry: ?




No zdaj moram pa že sam sebi odgovarjati: sem se spomnil, da trasa med Urhom in Orlami ni originalna pot PST.
Uporabniški avatar
 ero
#6875
hojla, 'trening' je bil uspešen, na novo razritemu delu steze navkljub. zbralo se nas je sicer le 7 tekačev in par navijačev. nekateri navijači so raje brcali žogo, drugi spet porivali kolo, tekači pa smo več klepetali kot tekli. in tudi med tekov smo klepetali. toliko o zagrizenem treningu versus druženju, kar je seveda tema za drugo temo :twisted:

no, kljub vsemu smo sestavili nekaj ogrevalnih krogov in par hitrih kilometrskih odsekov. tako, za boljši občutek pri ciljnem sprintu na trojkah.

in potem smo za iztek malo klepetali in če nas ne bi začelo zebsti, bi še zdaj stali tam sredi holmerja in klepetali in se prehladili. mogoče pa bi se prestavili v kako kulturno ustanovo in nadaljevali s klepetom, kdo ve ... :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA