prodajate športno opremo? povejte tu in mogoče boste našli kupca ...
 Nugy
#26045
Prodajamo apartma ob morju. Je na otoku Pagu (Povljana). Je nov, ima klimo, sat-tv, lastno parkirišče, terasa. Je ob morju, v bližini je tudi zdravilno blato.

Velik je 50m2 in je popolnoma opremljen.

Boštjan, 041-452429
Uporabniški avatar
 lojzeP
#26048
Sorry, mi hodimo v Kustiče že nekaj let, pa nimamo denarja, da bi kupili celi apartma


2x NLP


P.S. pa več sreče na Salomonu

P.S.S. lahko se pa dobimo na tekaški tekmi na Pagu, ki je menda avgusta - treningi so pa sigurno vsak dan
 Lučko
#26055
:shock: A maš tud kej hrastovih plohov za prdat, al pa vsaj hrastova drva :?: :roll:

PS
Ma ljudje božji, pa to je Tekaški forum, ne Salamonov oglasnik. :idea:
Uporabniški avatar
 Filipid
#26057
Zeeelooooo dobro vprašanje Lučko. Jaz bi pa raje smrekova drva, sm nane zelo navezan :oops: , al pa vsaj nekaj smrekovih lajščic :?:
Uporabniški avatar
 Z*
#26076
Ne ne :nono: , si čisto mimo udaril, Filipid, ima Lučko prav. Hrastova so dosti boljša, kompakten les pa to ..., dolgo gorijo in dajo veliiko toplote. Jaz pa prisegam na bukova :lol: , predvsem za krušno peč so zakon :!: , dišijo, do konca zgorijo, pa ni skoraj nič pepela; če na vrh še kak hleb bodočega kruha počiš, diši ko v pekarni ... Njam ... A če si navezan na smreko, je to seveda druga pesem ... Mimo čustev ne moreš ... :P :lol:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#26077
Helou!
O kakšnem denarju se pa pogovarjamo.
Namreč, mene pa močno interesira!
Pa kakšna slika bi bila dobrodošla, pa kakšen opis okolice!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#26082
EROOO....

Čimprej briši to... Sicer bomo imeli kmalu tu gor še kakšne erotične ponudbe...
Uporabniški avatar
 vidkul
#26086
In če kupite apartma še danes, vam zraven še podarim čisto novega Ferarrija F500. Pohitite.
Ponudba velja samo danes. :D
 Nugy
#26160
Se opravičujem, če sem oglas objavil in ne spada sem.

Forum se mi zdi resen kakor je tudi prodaja apartmana.

Rad bi ga prodal, ker si z punco kopujeva stanovanje.

Ima kdo kakšen predlog oz. kakšno idejo za objavo oglasa na netu?

Pa brez zamere :)
Uporabniški avatar
 Vlajko
#26162
Nugy napisal/-a:...... Ima kdo kakšen predlog oz. kakšno idejo za objavo oglasa na netu?

Pa brez zamere :)


:idea: :idea: : Predlagam ti obisk strani www.bolha.com

Naslov strani je rahlo smešen, njeno delovanje pa je zelo resno. Tam se prodaja ali kupuje "vse od bolhe pa do slona". :wink:
 Nugy
#26426
Hvala za predloge :)

Bajsi, poglej ZS

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA