Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 stari bor
#348926
Kako pa na vaš tek vpliva ta vlaga v zraku?Mene je včeraj proti večeru čisto zabilo,tako težko se že dolgo nisem vlekel.Bogve,če ni tudi ozon povišan.? :beer: :ali pa je to rešitev problema?
Uporabniški avatar
 čara
#348929
Plavanje. To gre. Kopenski športi pa samo sprehod psice ob večeru in to je vsa umetnost.
Uporabniški avatar
 pajo
#348934
Sem tekel včera mislim, da okoli 8h zjutraj. Obupno prav tako danes. Moram pa priznati, da se ne morem zbrcati, da bi prej šel pokonci. Že tako ne spim ponoči potem imam skoraj cel dan sončenje na vrtu tako, da sem zvečer crknjen po domače povedano.
Uporabniški avatar
 GregaS
#348935
V skladu s strategijo mojega delodajalca "Peš Petek" sem danes tekel na delo.

Bil je dober tek, trail potka do Ljubljane, dobrih 22 km in 600 m višincev, med 6. in 8. uro. Med preoblačenjem so tekaške cunje dajale vtis, da sem ravnokar iz bazena, ne pa teka :-?.
Skratka jeb*. Se bomo navadli, boljš pa v resnici ne bo, a ne? Vsaj ne do jeseni...

P.S. Se lahko kdo od vas pohvali, da ima v službi na voljo tuš?
Uporabniški avatar
 Asparagus
#348942
Pravkar sem se vrnila s teka, startala sem že ob 6h. :oops: Pri nas je megla, a je kljub temu soparno. Junij je idealen za kolesarjenje, ker so dolgi dnevi in grem lahko po službi pozno popoldne na kolo, pa se še vedno vrnem podnevi. :D .

Vsak letni čas ima svoje prednosti, junij je drugače moj najljubši mesec.
 spela*
#348955
GregaS napisal/-a:V skladu s strategijo mojega delodajalca "Peš Petek" sem danes tekel na delo.


V skladu s strategijo Peš petek se jaz vsak dan v službo vozim s kolesom. Da potem dobim listek, naj "ne parkiram tako, da blokiram intervencijske izhode" ali nekaj takega. :roll: (kolo je bilo povsem normalno parkirano zunaj ob steni)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA