Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 INOT
#146261
20. septembra nameravam pretečti oz. prehoditi hrvaški del trase Parenzane od Sečovelj do Poreča.
Dolžina je okrog 80-85 km.
Start bi bil ob 6h zjutraj v Sečovljah, do cilja pa bi prišli približno v 12. urah oz. do teme.
Glede prevoza sta za 1 avto trenutno kandidata Zajc in Matej712, za nazaj bi se našlo še eno prosto mesto do Sečovelj.
Če je še kdo interesent za peš ali s kolesom seveda dobrodošel, edino za prevoz bo moral sam poskrbeti.
Uporabniški avatar
 INOT
#169405
Pot še vedno čaka, da jo premagamo.
Če bi še našel vsaj dva kandidata bi bil mogoče naslednji poizkus v sredo 11.02. Start ob zori v Sečovljah, iz Poreča nazaj do Sečovelj pa z taksijem, ker drugačna povezava v večernih urah ne obstaja.
Vreme kaže zaenkrat tam dol ugodno. Če je kakšen interesent naj se javi.
Uporabniški avatar
 INOT
#241901
Dve leti je že minilo od prvih načrtov :evil:, pot pa še vedno čaka :D , zato:
18.12. odhod ob 03:00 iz Maribora, po poti lahko poberem eventuelne interesente.
Start predvidoma okrog 6:00 v Sečovljah.
78 km (okrog 1800 višincev, verjetno pa nekoliko manj), predviden čas do 11 ur oz. najkasneje do odhoda avtobusa iz Poreča ob 19:15.
Resni interesenti na ZS.
Uporabniški avatar
 EčO
#241950
dexi27 napisal/-a:Maš srečo, da mam nočno, ker drgač bi me mogu 11 ur poslušat :mrgreen:


Jaz mam tud nočno. Sam moja se da mal prestavt. :--

In po vsej verjetnosti bom z veseljem 11 ur poslušal Inota. :D
Uporabniški avatar
 AVI
#241995
Uživejta maksimalno....škoda le, da se je vremem takole naredilo in da je datum prestavljen (v nedeljo je napovedano res slabo vreme)..... ampak bomo tudi mi uživali na prednovoletnem pohajkovanju po okoliškem ljubljanskem hribovju... :D
Uporabniški avatar
 RoKo
#242027
A vi to dan pred "uradno dirko" Savudrija-Novigrad? No pol pa še progo označte, da ne bomo imeli zgubikilometrov. :D :D :D
Uporabniški avatar
 EčO
#242056
@RoKo lahk nas prideš v Poreč pobrat in nas pelješ nazaj do Sečovelj ti ki si blizu! :D

V mes pa še kakšno puščico narišeš!! :lol:
Uporabniški avatar
 RoKo
#242077
Imam v soboto nagradni šiht, da grem lahko v nedeljo tja dol. :D Se boste že znašli.
Uporabniški avatar
 Vreme
#242154
Sem se letos spomladi nekaj potikal tam okoli. Naj bo fotka dovolj zgovoren dokaz kaj sem si takrat mislil :wink:

Slika

Vso srečo vsem ki se boste v teh razmerah podali na pot!!! :clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA