prostor za zapis povezav na spletna mesta, ki so se vam vtisnila v spomin in jih radi obiskujete in ki jih priporočate vsem nam ...
 katrca
#158023
ja, če bo pa majica, potem pa pridem :D Ok, 18 km bom mogoče zmogla, samo počasi.
Uporabniški avatar
 natasa
#158035
No nekaj obrazov s slikic pa poznam navidez :lol: , smo se že tudi srečevali za Savinjo. Ultra polžke naj vam prišepnem ( fantje ne puslušat), prav vsi res niso hitri :roll:, tako, da brez strahu :D .
Jaz za nedeljo še nevem. Da vidimo koliko nas bodo premamili z majčkami :shock: :lol: .

Stran je pa :clap: !

:wink:
 Sandi3team
#158171
Hvala za pohvale grede strani. Upamo, da bo res zaživela!

Vidim pa, da bom v nedeljo imel veliko dela z nošenjem deklet preko visečega mostu ;)
Uporabniški avatar
 petka
#158177
natasa napisal/-a:Jaz za nedeljo še nevem. Da vidimo koliko nas bodo premamili z majčkami :shock: :lol: .

Stran je pa :clap: !

:wink:


Tudi jaz bi zelo rada prišla v nedeljo, upam, da mi bo uspelo... Majčko bi seveda tudi imela... :D Se še javim danes...


Uživajte!
 katrca
#158180
Raje požri to svojo besedo, ker ti ne bo lahko. Sicer bi bil pa prvi, ki bi mene kam ponesel, drugim se nisem pustila - niti možu čez prag pred.....se ne spomnim več. :D
Uporabniški avatar
 lenči
#158188
Sandi3team napisal/-a:Hvala za pohvale grede strani. Upamo, da bo res zaživela!

Vidim pa, da bom v nedeljo imel veliko dela z nošenjem deklet preko visečega mostu ;)

Ha, ha, ha, upam, da si pošteno treniral, samo me nismo vreče cementa, daj še nekaj zraven, da si boš lahko predstavljal, kaj te čaka :rol: :wink: :lol: . Pa saj se boš odkupil, če boš lepo zraven tekel, a ne dekleta :wink:
Uporabniški avatar
 natasa
#158191
katrca napisal/-a:Raje požri to svojo besedo, ker ti ne bo lahko. Sicer bi bil pa prvi, ki bi mene kam ponesel, drugim se nisem pustila - niti možu čez prag pred.....se ne spomnim več. :D


Katrca vse je 1x prvič!! :D Tole bi pa res rada videla! :rol:

:lol: :lol: :lol:

:wink:
Uporabniški avatar
 lenči
#158196
No, če ne bo šlo drugače, bo pa moj mene pomagal nesti :wink: .
Uporabniški avatar
 natasa
#158198
lenči napisal/-a:No, če ne bo šlo drugače, bo pa moj mene pomagal nesti :wink: .


A pride zraven? :lol:
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#158199
Zdravo!

Punce, jutri se vidimo! 8) A bomo podrle rekord udeleženk?

LP, Mojca :wink:

p.s.: Upam, da vse dobimo majčko
p.s.2: Aja, mene pa še medalja čaka od teka okrog šmartinskega jezera ( a ne?)
Uporabniški avatar
 lenči
#158201
natasa napisal/-a:
lenči napisal/-a:No, če ne bo šlo drugače, bo pa moj mene pomagal nesti :wink: .


A pride zraven? :lol:

Ja, pravi da ob 10.00 bo pa prišel tekat :wink: .
 katrca
#158223
No, potem pa nas bo kar en lep trop. Ampak kako bomo brez naše "Celjani, pozor" botrce ....
Uporabniški avatar
 natasa
#158228
Ravnokar je moj možek privolil, da bo jutri kuhal kosilo in pazil otročka!
:cast1:
Pridem !!!!!!

p.s.
Prosim za žensko majčko S velikosti !! :roll:
:wink:
 katrca
#158234
Sandi, moj predlog je, da si privlečeš s sabo eno krjolo (=samokolnico ). Garant ne boš mogel tekati ( mogoče tudi nikoli več ) , če nas boš vse čez znosil. Tudi če bi bile same lahke, bi imel dovolj dela, pa temu ni tako.
No, pa da preverimo znanje materinščine. Kako je prav : grem tečt, grem teč ali grem teči. Glede na to, da je prav n.pr. moram se ostrič, bo moralo biti grem teč - pa pojma nimam. Moram it v pravopis pogledat, ali bom dobila tule odgovor ?
Uporabniški avatar
 lenči
#158235
natasa napisal/-a:Ravnokar je moj možek privolil, da bo jutri kuhal kosilo in pazil otročka!
:cast1:
Pridem !!!!!!

p.s.
Prosim za žensko majčko S velikosti !! :roll:
:wink:

Jupiiiiiiii, imaš pa zelooooo super vredu možeka :lol: :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA