prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#308007
No, sem pa že mislil, da vem kako gre KGM+ a ugotavljam, da sem živel v zmoti :? V bistvu mi navedena varianta niti ni všeč. Ne zdi se mi smiselno, da se proga potem, ko gre že enkrat čez Malo pl. (Jarški dom) tja zopet vrača (tvoja slika s križiščem Mala pl.-Gojška pl.) :idea: Izpade kot nabiranje višincev....na silo!
Moje mnenje je, da je zadnji vzpon s Krivčevega, mimo Podkrajnika do Pl.Kisovec (cca.670vm) povsem dovolj, vračanje do Male pl. pa nesmiselno. Sicer pa staknite glave in se temeljito pogovorite, da bodo trase potem znane vsem in vsakomur in bomo vedeli o čem se pogovarjamo ter kje tečemo :D Ker se za KGM zanima vedno več, predvsem forumašev, se je vredno potruditi glede tras in imenovanja odsekov (npr.kolesarnica) ter seveda objaviti gps sledi.
Zapisa ne razumi kot polemiziranje ampak kot dobronamerno idejo oz. predlog, da bi bil KGM v vseh oblikah čimbolj zanimiv in v izziv še marsikateremu ljubitelju gorskih tekov v Sloveniji :D
#308066
Kot si sam ugotovil, gre resnično za nabiranje višincev, zato ime KGM+ in zgolj priprave na razne tekme z veliko višinci, toda te poti niso "uradno" začtane a upajmo, da kmalu bodo. Z velikim veseljem te povabim zraven, ko bomo vse skupaj vrgli na papir in tako bo obstalo.
Modrovali bomo Mlakar, Zarnik, Cveto, mogoče Novak, jaz in upam da ti, sporoči.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA