prostor za zapis povezav na spletna mesta, ki so se vam vtisnila v spomin in jih radi obiskujete in ki jih priporočate vsem nam ...
Uporabniški avatar
 natasa
#158236
katrca napisal/-a:Sandi, moj predlog je, da si privlečeš s sabo eno krjolo (=samokolnico ). Garant ne boš mogel tekati ( mogoče tudi nikoli več ) , če nas boš vse čez znosil. Tudi če bi bile same lahke, bi imel dovolj dela, pa temu ni tako.
No, pa da preverimo znanje materinščine. Kako je prav : grem tečt, grem teč ali grem teči. Glede na to, da je prav n.pr. moram se ostrič, bo moralo biti grem teč - pa pojma nimam. Moram it v pravopis pogledat, ali bom dobila tule odgovor ?


No jaz grem zdajle teč!! Če je pa to prav pa nimam pojma !
Uporabniški avatar
 natasa
#158238
lenči napisal/-a:
natasa napisal/-a:Ravnokar je moj možek privolil, da bo jutri kuhal kosilo in pazil otročka!
:cast1:
Pridem !!!!!!

p.s.
Prosim za žensko majčko S velikosti !! :roll:
:wink:

Jupiiiiiiii, imaš pa zelooooo super vredu možeka :lol: :wink:


Najboljšega na svetu :lol: !
:wink:
Uporabniški avatar
 natasa
#158239
MojcaZ napisal/-a: 8) A bomo podrle rekord udeleženk?

Itak, rekord je naš!!! :juhuhu:
 katrca
#158244
Nataša, vprašaj svojega najboljšega možeka na svetu, če bi pogrnil mizo še za dodatnih pet,šest,sedem lačnih ljudi. Če se že k delu spravlja, naj se vsaj splača. :D
Pridna, Nataša, jaz sem šla pa že ob 8h teč(t,i) do čistilne. Tudi pridna, a ne ? Zdajle pa sem spet polna adrenalina, ker se jezim na sina, ker šlampasto vadi saksofon. Potem pa upam, da bom tokrat zadela uro gledališke predstave in grem še v gledališče poslušat opero, potem pa spat. No, tak je in bo moj današnji neposebni dan.
lepo se imejte do jutri.
Uporabniški avatar
 petka
#158248
Tako, tudi jaz pridem jutri! Kje je zbor - pred Špico ob 10?

MojcaZ - sem videla, da si iskala prevoz za Sežano, a ti je potem uspelo? Jaz bila (by the way: poln avto mularije + midva tekača), pihala je burja in sijalo sonce in bilo je super! :lol:
Uporabniški avatar
 natasa
#158271
katrca napisal/-a:Nataša, vprašaj svojega najboljšega možeka na svetu, če bi pogrnil mizo še za dodatnih pet,šest,sedem lačnih ljudi. Če se že k delu spravlja, naj se vsaj splača. :D
Pridna, Nataša, jaz sem šla pa že ob 8h teč(t,i) do čistilne. Tudi pridna, a ne ?
l


Katrca možeka sem vprašala, pa se se je samo nasmejal, :roll: le kaj je mislil s tem :?: Sem prepričana, da bi se znašel :lol: !
:wink:

Sem šla v Celjani pozor, da ne bomo tule smetile :? .
Uporabniški avatar
 Jančika
#158313
Brez i-ja. Če je pred glagolom še en od glagolov premikanja, potem drugi nima i-ja, mi je povedala prijateljica slavistka. Recimo: nocoj sem končno šla teč (pa še res je). Gremo plesat? Itd.
 Saso202
#158315
Juri ob 10h vidim, da nas čaka kar precej dela: pomerjanje majčk, podelevanje medalj, nošenje bremena čez viseči most :lol: in verjetno tudi tek :P

Dobimo se pa na parkirišču pred poletnim bazenom v Celju. Pol pa gasa okrog :D .... počas! :!:
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#158316
No jaz sem nam pa že spekla nekaj sladkega, če bo slučajno kermu cukr padu. :lol: Sem se zaklepetala z Lenčino družino v Celju tako, da se moja zadnja runda sladkišev še peče. Upam, da jih bo dovolj.

Kok nas pa naj bi bilo?

Se vidimo jutri.

Lp, Mojca :wink:
Uporabniški avatar
 IRA
#158317
MojcaZ napisal/-a:No jaz sem nam pa že spekla nekaj sladkega, če bo slučajno kermu cukr padu. :lol: Sem se zaklepetala z Lenčino družino v Celju tako, da se moja zadnja runda sladkišev še peče. Upam, da jih bo dovolj.

Kok nas pa naj bi bilo?

Se vidimo jutri.

Lp, Mojca :wink:


Ne vem kaj si ti meni tko simpatična že na daljavo ... :wink:
Pomojem zarad tele uber ultra power slike :twisted: :twisted: :twisted:

Glede na to, da sem spoznala že del štajerske naveze pa sploh ne dvomim v to, da nisi tut v živo fejst :twisted: :P 8)

Lp pa lepo tekajte jutri ...
jest grem tokrat res v savno in na masažo (še tisto, ki naj bi se zgodila že po Sladkih6 - pa se ni ne ... je ni nihče rezerviral :roll: )
Uporabniški avatar
 natasa
#158326
IRA napisal/-a:-

Glede na to, da sem spoznala že del štajerske naveze pa sploh ne dvomim v to, da nisi tut v živo fejst :twisted: :P 8)

jest grem tokrat res v savno in na masažo (še tisto, ki naj bi se zgodila že po Sladkih6 - pa se ni ne ... je ni nihče rezerviral :roll: )


Prva liga je. :wink:

Uživaj na razvajanju.

:wink:
Uporabniški avatar
 lenči
#158365
Hvala lepa za prijetno družbo, bilo je lepo, zbralo se nas je ogromno tekačev. Majčke smo dobili :lol: , čez most nas pa nihče ni nesel :twisted: , pa je bilo punc kot listja :wink: . Lepo smo se ogreli s tekaškimi vajami, da nam je bilo toplo predno smo štartali. In na koncu še sonček (ki meni sicer drugače ne ustreza). In res je, tudi ta počasni smo prišli v spremstvu do cilja. Na koncu pa mafini, Mojca hvala :lol: , njami so. Sedaj pa čakamo na fotke :wink: . Trasa mi je bila všeč, tako da se utegnem še pojaviti :lol: :wink: .
P.S: pa hvala za nasvete :wink: :lol:
Uporabniški avatar
 natasa
#158401
Ja bilo je odlično, je bil en dober trening, sicer malce hitreje kot sama tečem na treningih, ampak je bil pulz ravno še v dovoljenih mejah :oops: . Sem ugotovila, da so to fantje, ki živijo za triatlon, hodijo v službo in veliko trenirajo :cast1: .
Upam, da se še kdaj pridružim.

Mojca hvala za mafine bili so odlični.

Ja, Lenči čez viseči most smo morale kar peš, saj se je Sandi očitno ustrašil, da nas bo moral nositi :lol: .
A bodo fotke na forumu ali na vaši strani ???
:wink:
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#158416
Super je blo! Hvala vam za družbo. :wink: Tempo je bil kr hitr, sam še vedno prepočasen za hitrejšo skupinico. Je pa res, da nismo veliko zaostali za vami. Kajne Franci? :lol: Upam, da nisem preveč govorila. :oops: Drugič vama pustim do besede. :lol:

Za v bodoče pa bom upoštevala nasvet pri mufinih (je reku Franci, da moram rozine dalj časa namakat v whiskiju :lol:), da bojo še boljši. Katrca kam si zbezljala? Nisi probala mojih mufinov. :cry:

Hvala za podelitev medalje. Kot, da bi stopila na prave stopničke. :oops: :lol:

Se vidimo prihodnjič!

Lp, Mojca :wink:
Nazadnje spremenil MojcaZ, dne 16 Nov 2008, 17:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#158421
natasa napisal/-a:
IRA napisal/-a:-

Glede na to, da sem spoznala že del štajerske naveze pa sploh ne dvomim v to, da nisi tut v živo fejst :twisted: :P 8)

jest grem tokrat res v savno in na masažo (še tisto, ki naj bi se zgodila že po Sladkih6 - pa se ni ne ... je ni nihče rezerviral :roll: )


Prva liga je. :wink:

Uživaj na razvajanju.

:wink:


Hvala Nataša :oops: :wink:.

LP, Mojca :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA