področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 tamy
#69369
No jst pa sploh ne gledam fuzbala, razen ce grem zvecer k Stasi na vecerjo in njen Simon gleda,pa potem mal s Staso zravn navijava :wink: ampak mi je pa cist vseen kdo zmaga,ker cist premal sledim :oops:
Uporabniški avatar
 primus
#69432
Da še jaz pristavim svoj piskrček na to temo.

Zdaj, tik pred koncem, se kar ne morem izgubiti občutka, da smo na prvenstvu pričakovali boljši nogomet. Malo je bilo RES dobrih tekem.
In še polfinalisti - kot da bi vsi štirje prišli 'predaleč'. Samo ne me vprašat kateri štirje pa niso šli zasluženo domov...

Uživali smo pa vseeno zelo in bo kar nekaj manjkalo ko bo konec, a ne ?
Uporabniški avatar
 MihaPR
#69434
Evo, po sili rzamer sem si ogledal drugo polovico tekme italija - nemčija. brez veze :) kok je dolkcajt.
Uporabniški avatar
 tamy
#69438
primus napisal/-a:Uživali smo pa vseeno zelo in bo kar nekaj manjkalo ko bo konec, a ne ?


nene,nič ne bo manjkalo...več prostega časa bo in naše okice nam bodo hvaležne :laola tistim bolj zagrizenim pa bodo hvaležni tudi živčki,ker se bodo nehali živcirat glede rezultata :--(

je blo pa kar nekaj neumnih for, ki sem jih prebrala na 24ur.com,npr:
kako varnostnik ne sme gledati tekem
ok bad!!!
Uporabniški avatar
 Staša
#69440
tamy napisal/-a:... grem zvecer k Stasi na vecerjo in njen Simon gleda,pa potem mal s Staso zravn navijava...


:shock: in ponavadi navijamo vsak za svojo ekipo :shock: Sicer se moram pa pohvalt, k me Tamy ni, da mal zdej skrbim za zanjo, k je sama doma.



Jaz fuzbala ne maram, res sem ga primorana mal gledat, ampak ponavadi sem, če že, uživala ravno v finalnih tekmah, letos pa so mi bili bolj zanimivi dvoboji na samem začetku. Ko sem bila 15. v Bruslju, sem naletela na Ekvadorsko žurko ob zmagi - ubogi, iz vseh lukenj so prilezli, zablokirali promet in plesali po centru. Nor prizor, kar hudo mi je bilo, koliko jim pomeni. Naslednji dan sem pa na Nizozemskem gledala Slonokoščeno-Nizozemsko in potiho navijala za prve. Še nekaj zanimivih tekem... zdaj pa res dolgčas. OK, če že, potem naj bodo res Italijani. Francozi so mi postali zoprni, ker ne znam francosko, oni pa angleško, ampak nočejo govorit! :? Tko!
8)
Uporabniški avatar
 tini
#69444
Staša napisal/-a:
OK, če že, potem naj bodo res Italijani. Francozi so mi postali zoprni, ker ne znam francosko, oni pa angleško, ampak nočejo govorit! :? Tko!
8)


Evo kandidatke za v Vlajkotov klub. :)
Ok, vemo, da so Francozi najvecji nacionalisti v Evropi.

O italijanih raje ne bi.. :wink:
Sicer pa nimajo v finalu kaj dosti za praskat, roko na srce. :)

lptini
Uporabniški avatar
 Vlajko
#69453
tini napisal/-a:... O italijanih raje ne bi.. :wink:
Sicer pa nimajo v finalu kaj dosti za praskat, roko na srce. :) ...

A jim dovoliš vsaj to, da lahko sploh zaigrajo v finalu :?: :D :wink:
Uporabniški avatar
 Manika
#69506
Eh, no comment na zmagovalca :evil: . Žvižganje navijačev na štadionu ob vsakem dotiku Italijana z žogo pove vse. Žal se je pa Zidane pustil sprovocirati. Če bi on ostal v igri, pa če Ribery ne bi bil tako utrujen, mogoče Trezeguet sploh ne bi igral, pa ne bi imel možnosti faliti penala, pa če...

Vlajko, spet sem navijala za poraženca :roll: .
Uporabniški avatar
 tamy
#69512
Manika,nisi edina :oops: Jaz sem ze skoraj stavila za sladoled na francoze,hvala bogu da si nihce ni upal :lol:
Ker sem en dan prej navijala za nemce,sem dobila stavo in pojedla celega Kinga :D

Mmm,tekme na zalost nisem videla... :cry: (cel mesec gledam fuzbal,da potem ne vidim finala,kje je tukaj smisel :?: )
P.s. To,kako bi se lahko obrnila tekma,če Zidane ne bi dobil rdečega,pa ne vem kdo ne bi bil utrujen,je pa itak brez veze... :roll: bog ve,kako bi se pol res vse skupaj končalo :wink: Je blo že namenjeno italijanom :roll:
Uporabniški avatar
 Staša
#69528
Jaz sem imela pa poln kufr fuzbala in sem sama odšla v kino gledat Razvajene Parižanke. Sva bila v Izoli, pa je tam en tak luškan art kino. In veste kaj? V dvorani sva bila cela 2 gledalca! :lol:
Uporabniški avatar
 alan
#69536
Zelo presenetljivo zame... ampak kar nekaj manjka zdaj ko ni vec fuzbala...

Skoraj sram me je priznati, da se do nedavnega nisem vedel, kdaj in ce je bila Slovenija na svetovnem ali evropskem ali kar koli ze...

Potem pa je letos tako naneslo, da imam enega Nemca za cimra, pa enga Italijana, pa en kup znancev iz Francije in francosko govorecih Afriskih drzav. Pa smo grdo izkoristili nogomet za druzenje in sklepanje novih prijateljstev. :?

In kljub temu, da nikoli nisem maral italijanskega nogometa, me (nas) je druzbica kaksnih 20 navijacev(cic) tako navdusila s srcnostjo in sproscenostjo, da smo vkljucno s skupino Nemcev po njihovem porazu zabavo prav lepo 'potegnili' do jutranjih ur. Posledica... jaz sem 'cist not padu!!!' :D Sem se prav tresel med finalom...

In po koncu finala smo kljub prepovedi popivanja na javnih mestih z druzbo najtesnejsih prijateljev s sampanjcem nazdravili na preteklo SP in s steklenico juznoafriskega vina na prihodnje. Glede na to, da smo bili iz 15 drzav iz celega sveta, smo si obljubili, da kjerkoli ze bomo cez 4 leta, se po koncu naslednjega SP spomnimo tega fantasticnega vecera sredi parka...

... pa navsezadnje nogomet ni samo skupina 25 ljudi, ki se na umetno vzgojeni zelenici podi za kosom okroglega usnja...

Naj zivi nogomet! :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA