Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 ales123
#17205
Landlord: pozabu si povedat, da si zmagal gorsko etapo :roll:

Step aside Lance ... :wink:
Uporabniški avatar
 Barb
#17206
landlord napisal/-a:coffee talk po teku z barbaro (upam da nisem falil imena) je bil precej zanimiv in na trenutke celo malo kinky, ubistvu zelo prijeten dodatek po teku. se priporocam tudi za naslednjic.


Imena nisi falil :clap:
Kolk bi bla šele midva "kinky", če bi bila na rdeči satenasti rjuhi in z zajtrkom zjutraj :rol:

landlord napisal/-a:Ce se ne veste, zmagal sem gorsko etapo.... :lol


JA povedal si.V živo.Enkrat, dvakrat, trikrat,....
Uporabniški avatar
 Dule
#17208
THOMAS napisal/-a:Ja škoda ker nisem mogu pridet na trening...služba pač...
A bi mi lahko po sliki mal povedal kdo je kdo(npr. od leve stojijo....), da si bom lažje predstavljal, ko prebiram članke v forumu....
Naslednjč pa se tud sam udeležim kakšnega treninga, potem bom pa že mal vedu kdo je kdo...

ajde pa lepo trenirajte.....čez vikend mam dolg trening 32 km...zaželte mi srečo


Ja Thomas boš pač moral reskirat čas za trening z nami in boš izvedel kdo je kdo pa še več (številko čevljev, konfekcije, modrčka..)
Skratka izvedel boš vse kar te zanima.. :lol: :wink:
Uporabniški avatar
 THOMAS
#17209
Dule napisal/-a:
THOMAS napisal/-a:Ja škoda ker nisem mogu pridet na trening...služba pač...
A bi mi lahko po sliki mal povedal kdo je kdo(npr. od leve stojijo....), da si bom lažje predstavljal, ko prebiram članke v forumu....
Naslednjč pa se tud sam udeležim kakšnega treninga, potem bom pa že mal vedu kdo je kdo...

ajde pa lepo trenirajte.....čez vikend mam dolg trening 32 km...zaželte mi srečo


Ja Thomas boš pač moral reskirat čas za trening z nami in boš izvedel kdo je kdo pa še več (številko čevljev, konfekcije, modrčka..)
Skratka izvedel boš vse kar te zanima.. :lol: :wink:



Hvala za tak odgovor...sm si kr mislu da mi bo kdo tko odgovoril....
Kar se tiče št.konfekcije in modrčka , me pa zanimajo samo za ženske, tko da tvojih št. ne rabm....žal nimaš sreče :lol: :D :)
Uporabniški avatar
 runner
#17210
Kdo je ta prepotentni landlord ?
Mi gre na živce s temi gorskimi etapami...

BTW kdo je že zmagal gorsko etapo?


:lol:

LP runner
Uporabniški avatar
 simi
#17211
Nta in Mateja s Tomažem, res ste se zelo potrudili!!

Lotila sem se daljše (s samimi fanti), ki je bila kot napovedano lepo razgibana. Vzpona je bilo ravno dovolj, da so bila usta suha in sem žalostno sanjala o vodi, ki je ostala spodaj. Vemo za drugič :roll: Tomaž je bil vodič v pravem pomenu besede, dobro je poskrbel, da noben ni zašel ali zavil po bližnjici (če sploh je?)! Voda nad kanjonom je bila vredna zadnjega cekina, hvala!
Naj ne pozabim povedat, da je ta gorsko etapo zmagal hermesovec landlord :lol: , !!ampak potem pa se mu več nismo dali!

Proga je res dobra!! Družba pa itak :lol: 8)
Uporabniški avatar
 Dule
#17212
THOMAS napisal/-a:Hvala za tak odgovor...sm si kr mislu da mi bo kdo tko odgovoril....
Kar se tiče št.konfekcije in modrčka , me pa zanimajo samo za ženske, tko da tvojih št. ne rabm....žal nimaš sreče :lol: :D :)


Hvala bogu da te ne zanimajo moje številke :lol:..pa brez zamere.. :wink:
Uporabniški avatar
 Dule
#17213
runner napisal/-a:Kdo je ta prepotentni landlord ?
Mi gre na živce s temi gorskimi etapami...

BTW kdo je že zmagal gorsko etapo?


:lol:

LP runner



naj ma fant veselje, verjeten je pozabu da smo na treningu :roll:

bo že vidu na tekmi, če se bo upal.. :oops:
Uporabniški avatar
 Barb
#17218
runner napisal/-a:Kdo je ta prepotentni landlord ?
Mi gre na živce s temi gorskimi etapami...


Mislm, da ga je treba mal bolj zaposlit :idea: :arrow: :P
Uporabniški avatar
 runner
#17219
Dule,
naj*bali smo ....
ta mladi ne da zmagujejo gorske etape ampak nam Forumke osvajajo:
coffee talk po teku z barbaro (upam da nisem falil imena) je bil precej zanimiv in na trenutke celo malo kinky, ubistvu zelo prijeten dodatek po teku. se priporocam tudi za naslednjic.

Kolk bi bla šele midva "kinky", če bi bila na rdeči satenasti rjuhi in z zajtrkom zjutraj

vidis ti to? Vedel sem da delam napako ko sem te Hermesovce privlekel.
Pa so tako sramežljivi izgledali na začetku...

:lol: :lol: :lol:
se že veselim novih treningov (kaj šele tekem...) :twisted:

LP runner
Uporabniški avatar
 landlord
#17220
Dule napisal/-a:naj ma fant veselje, verjeten je pozabu da smo na treningu :roll:

bo že vidu na tekmi, če se bo upal.. :oops:



hehe. dober izgovor.


:wink:


salute





ps. povem za naprej in za nazaj. ne me jemat prevec resno. aja, a sem ze omenu da sem zmagal gorsko etapo?
Uporabniški avatar
 alja
#17221
...neverjeten občutek,ko še sam ne veš kako je to možno...
Že dolgo se pripravljaš na tek,ampak ne gre in ne gre...

Že na Brdu je bilo....aaaaaaaaaaa...ne da se opisat...prideš,prej prebiraš poročila treningov,razmišljaš in greš...se prikažeš,opazuješ...obda te takoj občutek moči,navdiha,elan,veselje....

...vsi se pripravljajo,pripravljam se tudi jaz...nekaj časa klepetamo se hecamo in potem start....
:wink:

Obdana z musklfibrom prejšnjega dneva grem.Ne zanimajo me bolečine in seveda moj žulček na stopalu.Tečem,objeta v naravi;je težko,ker seveda bolečine ne popuščajo,ampak jaz tečem!!!!!!!!
:lol:

Pritečem do mostu,ker smo si ogledali sotesko;po pravici me ni niti tako zanimalo,ker sem bila v teku...
:roll:

Začne me boleti žulček,probam mu ugoditi in ga prosim naj še malo potrpi...odločim se za nazaj po asfaltu....
Pridruži se mi Fotr;neverjeten občutek.Jaz in Fotr,narava,tišina....
Ja res je,trudila sva se malo poklepetat;ni šlo.Prepustila sva se naravi,ki naju je prevzela,ujela tempo in kot bi mignil sva bila tam,ne na cilju...na začetku....

...hvala nta,ker si opisala tekaško progo z občutkom in želim ti čimhitrejše okrevanje,da se nam pridružiš...

Upam da nas bo vsakič več...

...aaaaaaaaaaaaaaa,alja...
Uporabniški avatar
 Dule
#17223
aaaaaaaa,alja dobrodošla med nami na forumu :wink:

sem se moral zagrebst da sm vsaj tu ta prv :lol:
Uporabniški avatar
 Dule
#17224
runner napisal/-a:Dule,
naj*bali smo ....
ta mladi ne da zmagujejo gorske etape ampak nam Forumke osvajajo:


LP runner


Nč bat a veš runner kolk jih je še (Forumovk mislim), za vsazga se bo kaj našlo.. :lol: 8)


Aja še to pri gorskih etapah se pa mladim že nebomo pustil.. :evil: :?
Uporabniški avatar
 runner
#17225
veš runner kolk jih je še (Forumovk mislim), za vsazga se bo kaj našlo.


ampak Barb! Ne naso Barb! :(

Tesko je pozabiti vonj, okus, obliko... TIRAMISUJA, ki ga ona naredi!

:lol:

LP runner

P.S. a da mi ono ... khm... v peskovnik ... lagano sportski ?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA