« Vabilo na 24. dobrodelni študentski tek na grad

Tek bo osrednja športna prireditev v okviru festivala Medvode v gibanju. Tekaški progi na 5 in 10 kilometrov bosta tekače vodili po krajevnih skupnostih znotraj Občine Medvode s štartom in ciljem v neposredni bližini občinske stavbe oz. sotočja reke Sore in Save.
KATEGORIJE: LIDLOVA 10ka – 10 km, MALI TEK – 5,6 km, moški in ženske. Skupno 20 kategorij.
PRIJAVE so možne na www.festivalmedvode.si/nocni-
PRIJAVNINA VSEBUJE: Organizirano tekaško prireditev po normah Mednarodne atletske federacije (IAAF) in Zveze mednarodnih maratonov in cestnih tekov (AIMS) z varovanjem trase, okrepčili na progi in cilju, toplim obrokom, elektronskim merjenjem in objavo rezultatov ter zdravniško oskrbo. Elektronske meritve časa bomo izvajali s čipi. Vsak udeleženec bo ob prejemu startne številke dobil še čip za enkratno uporabo, toplo malico, majico, ter različne promocijske materiale, izdelke in storitve, ki jih bodo prispevali sponzorji.
VRHUNSKE MAJICE:Vsi udeleženci ki se bodo prijavili v roku do 25.5.2017 bodo prejeli vrhunsko tehnično tekaško majico ODLO (Ceramicool technology – keramična vlakna),
Število majic je omejeno, v kolikor bo v predprijavah več prijavljenih, bomo poskrbeli za dodatne kvalitetne majice Odlo, vendar drug model. To bomo tudi objavili na spletni strani.
NAGRADE:V absolutni konkurenci pri ženskah in moških na progi dolgi 10 km bomo najhitrejše tekače/tekačice nagradili z denarnimi nagradami. V vseh kategorijah bomo podelili medalje in praktične nagrade.