Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 miky
#65545
zivjo,
sem bolj nov tule. Pa me zanima, kako zgledajo majce od TFja, ter koliko pride cena, ter kaksne so stevilke? ter ce je mozno kje preizkusiti zadevo? :)
 damozd
#65560
Najprej vas vse lepo pozdravljam.Sem 34 letnik iz Kamnika in mi tek hodi po glavi že kar nekaj let. Pred 14 leti sem se profesionalno ukvarjal z atletiko in bil z rezultati v sami špici takratnega slovenskega merila.Nato nesoglasja v klubu in prenehanje z tekom.Šola obveznosti in ustvarjanje družine sem zapolnil vsa pričakovanja o gibanju.Uglavnem sem se zapustil.In danes sem se odločil, da stopim na ponovno pot teka, ki je nekje v meni še vedno zasidran.(bil slovenski reprezentant v kratkih tekih).Vendar se sam na tako dolgo pot ne znam podati oziroma bi potreboval injekcijo dobrega gibanja v druščini,ki jo vsekakor predstavljate vsi ,ki ste tukaj na forumu.
Rad bi dobil informacije o načinu in pravilih o naročanju opreme za tekače katero predstavljate tukaj ter seveda vzpostaviti stik z enako mislečimi ter dogovor o skupnem matranju po širnih poljanah našega kraja.
Ker se seveda pripravljam ,da si ta mesec nabavim primerno opremo vas vabim za informacije in najugodnejših varijantah nabave le te.
Lep pozdrav iz Kamnika. :idea:
Uporabniški avatar
 jana teka teka
#65570
Me too, me too (jaz tudi jaz tudi -op. prev.)! :D

Tudi jaz bi se rada "vizualno" pridružila družini rdečih pik. 8)
Da bom tudi jst "hefe"! :wink: :wink:

lp in vsem eno žarečo piko :arrow: sonček
 Nataša
#65579
miky napisal/-a:zivjo,
sem bolj nov tule. Pa me zanima, kako zgledajo majce od TFja, ter koliko pride cena, ter kaksne so stevilke? ter ce je mozno kje preizkusiti zadevo? :)


očitno si nov tudi z uporabo interneta :wink: povezava na vse podatke je na prejšnji strani te teme.
Uporabniški avatar
 KHAN
#65601
Jaz bi eno majico brez in eno majico z rokavi (oz. dres)! Številka M lahko pa tudi L. :P :P :P
Uporabniški avatar
 Mirč
#65861
živjo

Jaz bi imel dve majčki, eno s kratkimi rokavi in eno brez. :D :D :D
Uporabniški avatar
 MirkoPR
#65868
Ero!

Če ali ko se bo začela akcija naročanja opreme Tekaškega foruma, želim naročiti oba kompleta: majica brez rokavov, majica z rokavi, tekaške hlače in oprijete hlače, vse velikosti L in z imenom na majicah: Erwan.

Lep pozdrav!
Mirko

P.S.: Tudi pod naslovom Splošna debata je odprta tema Ponovno naročanje opreme TF.
Nazadnje spremenil MirkoPR, dne 15 Maj 2006, 17:13, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 kustus
#65873
LP

V Umagu sem videl da imajo eni na dresu zadaj še napis SLOVENIJA in pa spredaj z majhnimi črkami na desni strani NICK NAME. Ali bo tudi pri novih tako .
Uporabniški avatar
 KHAN
#65918
Ja to bi bilo res enkratno, da bi bil na dresih zadaj na hrbtu napis SLOVENIJA; ker za v tujino je to super naj se ve od kod smo!!!! Malo domoljubnosti pa moramo pokazati!!! A je kakšna možnost da to uredite;
pa da spredaj natisnete ime lastnika dresa!!!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA