vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 orlytm
#164398
čist btw ... v Bohinju, po dolini od Boh. Bistrice do jezera so potegnjene lepe proge, priporočam.
 herko
#164402
dons res lepo na pokljuki - sonce mogoče mal vetra ampak drugač pa super
lp
 Gasper`
#164757
orlytm napisal/-a:čist btw ... v Bohinju, po dolini od Boh. Bistrice do jezera so potegnjene lepe proge, priporočam.


Se ne strinjam. Mogoce ce teces klasiko.

Drugace pa polno kamenckov po progi (pomanjkanje snega in proge potegnjene cez njive). Pa tud "zratrakirane" proge niso bile 2 dni nazaj.

Na gorenjskem pride v postev za tek edino Planica in Pokljuka, drugo žal odpade.
Uporabniški avatar
 AVI
#164765
...na pokljuki...poezija...proge danes na frišno potegnjene....razen 10 km...ampak ni bilo problema...saj je lepo trdo....drugače pa zjutraj majčkeno mrzlo (beri: -15°C)...ampak kaj ko za eskime ni zime.... :lol: :lol: :lol:

Slika
 SREČKA
#165224
No,jaz sem šla pa danes tečt na smučeh na Pokljuko.Ker sem začetnica :oops: ,nimam svojih tekaških smuči in sem si jih izposodila za 3 ure.Proge super,izbira,kam zaviješ,velika, :juhuhu: sicer pod ničlo,ampak,če se dobro oblečeš,ti ni hudega in sem se super natekla :D :D :lauf: .Je pa ozka cesta,če hočeš sploh prit in bolje,da se dva avta ne srečata.TA MESEC GREM ŠE!!!!! :rol:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#165227
Za jutri, ko greva na Pokljuko, od kod je bolje dostopna, z Bohinja ali z Bleda oz. kako je z dostopom in parkingom?

lp,Miha
 Gasper`
#165229
Ce gres iz Bleda sigurno ne bo nobenih tezav ne s samim dostopom in ne s parkiranjem. Sam se nisem imel tezav pa sem kar redni gost na Pokljuki. Tudi ob dnevih sneženja je csta lepo sproti splužena.

Iz Bohinjske Bistrice pa se nisem dostopal.

Upam, da nas jutri pričaka lepo vreme na Pokljuki.

Lp
 herko
#165231
dons biv na pokljuki- super super
vreme idila(sonček)
cesta kopna in prevozna brez problemov (iz bleda)
edin parking sem težko dubu ker sem biv mal pozn-je blo ful ljudi
lp
Uporabniški avatar
 AVI
#165348
...najbolj udoben je sigurno dostop iz Bleda....drugače je pa še možnost iz Boh. Bistrice čez Gorjuše (zgoraj je nekaj snega na cesti, drugače se pa z lahkoto srečata dva avta....druga pesem je čez Goreljek- te ne priporočam :arrow: zasneženo, ozko- ni za dva avta...)

drugače pa proge na Pokljuki odlično urihtane, prav tako na planini Javornik, kjer je lepo potegnjena tudi špura za klasiko....

na dan 4.1. :arrow:
Proge na planini Javornik so še vedno odlične...prav tako so potegnjene proge skozi "hosto" proti Mrzlemu studencu....v glavnem odlično....


LP
 pero23
#166102
Se da kje na Pokljuki izposoditi tekaško opremo (smuči, čevlje in palice) in hkrati izvesti tudi začetniški tečaj?
Uporabniški avatar
 wasabi
#167713
Kakšno je kaj stanje prog po vsem tem deževju, kdo ve? Hvala!
 Gasper`
#167792
Jah na Pokljuki je (če že) snežilo. Včeraj je bilo pa cisto jasno (dopoldan) in izredno lepo potegnjene proge.
Uporabniški avatar
 Tony j
#167886
Danes je preko noči zapadlo nekaj centimetrov snega, vendar so bile proge na novo zelo lepo potegnjene. Pohvala Pokljuškim delavcem na Rudnem polju.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 14

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA