Moderator: ziga

Uporabniški avatar
 bojanu
#48109
Avgusta tradicionalno za en vikend zamenjamo gore za pomurske ravnice in 15% griče v okolici ter namakanje v termah. Letošnji maraton je bil številčen, z nekaj gneče na štartu, potem pa smo se lepo peljali. Pohvale organizatorjem, ki so se tradicionalno potrudili. Za 4000 sit v predprijavi si dobil kolesarske hlače, napitke od Radenske, malico in zastonj vstop na kopališče. Še ovinke bi pometli in malce bolj umirili kontra promet, saj so nekateri avtomobili prav leteli nasproti. In malo ločili štarta na ta dolgo in kratko progo, saj so se eni polži spravili čisto spredaj ter ovirali in ogrožali sebe in druge.
Klateža v množici nismo opazili, pa tudi drugih TF ne. Čez dva tedna so Radenci, kjer je prav tako lepo :D


Nekaj slikc
Uporabniški avatar
 klatez
#48125
Res se nismo videli, bil pa sem tam!

Štartal sem v tisti gneči, potem pa se pridružil skupini, ki je vozila okoli 35 km/h ter užival v zavetrju. Prevozil sem daljšo varianto s povp. hitrostjo 30 km/h, kar je zame zelo dobro (imam treking kolo, letos sem s kolesom prevozil šele kakšnih 500 km).

Nato pa sem srečal še znance iz mojega kraja in ker je eden imel rojstni dan, smo še malo praznovali... Zato sem spustil tudi načrtovano kopanje, saj sem obljubil, da bom doma do 16h. Pa mi to seveda ni uspelo :roll:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA