Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Fotr
#20940
Ekstremno!
Na 10. strani Stašin potopis in fotoreportaža iz polarnih področij. Bravo Staša, postala si medijska osebnost. Čestitam za članek! :D

Šele sedaj sem opazil, čigava slika je na prvi strani. To pa ni več neka medijska osebnost, ampak medijska zvezda!

Pa to še ni vse! Na 37. strani slika Poletove ekipe, ki je sestavljena iz večine forumcev. Kar prodiramo v medijski prostor!
Pa še bomo! :shock:
Nazadnje spremenil Fotr, dne 23 Sep 2004, 07:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#20941
Helou!
Upam, da bo tek po PST postal tako tradicionalen, da si bo zaslužil kakšen članek v Poletu. Kaj ti misliš o tem, Fotr?!
Uporabniški avatar
 Fotr
#20943
Bajsi napisal/-a:Helou!
Upam, da bo tek po PST postal tako tradicionalen, da si bo zaslužil kakšen članek v Poletu. Kaj ti misliš o tem, Fotr?!


Ej, dobra ideja Bajsi. Predlagam, da napišeš (ali kdo drug) vtise s kakšnega teka po PST in jih pošlješ na Polet. Saj sodijo teki po PST že med stalnice.
 dpop
#20948
Fotr napisal/-a:Ekstremno!
Na 10. strani Stašin potopis in fotoreportaža iz polarnih področij. Bravo Staša, postala si medijska osebnost. Čestitam za članek! :D



Kaj imajo skupnega Eva Herzigova, Demi Moore,
Natalie Imbruglia in Staša Mesec???
Ne veste ali si samo ne upate povedati??

Vse štiri so uspešne ženske, seksipilne in obrazi vseh
se pojavljajo na naslovnicah revij!!!

Aja... je pa ena ogromna razlika med ostalimi tremi
in Stašo Mesec. Staša zna pisati tudi odlične članke!

See the Moon rising!!!

1059 Darko

P.S. :cast: :cast: :cast: :cast:
Uporabniški avatar
 Manika
#20949
Hej, Staša, super!

Doma sem samo na hitro pogledala, kaj je novega v Škofovem članku, tako da tvojega prispevka sploh nisem opazila.

Ampak zdej sem si pa vse prebrala. Lepo, lepo :) Pa naslovnica :) Kakšno poziranje :wink:

Ej, koliko dobrih piscev je tu med nami, res super :)
Uporabniški avatar
 Barb
#20950
Staška,Polet sem si rezervirala še prej predno si prišla v službo, ampak danes mislim da imaš SVOJ IZVOD.

Zelo dobro, tekoče, sproščujoče branje. :cast1:
Uporabniški avatar
 Staša
#20952
Hoj!
Hja, mal mi je nerodno danes, ampak sem, moram priznat, kar zadovoljna. Ja, zelo vesela.
Hvala za čestitke... Ta Laponska je bila res tako posebna, da sem jo želela deliti. Ko človek od hladne severne dežele pričakuje največ igranje šaha cele dneve in noči, potem pa se izkaže, da te čisto pretrese, preruka, zleze pod kožo... uf!
Priporočam!
LP
Uporabniški avatar
 Matevz
#20962
Men pa ni jasno kako si tolk časa v tisti vodi zdržala, da so te še slikal :shock: :shock: :shock:
Boš rekla, da je blo zunaj itaq bolj mraz, pa si se malo grela :D :D :D

Sicer pa super članek :cast1: .
Uporabniški avatar
 bojanu
#20967
Zelo zanimivo :D Lepe slikce. Dobr zgleda tole kopanje z rokavicami in kapo :lol: :wink:
Uporabniški avatar
 H2O
#20970
jaz bom pa čist odkrito priznala, da sem pozelenela od zavisti, ko sem brala članek! :? :? :? :wink: ajjjjjjjj, sever me je od nekdaj mikal :? :?
članek super, naslovnica perfektna!!! :D bravo staša! kar bi spremenila v današnjem poletu je edino to, da bi glavo dr. škofa zradirala hehehe mene zakriva! :wink: moj otrok se pa itak stran obrača, tko kot vedno kadar je v bližini fotoaparat al pa kamera :?
Uporabniški avatar
 tamy
#20978
Ce si en teden nazaj govorila,da si ponosna name,ker sem naredila super sezono v atletiki,lahko danes jaz recem,da sem se bolj ponosna nate :D danes sem dobila polet in iskala slike,slike slike...potem pa pride mami in rece,da si na prvi strani :oops: haha,sploh te nisem opazila!!!heh,super poteza!!! :wink: :wink: :wink: CESTITAM!
Uporabniški avatar
 Bor
#20994
superca :wink:
Uporabniški avatar
 vanja
#21006
Bravo, Stasa, cestitam!!! In tudi jaz vlecem na zeleno.... Mora bit pa res nekaj posebnega tam gor.
 Lučko
#21009
Neverjetno kakšen kapital imamo na TF-ju Staša, Nataša, Fotr, Ero... pa mi bi lahko imeli svojo TF-prilogo ali kar svoj časopis in pisali svoje članke . :idea: :lol:
Čestitam Staša mega super prispevek. :clap: Če imaš še kaj zanimivega nam lahko s kakšnimi fotkami še bolj podrobno predstaviš Laponsko na pikniku :arrow: Me ful zanima :wink:
Uporabniški avatar
 runner
#21019
Vsi govorijo o Laponski, mrazu, snegu, lepem pisanju, (BTW mislim da je SUPER napisala) ampak - jaz imam eno vprašanje...

Ali je naša Staša je na naslovni strani :poleta samo v kapi in rokavicah? :shock:


:wink:
LP runner

DISCLAIMER: vse gor je mišljeno kot čista zezancija in če kdo zameri si je sam kriv...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA