prodajate športno opremo? povejte tu in mogoče boste našli kupca ...
#229730
Prodam cestno kolo Scott speedster S5

Vsi originalni deli, nikoli poškodovan, garažiran in redno vzdrževan, dodano dve držali za bidon in zaskočni pedali.

Velikost okvirja M (54 cm)

Cena 350 eur

Prevzem možen v Ljubljani
Kontakt: 040 800 948

Specifikacije:
http://www.bikepedia.com/Quickbike/Bike ... &Type=bike


Slika

Pr odam, ker sem se aktivno začel ukvarjati z ultramaratonom (tek) in je škoda, da kolo stoji pri miru.

Lp

Uroš
#229766
Uroš Sobočan napisal/-a:Prodano

Težka ločitev ampak videl sem, da je šel v dobre roke.
Hvala tudi ostalim.

Tomaž za ostalo bom še pogledal! Pa dodaj me na FB :)

Lp

Uroš


Me veseli, da sva se spoznala Uroš in da sem ponosni novi lastnik "hudega" kolesa!
Naredil 1 cel kilometer danes s kolesom in sem navdušen, obljubim da bom še naprej tako skrbel zanj kot si ti.
Če si boš zaželel kakšnega nostalgičnega kroga z njim, ti ga posodim. :lol:

Hvala tut za dodatno opremo, ti dolgujem vsaj kakšno :drink !

Bo pa še naprej branil barve TF na Franji, Vršiču..... :D

LP Tomaž
#229768
Tomaž 77 napisal/-a:
Uroš Sobočan napisal/-a:Prodano

Težka ločitev ampak videl sem, da je šel v dobre roke.
Hvala tudi ostalim.

Tomaž za ostalo bom še pogledal! Pa dodaj me na FB :)

Lp

Uroš


Me veseli, da sva se spoznala Uroš in da sem ponosni novi lastnik "hudega" kolesa!
Naredil 1 cel kilometer danes s kolesom in sem navdušen, obljubim da bom še naprej tako skrbel zanj kot si ti.
Če si boš zaželel kakšnega nostalgičnega kroga z njim, ti ga posodim. :lol:

Hvala tut za dodatno opremo, ti dolgujem vsaj kakšno :drink !

Bo pa še naprej branil barve TF na Franji, Vršiču..... :D

LP Tomaž

Kdaj gremo kolesarit ? :D A greva na prvo turo na Vršič? :lol: :lol:
#229770
Najprej rabim malo časa Rosi, trenutni občutki so kot bi Jeep-a zamenjal za Ferrarija :lol:

Za Vršič te pa držim za besedo.....da ne bom spet sam ostal kot na teku na Vršič..... :?

LP Tomaž
#229783
Tomaž 77 napisal/-a:
Uroš Sobočan napisal/-a:Prodano

Težka ločitev ampak videl sem, da je šel v dobre roke.
Hvala tudi ostalim.

Tomaž za ostalo bom še pogledal! Pa dodaj me na FB :)

Lp

Uroš


Me veseli, da sva se spoznala Uroš in da sem ponosni novi lastnik "hudega" kolesa!
Naredil 1 cel kilometer danes s kolesom in sem navdušen, obljubim da bom še naprej tako skrbel zanj kot si ti.
Če si boš zaželel kakšnega nostalgičnega kroga z njim, ti ga posodim. :lol:

Hvala tut za dodatno opremo, ti dolgujem vsaj kakšno :drink !

Bo pa še naprej branil barve TF na Franji, Vršiču..... :D

LP Tomaž



No, pa si mi odpeljal kolo pred nosom...tud jest sem bil interesent za tega "ferarija"!? :wink: ...srečno vožnjo! :D

Me pa zanima kako tekači gledate na kombinacijo med tekom in kolesarstvom.
Sam kar dosti prekolesarim (zaenkrat še z gorcem :wink: ) pa opažam,
da nekakako delujeje druge mišice oz. imam kar malo problemov z bolečinami v nogah,
vsaj dokler se spet ne ogrejejo.
Kolk vas vozi "specialko" in vaše mnenje če se splača it v nabavo le-te ali še nekaj časa vztrajati na gorcu?
Problem je v tem, da je sedaj ponudba že taka, da spet ne veš kaj nabavit,
vsak pa seveda hvali svoje (ALU, karbon,...)?! :wink:
#229787
muc napisal/-a:
Tomaž 77 napisal/-a:
Uroš Sobočan napisal/-a:Prodano
Me pa zanima kako tekači gledate na kombinacijo med tekom in kolesarstvom.
Sam kar dosti prekolesarim (zaenkrat še z gorcem :wink: ) pa opažam,
da nekakako delujeje druge mišice oz. imam kar malo problemov z bolečinami v nogah,
vsaj dokler se spet ne ogrejejo.
Kolk vas vozi "specialko" in vaše mnenje če se splača it v nabavo le-te ali še nekaj časa vztrajati na gorcu?
Problem je v tem, da je sedaj ponudba že taka, da spet ne veš kaj nabavit,
vsak pa seveda hvali svoje (ALU, karbon,...)?! :wink:


Torej jaz vozim specialko že več kot 25 let in prav toliko časa sem tekač :D . Kolo mi pomeni sprostitev po dnevih teka. Nekoč sem napravil s kolesom veliko več km kot danes, ko en dan tečem, nato pa drugi dan sedem na kolo.
Res delajo pri kolesarjenju druge mišične skupine kot pri teku in prav to mi zelo odgovarja, saj mi pomeni nekakšno sprostitev po teku.
Do sedaj sem vozil že kar nekaj specialk, sedaj pa vozim Fokusa s karbon okvirjem in opremo Ultegra.
Pa veliko užitkov na kolesu (morda specialki) ti želim.
#229799
stena napisal/-a:Ko gresta se priporočam, če me seveda vzameta sabo ;)


Seveda, več nas bo bl zabavn bo! :wink:

muc napisal/-a:

No, pa si mi odpeljal kolo pred nosom...tud jest sem bil interesent za tega "ferarija"!? :wink: ...srečno vožnjo! :D

Me pa zanima kako tekači gledate na kombinacijo med tekom in kolesarstvom.
Sam kar dosti prekolesarim (zaenkrat še z gorcem :wink: ) pa opažam,
da nekakako delujeje druge mišice oz. imam kar malo problemov z bolečinami v nogah,
vsaj dokler se spet ne ogrejejo.
Kolk vas vozi "specialko" in vaše mnenje če se splača it v nabavo le-te ali še nekaj časa vztrajati na gorcu?
Problem je v tem, da je sedaj ponudba že taka, da spet ne veš kaj nabavit,
vsak pa seveda hvali svoje (ALU, karbon,...)?! :wink:


Sory muc, kdor prvi pride se prvi pelje..... :D
Sej bodo še kakšne ponudbe.....
Meni najbolj paše po po teku za regeneracijo mal noge "zvrtet" na kolesu, blagodejni učinek.

Glede tega če se splača it v nabavo specialke, pa ti odgovorim mal kasneje, čeprav že sedaj vem da bo moj odgovor pritrdilen!

LP Tomaž
#229809
jaz imam mtb in cestaka. sem nekaj časa na mtb cestne gume gor montiral ko sem šel po asfaltu na kako daljšo turo, ampak to ni to. sem potem cestaka nabavil in ja zdaj mir. ko grem v hosto grem z enim, ko grem na cesto pa z drugim. imam trek 1200, aluminij okvir, karbonska vilica, oprema 105 in tiagra, tripla... za pravega šminkerja klump, zame kot tekača z neobritimi nogami pa več kot dovolj.
#229821
Thanks za odgovore :wink:
bom še mal preštudiral, sprobal kakšno specialko
potem pa pade končna odločitev:
ali nakup novega gorca al pa specialke?!! :wink:


....sporočim odločitev... :D

p.s.
zdej pa domov pa mal noge pretegnt...na bicikl. :--
#229870
Moja zgodba pa je taka. Začel sem kot kolesar z gorskim kolesom s katerim sem naredil tud preko 5000 km in to več kot 75% v brege. No nato sem začel po malem tud z tekom.
Sedaj pa je zgodba obratna, največ tečem, tud kolo sem prešaltal iz gorskega na cestnega (čeprav sem že letos reku, da si bom tud še enga gorca nabavu, vendar pa bo to najbrž počakalo na naslednjo sezono :oops: ). V glavnem kolo mi je za sprostitev in, da mal pretegnem noge in se mal posončim :wink: kakih tekmovalnih ambicij pa nimam.

V glavnem po moje je vredu, da se mal razbije monotonost samo z enim športom in da mal delajo tud druge mišice.

Seveda, da ne pozabim, pozimi pa tek na smučeh :mrgreen:
#229945
muc napisal/-a:Thanks za odgovore :wink:
bom še mal preštudiral, sprobal kakšno specialko
potem pa pade končna odločitev:
ali nakup novega gorca al pa specialke?!! :wink:


....sporočim odločitev... :D

p.s.
zdej pa domov pa mal noge pretegnt...na bicikl. :--


:D

kakorkoli se že odločiš, slej kot prej boš kupil še drugo varianto kolesa.
Sam imam treking 28colsko s tanjšimi gumami za dolge ture in gorca s krampercami za gozdne ture.
Veliko tudi tečem, vendar se ne bi hotel odpovedati ne gorskim ne cestnim užitkom na kolesu. Gorca imam dokaj kvalitetnega, treking kolo pa je za sedemdeset jurjev, še iz časov tolarja, danes podobno stane 300eur, vendar služi namenu za dober regeneracijski trening.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA