Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#235401
Lansko leto nisem bil na progi, letos pa grem obvezno na tale prijeten tek. Proga ravna, vreme bo lepo, pa še neke pretirane gneče ni na progi, ker v Zagrebu tek še ni tako popularen kot pri nas. Moti me edino, da tramvaji vozijo nemoteno po trasi teka. Če bi bilo več interesa v Zagrebu bi se lahko proga speljala po zelo lepih lokacijah mesta, tako pa smo obsojeni na 10 km v eno stran in 10 km v drugo, kar je malo monotono za 42 km, vendar še zmeraj prijeten tek na 21 km.

Veliko sreče vsem tekačem :)

Bok bok
#235430
MARDUK napisal/-a:Ima kdo morda informacijo kje se odvija "štrukla party" v soboto in časovnica od kdaj do kdaj traja? Je za udeležbo potrebna kakšna vstopnica, ki se jo kupi ali je to že všteto v račun startnine?

Jaz sem bila leta 2008. Upam, da je še tako, kot je bilo takrat. Številko dvigneš do 19. ure na Trgu bana Jelačiča, nato pa se premakneš v grajsko kavarno (v 1. nadstropje) na štrukla parti. Tega ti nihče ne pove in v vrečki za to nimaš nobenega kupona. Ga imaš pa za kosilo po teku, tako da niti ne pomisliš, da bi lahko bilo še kaj. Jaz sem zvedela od znanca :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA