Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 mazi
#65437
Ojla :wink:

Ero mi je rekel, da naj se kandidati za ponovno naročanje opreme TF pofočkamo, da bo tako imel informacijo koliko kandidatov nas je in za kakšno opremo... :lol:
Uporabniški avatar
 še1PR
#65438
Jaz sem za.

Sem mu že poslala ZS...
Uporabniški avatar
 mil@n
#65450
Jupi!
Jaz bi tudi kar en tavelik komplet če bi se dalo:
- majica brez rokavov
- majica z kratkimi rokavi
- kratke pajkice
Če se pa pobirajo naročila že za "zimsko kolekcijo" pa tudi ni frke, jo bom tudi rabil samo povejte, da lahko že naročim :lol:

No mogoče pa sploh ni napačna informacija kaj bi se sploh dalo naročiti v tej rundi, da bi potem lažje uskladili naše želje z možnostmi
 tae
#65451
Mene pa zanima kaj vse je sploh možno dobiti in kakšne so cene?
Uporabniški avatar
 mazi
#65452
Za to je najkompetentnejši Ero, ki se bo gotovo prej ko slej oglasil tule gor... :wink:
 Marinka
#65454
Naročila bi majico brez rokavov, po možnosti žensko S številko oziroma največ M. Sicer nosim konfekcijsko 36. Majica naj bi bila vseeno tako velika, da bi pod njo lahko nosila še majico s kratkimi/dolgimi rokavi. Upam, da tole ni preveč komplicirano...

Lep pozdrav
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#65455
Dolgo vroče poletje je pred nami, kakšna majčka bi mi še prav prišla. Cenejšega dresa kot je TF in ustrezna kakovost, tega ni nikjer, čuj.
 boštjanmm
#65456
tae napisal/-a:Mene pa zanima kaj vse je sploh možno dobiti in kakšne so cene?


Oj!
Mene tudi.
Uporabniški avatar
 Junc
#65460
Jaz se pofočkam za majico s kratkimi rokavi velikosti L
Uporabniški avatar
 potepinko68
#65464
Hoj! Jaz bi majico brez rokavov, pa majico s kratkimi rokavi.

lp,
potepinko
Uporabniški avatar
 Vlajko
#65466
tae napisal/-a:Mene pa zanima kaj vse je sploh možno dobiti in kakšne so cene?

Dokler se ne oglasi Ero z najnovejšo inačico "softwara", naj ti služi tale, zaenkrat še, datumsko najbolj ažurna verzija. :wink:
Uporabniški avatar
 mami Irena
#65470
:hack:
jaz in Metka bi tudi nove majčke.

lp
Uporabniški avatar
 ero
#65491
hoj,

Vlajko napisal/-a:Dokler se ne oglasi Ero z najnovejšo inačico "softwara", naj ti služi tale, zaenkrat še, datumsko najbolj ažurna verzija. :wink:

tule se ni nič spremenilo, zato velja vse, kot je napisano na povezavi, ki jo je zgoraj objavil Vlajko. prosim, da mi vaša naročila z vsemi potrebnimi podatki pošljete po emajlu ( ervin.sramel@guest.arnes.si ).

ker sem do nedelje zvečer odsoten, se bom evidentiranja in potrjevanja lotil šele v ponedeljek. takrat tudi napišem konkretne stvari za to zbiranje naročil - datumi, ...
Uporabniški avatar
 Oli R
#65500
Jaz bi vzel moški z in brezrokavni majici, v velikosti M ali L.

lp

Oliver
 tae
#65504
Morda sem malo tečen, a vseeno me zanima še nekaj podrobnosti okoli opreme. Vlajko ogledal sem si tist seznam, hvala.

pajkice Ali so na razpolago kratke, 3/4 in dolge ali le kratke (kakor sem videl na sliki v galeriji)

Ali se napis in tisk le tega posebej zaračuna ?

Ali si lahko izberem svoje fonte ?

Toliko zaenkrat, očitno se bom kmalu tudi uradno vizualno pridružil rdečim pikam.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA