Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#221450
Organizator: Športno društvo Senca Zali Log
Kraj: Zali Log
Datum: sobota, 22. maj 2010 ob 17.00
Tek šteje tudi za GORENJSKI POKAL v rekreativnih tekih za kategorijo mladina in odrasli.

Proge: *7,5km, višinska razlika: +/- 100m (odrasli)
*za pokal mladine bodo tri proge (450m, 1000m in 1300m)
Potek proge: iz vasi Zali Log po gozdni poti do Suše in nazaj. Cilj teka je na igrišču kjer bo tudi pogostitev tekačev in razglasitev rezultatov. Posebno nagrado dobi tudi tekmovalec z najbolj povprečnim časom.

Kontakt: Janez Habjan, vodja tekmovanja, 041/570-680, habjan.janez@gmail.com
http://www.zalilog.si
Vabljeni vsi ljubitelji teka!

Lep pozdrav,
Janez Habjan
#221558
Ja to je pa potem že naslednja (tretja?) tekma gorenskega pokala. V nedeljo gremo na Jošta potem pa seveda pridemo tudi na Tek Suša. Je kje videti kaj več podat :?: kov o tekmi?
#223436
Bojan Ambrožič napisal/-a:Nisem še prepričan, če me bo letos žgalo na tej tekmi. Verjetno grem na tek na Poljano

Ni hudič :evil: , da bo letos malo bolj solidno 8) . ..Konec, koncev pa vidim, da je start letos kasneje kot lani!
#223492
Leonida napisal/-a:
Bojan Ambrožič napisal/-a:Nisem še prepričan, če me bo letos žgalo na tej tekmi. Verjetno grem na tek na Poljano

Ni hudič :evil: , da bo letos malo bolj solidno 8) . ..Konec, koncev pa vidim, da je start letos kasneje kot lani!


Prepričan sem da bo bolje, ampak ker je moja prioriteta gorski tek, bom šel raje Poljano laufat.
#224353
Sodelovanje celotne vasi pri organizaciji tega teka je eden od razlogov, da je bila tekma vedno organizirana na nivoju, zato sem se na Zali log vedno rad vračal in do sedaj tekmoval še na vseh tekih.
Prizadevni organizatorji so progo že pripravili (očistili poti, pokosili travo, kjer je bilo potrebno...) za sobotno tekmo in kdor hoče, si jo lahko ogleda in opravi na njej trening :lauf: ...da bo v soboto bolje letelo :juhuhu: .

LP, vencelj
#224356
Tek Suša je tudi tretji po vrsti v letošnji karavani Gorenjskega pokala v rekreativnih tekih, razgiban, kot se za Gorenjsko spodobi, a za razliko od prvih dveh na Kriško goro in Jošta bolj ravninski.
Vse o GP: http://www.klub-trmastih.si/gorenjskip.htm
Tek suša: http://www.klub-trmastih.si/gp2010/razp ... 10razp.pdf
:laola


LP, vencelj
#224397
vencelj napisal/-a:Prizadevni organizatorji so progo že pripravili (očistili poti, pokosili travo, kjer je bilo potrebno...) za sobotno tekmo in kdor hoče, si jo lahko ogleda in opravi na njej trening :lauf: ...da bo v soboto bolje letelo :juhuhu: .

LP, vencelj


Vencelj, vidim, da si že prišel malo špijonirat v naše kraje :) Kakšen odsek bo še malo za "speglat", drugače je pa proga pripravljena.
Jutri postavimo še šotor, da bomo po teku lahko brezskrbi še kakšno rekli, da nas vreme ne bo hecalo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA