prostor za zapis povezav na spletna mesta, ki so se vam vtisnila v spomin in jih radi obiskujete in ki jih priporočate vsem nam ...
 mlavta1
#190805
Vse smernice gredo v to smer da bo za vzdrževanje potrebne vedno manj energije, se pravi da bomo imeli čim bolj pasivno hišo. To dosežemo s posebnimi sistemi prezračevanja, toplotno črpalko, solarnim sistemom... Torej, preberite si članke pasivna hiša.
Uporabniški avatar
 mirko1
#190817
grb napisal/-a:In kaksno vezo ima to s tekom?


to, ko en napiše kakšen zanimiv link, ki sploh ne deluje, me tako razjezi, da takoj naredim tri intervale okrog bajte, da se pomirim. pa reci potem, da to nima nobene veze s tekom :mrgreen:
lp, mirko
 luzr
#190889
Vse smernice gredo v to smer da bo za vzdrževanje potrebne vedno manj energije, se pravi da bomo imeli čim bolj pasivno hišo. To dosežemo s posebnimi sistemi prezračevanja, toplotno črpalko, solarnim sistemom... Torej, preberite si članke pasivna hiša.

Saj tole sodi v spletne povezave, vseeno pa imam nekaj vprašanj.

mlavta1 napisal/-a:Vse smernice gredo v to smer da
Meni ni najbolj jasno, kam gredo smernice, v katero smer in kako se lahko smernice gibljejo? (Sem bolj butaste sorte) A smernice kaj trenirajo in koliko kaj tečejo?
mlavta1 napisal/-a:imeli čim bolj pasivno hišo
Kakšna pa je aktivna hiša? A ni boljša aktivna hiša, ki redno hodi na treninge?
Če je pasivna hiša pri miru, je potem zašpehana skoraj kot jaz in je zato ne zebe?
Ali je aktivni hiši kaj vroče, kadar trenira v aerobnem območju?
Kako je kaj z difuzijo vodne pare pri pasivnem ovoju objekta? Ali švica ko prasica ali kot jaz v polivinilni vetrovki?
A pride pasivna hiša kaj na Golado ali ima raje kake zabušantske teke?
Nazadnje spremenil luzr, dne 20 Jul 2009, 13:34, skupaj popravljeno 1 krat.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA