Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 matija-z5
#128458
moj rekort na 10km je okoli 46minut +/- 2min
Uporabniški avatar
 vencelj
#142179
*naira* napisal/-a:Ojla!

Vem,da je to odvisno od vsakega posameznika, vendar me zanima v kolikem casu pretecete 10 km?



Naslednjo nedeljo bomo imeli v Domžalah lepo priložnost za iskanje odgovora na to vprašanje. Proga odmerjena, brez vzponov ali spustov, za vse enaka. Le da bo tudi vse potekalo tako kot mora, brez napak pri štetju krogov ali drugih lapsusov. Skratka: odprto prvenstvo :TF) na 10 000 m :laola .

lp, vencelj
Uporabniški avatar
 Loni
#142188
U, a lahko jaz še moj foot pod z navodili vred prinesem, ker sama očitno tega nikoli ne bom uspela skalibrirat - imam Suunto T3.
Uporabniški avatar
 activean
#142195
no bom nadaljeval s to temo..
če bi šel na vse ali nič po ravnem na 10 km..
mislim da meja 40 pade:D
 nightrunner
#142196
Do poškodbe sem imel čas na 10 km med 48 - 50 min na progi z nekaj vzpona in nekaj spusta. Na žalost ne morem prit v Domžale na atletsko stezo.
Uporabniški avatar
 solatka
#142343
pajo napisal/-a:Lani na 10km Lj maraton ali kako se že reče temu teku in par čikov pred štartom, da mine nervoza celih 73 minut začel pa lani teči nekje aprila prej pa razen kajenja nič. Sedaj mislim, da je že boljši čas kondicija pa sploh. Še kdo slabši? Ni šans!


A greš stavit :wink: :lol:

Na vseh uradnih tekih (če smo natančni sta bila samo 2 na 10 km) 75 ali več :oops: :roll:

Bomo videli kaj bo na LM letos.
Uporabniški avatar
 lenči
#142345
solatka napisal/-a:
pajo napisal/-a:Lani na 10km Lj maraton ali kako se že reče temu teku in par čikov pred štartom, da mine nervoza celih 73 minut začel pa lani teči nekje aprila prej pa razen kajenja nič. Sedaj mislim, da je že boljši čas kondicija pa sploh. Še kdo slabši? Ni šans!


A greš stavit :wink: :lol:

Na vseh uradnih tekih (če smo natančni sta bila samo 2 na 10 km) 75 ali več :oops: :roll:

Bomo videli kaj bo na LM letos.


Kaj bo? 68 in pika :wink: :lol: :clap:
Uporabniški avatar
 matija-z5
#144541
Jaz pa morm mal popravt moj razultat saj sm prebiw magično mejo štiridesetih minut (=
 darjan
#144930
Moj cas... Najboljsi: malo pod 42 min, tako da Radenci naslednje leto nacrt da priem pod 40 min...
1x sem sel 10-ko tect brez priprave, ker sem mel neko poskodbo pa po njej nisem nekaj dosti tekel, ampak samo malo se ukvarjal s sportom, takrat je bilo 54 min...
mali maraton pa sem tam med 1:40 in 1:45 ali pa odstop...
Uporabniški avatar
 Strelc
#146298
42:29 mi je pokazalo na 10-ih kilometrih. Tekel sem sicer 12km (51:05)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA