Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 ozbej
#340070
Bravo Klemen drži se,

Z Malega Golaka do Ankarana je samo še 140 km, markirano je 41 ur hoje, če greš dovolj hitro lahko to prepoloviš, realno je verjetno nekje 28 ur hitre hoje. Manj kot 100 km do cilja je malo pred Podkrajem. Iz Razdrtega v Ankaran pa še 75 km s 2500+m.

Držimo pesti!
 ozbej
#340072
S Koče na Čavnu je šel malo pred 12:00, kar pomeni, da je poravnan oziroma celo kako uro v rumenem. Če ne bo več spal, bo tesno. BRAVO :clap:
Uporabniški avatar
 ero
#340075
Klemen z dolgimi koraki hiti proti cilju. Pred njim in ekipo je še en dan.

Danes zvečer pride vsaj do Razdrtega.

Poročilo Špele Zupan na turni.si

In še vtisi Karmen Klančnik, ki se je Klemnu na delu poti pridružila v sredo.

P.s: vem, da Gorenjci rečete "Klemenu". Jaz sem pač Lublančan in rečem "Klemnu" :)

Vsekakor pa - gremo Klemen in ekipa!!!
Uporabniški avatar
 ero
#340080
Dobro juro, Klemen in ekipa. Želim vam uspešen zadnji dan in veliko veselja v cilju ob prigaranem dosežku.

Včeraj zvečer se je v Senožečah izjemno izkazal Veselko - kapo dol! V garažo je napeljal elektriko, pripravil osvetljavo, namestil masažno mizo, spremljal ekipo na zadnjih kilometrih, ... Vse in še več, da je imel Klemen popoln zadnji servis pred parimi uricami spanca in zadnjimi kilometri, ki zdaj do Ankarana hitro izginjajo.

Bravo, Veselko! Bravo, ekipa. In seveda BRAVO Klemen. Uspelo vam bo!
 pikos
#340081
Na 229. obletnico prvega vzpona na Mont Blanc Klemen zaključuje rekordni tek po slovenski planinski poti. Trenutno se vzpenja proti Socerbu, tako, da kdor ga želi pozdraviti na cilju, ima še tri ure časa, da se usede v avto in odpelje do Ankarana - Korta bar. Tam bo nekje med 16. in 17. uro. Bravo Klemen, bravo Uroš in Anita za nesebično podporo na celi poti, bravo tudi vsi ostali spremljevalci.
:clap: :clap: :clap: :clap:
#340091
Bravo Klemen, čestitam na hard :D :clap: :clap: :clap: :cast: Vrhunsko, ker se je izgleda poklopilo vse kar je bilo bistveno, da se to lahko zgodi. Čestitke in pohvale tudi vsem, ki so bili kakorkoli zraven! V tistem majhnem delčku od Kam.sedla kjer sva se pridružila z Juretom Grmškom in smo z Matjažem Miklošo sledili Klemnu do Kokr.sedla sem čutil, da je močen tudi mentalno, z dobrim pregledom nad dogajanjem. Saj je res, da je bil šele drugi "delovni" dan, ko je bil še spočit, a vseeno. Zaradi doživetega in povedanega sem verjel, da mu bo uspelo popraviti njegov čas. Resnično me veseli, da se je uresničilo :D

Ob tej priložnosti bi se iskreno zahvalil oskrbniški ekipi v koči na Kamniškem sedlu. To kar izvajata Jera in Simon, ko gre za tekaške projekte (SPP, Grintovci extrem) je vsega občudovanja vredno. Svaka čast :cast1: :clap: Ekipa s Kokrskega sedla bi se lahko ogromno naučila od njiju dveh! Tega niti ne bi omenjal, a se je ob mojem današnjem obisku to še enkrat potrdilo!

Klemen :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA