vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
Uporabniški avatar
 ero
#97494
hoj,

končno sem se lotil pregleda in potrjevanja vaših naročil. nekaj sem jih že 'obdelal' in vam poslal potrditvene mejle. 12 naročil mi še ostaja in teh se lotim danes popoldne.

zamudniki, ne pozabite - čas za naročanje je do nedelje!
Uporabniški avatar
 bojanu
#97497
Pa ne hodit poskušat majčke v halo Tivoli, ker imajo počitnice :roll:
 robter
#97673
bojanu napisal/-a:Pa ne hodit poskušat majčke v halo Tivoli, ker imajo počitnice :roll:

Ja prepozn si povedal, 100 km za brez veze.
No ja, ne glih bre veze, sem pa v Tomasu nove Supernova 10 kupil, je pa tudi nekaj.
Uporabniški avatar
 ero
#97758
hoj,

tudi drugo zbiranje naročil je zaključeno. hvala vsem, ki ste naročili opremo. še posebej hvala tistim, ki ste tudi že nakazali sredstva :) večinoma ste zelo pridni!

naročili smo preko 60 kosov opreme. upam, da bom naročilo, ko uredim še zadnje podrobnosti, še danes posredoval dalje na Lohnko, tako da bo vse teklo v začrtanih rokih...
Uporabniški avatar
 ero
#101345
hoj,

danes sem prevzel opremo iz drugega dela vaših naročil. prevzem bo možen:

- jutri v Mariboru (štenge na Kalvarijo ob 17h)
- ta vikend v Celju (pošljite ZS)
- naslednjo sredo, 19.09. v ljubljanskem Tivolju ob testiranju Inov-8 copat med 17. in 19. uro
- v soboto, 22.09. v Žalcu na zaključku Slovenskega tekaškega pokala
- v četrtek, 27.09. popoldne na Fotrovek teku na Brdu pri Kranju

možnosti torej dovolj :)

ker ne bi rad s seboj stalno vlačil vseh vreč in škatel, vas prosim, da mi na ZS poveste, kje bi prevzeli vašo naročeno opremo - hvala!

obenem bomo istočasno urejali še stare dolgove - ostanke prvega naročila, nagrade, ...

poleg prevzema opreme si lahko omislite še kape in majice TF. le pravočasno napovejte vaše želje, da pripravim material :wink:
Uporabniški avatar
 pajo
#113100
Ero upam, da za sezono 2008 planirate kaj opreme sploh dresi bi bili vsaj za mene dobrodošli. Razen če jih nimate vsi skupaj že preveč.
Uporabniški avatar
 Starbucks
#117718
zanima me,kdaj ponavadi gre ven pomladanska kolekcija tekaške opreme!?jaz namreč komi čakam pomlad ker mam zaradi astme v hladu in megli težave z dihanjem!Sej vem,de ne morm prehitevat narave, pa vseen... :shock:
 luzr
#117755
Ero. Zanima me iz kakšnega materiala so? Poliester ali bombaž?
Interesent za dres.
Vem, treba je naročiti preko emajla... ;)
Uporabniški avatar
 pajo
#117787
Novinci z veseljen čakamo na novi razpis in na novo kolekcijo.
Uporabniški avatar
 ero
#124115
hoj,

pospravljam pri starih naročilih. od lani so ostali nerazdeljeni naslednji kosi opreme:

1. moški dres M z napisom MEŽA
2. moške hlačke M
3. moške hlačke L
4. moške kratke pajkice M
5. moške kratke pajkice L
6. moške 3/4 pajkice M

prosim tiste, ki pogrešate gornje kose opreme, da se javite na emajl oprema@tekaskiforum.net - hvala!

če v enem tednu ne bo odziva, gre roba na licitacijo :)
Uporabniški avatar
 ROSI64
#124117
Moške hlačke L lahko jaz kupim.

A mogoče obstaja še kaka rutka TF?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA