Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 primus
#19712
Fotr napisal/-a:
primus napisal/-a:...njun fotr: eh, hm, ja točno, ena lepa modra majca !:D :D


Pri najboljši volji ne razumem, kaj to pomeni. :oops: Sem kaj pozabil ali zgrešil? Zagrešil? :evil: Prosim za razjasnitev in podnapise. :D


Fotr - brez vznemirjanja...
Mišljena je moja malenkost, zato besedica 'njun' (razen če imaš tudi ti dve hčerki s tem imenom ?), poleg tega je pa beseda 'fotr' napisana z malo začetnico. Ker Fotr je pa le eden.
Torej Fotr, ko se bo nanašalo nate, boš to povsem nedvoumno vedel, prav ?
:D :D :D :D :D

primus
 Lučko
#19716
Evo sm rešu, kar se je rešit dal. :wink:

marathon95 napisal/-a:A si siguran da je to 14. Ptujski maraton

Nisam :!: :oops:

Z* napisal/-a:Samo tistega, Lučko, z "belimi" testeninami in "belo" omako pa nikakor ne razumem, pa sem že v vse knjige pogledala.

Bolj blond makaronov še v življen nisem vidu, pa sm jih velik vidu, pa velik pojedu. S tem ne mislm nč slabga, so bli zelo, zelo, zelo blond okusni. :--

primus napisal/-a:Streli iz pušk, brez dvoma. Ja, hm, razen če ni Lučko organiziral pozdravnih salv ?

Ma kake pozdravne salve :shock:, zakva pa ti mislš, de sm jz bil v Ptuju tolk na "visokem" mest. Ja so bli ja naš tm noter, pa so verjetn včas mal falil, pa so verjetn katerga pred mano mal...pa sem jim je to dvakrat al pa trikrat al pa večkrat to zgodil, pa sm bil jz zato tko na visokem mest. Š neki, če bi jim dal tko zaresno kumando, bi jz kamot zmagu :lol: :wink:
Uporabniški avatar
 primus
#19722
Lučko napisal/-a:
primus napisal/-a:Streli iz pušk, brez dvoma. Ja, hm, razen če ni Lučko organiziral pozdravnih salv ?

Ma kake pozdravne salve :shock:, zakva pa ti mislš, de sm jz bil v Ptuju tolk na "visokem" mest. Ja so bli ja naš tm noter, pa so verjetn včas mal falil, pa so verjetn katerga pred mano mal...pa sem jim je to dvakrat al pa trikrat al pa večkrat to zgodil, pa sm bil jz zato tko na visokem mest. Š neki, če bi jim dal tko zaresno kumando, bi jz kamot zmagu :lol: :wink:

Upam, da je nauk jasen vsem, da ne bo kdo potem ...nisem vedu...:

:!: :!: Ne prehitevaj Lučkota - opasno po život :!: :!:

:D :D :D[/b]
Uporabniški avatar
 marathon95
#19726
Barb napisal/-a:Za začetek,.... :bum: :bum: :bum: :bum: :bum: :bum: :bum: :bum:
(pa sej jih še nekaj manjka,...)
..če je pa tko dobr tečt,....................


Gledam te kak se "lupaš" od jućer, je kaj pomoglo ili te samo boli glava od toga? :shock:
Uporabniški avatar
 marathon95
#19732
Lučko napisal/-a:Hoj forumci :lol:
13. Ptujski maraton, je bila prireditev kot se spodobi, ocena +5. Pa lepo po vrsti.
Na Ptuj sem prišel z mešanimi občutki. Najbolj me je skrbela informacija s strani Lojzeta o samem terenu proge, nenazadnje pa tudi sonca na startu nisem bil najbolj vesel, še manj pa med tekom.
Start je bil izpred Terme Ptuj, kjer smo začeli tek po drobnem pesku parka, vendar je bilo te idile kmalu konec. Krajše nadaljevanje teka je sledilo po asfaltu, kjer smo se kmalu približali obrežju reke Drave. Nato pa obrežje-nasip. Daljni pogled po obrežju je bil zastrašujoč, nikjer konca. Najhitrejši tekači so bili vidni kot drobne pikice, tam daleč, daleč, vendar smo se nekako vsi zgubili pred to veličino obrežja Drave. Proga na tem odseku je izgledala nekako takole: cca. 3 km dolg rahel zavoj na desno, cca. 3 km dolg rahel zavoj na levo, vendar tako ravna in zastrašujoče daleč pregledna. Pred sabo sem, vsaj v začetku, videl naslednjo kilometrsko oznako, ki pa je bila po eni strani skoraj nedosegljiva, po drugi strani, pa ta kilometer ni pomenil nič proti veličini obrežja. No v nadaljevanju teka po nabrežju sem gledal v tla in predvsem pazil na teren, ki je bil poln majhnih zaobljenih kamnov, ki so dodobra mučili podplate. No nekako na 8 km je končno prišla neka sprememba, ko smo zavili iz obrežja na asfaltno cesto polno ovinkov, ki je peljala v neko vas, kjer smo naredili obrat in ponovili vajo, 10,5 km po isti progi nazaj v Terme Ptuj.
Izkoristil bi tudi priliko in dal odgovor nekaterim, ki sprašujejo kaj sem razmišljal med tekom, ki je bil zaradi te ogromne preglednosti in vročine na samo psiho kar malo moreč: NIČ :shock: ! Malo sem opazoval reko, kjer je bila neka regata, tu in tam so bili kakšni ribiči, ki pa so imeli precej dela sami s sabo in mi tekači smo bili za njih neopazni, včasih sem malo pogledal nazaj, včasih malo naprej in to je to. Edina misel se mi je utrnila 2 km pred ciljem, ko sem se z bolečimi podplati ter izmučen od vročine spomnil, da se bom približno čez 10 minut kopal v bazenu v odlični družbi forumk :lol: . Ta misel mi je dala »gasa«, pozabil sem na bolečino in utrujenost in brez kakršnih drugih »misli« pritekel v cilj.
Sama organizacija je bila za moje pojme vrhunska. Na zelo prijazni prijavnici smo dvignili bon za hrano, zelo lepo majico, ki je bila istočasno tudi vstopnica za bazen. Ob progi je bilo dovolj postojank za Cedevito, vodo, tudi gobice z vodo so imeli, na cilju so bile banane, pomaranče, jabolka, Cedevita je bila v RF sodčkih v poljubnih količinah. Tudi uradni napovedovalec na cilju, ki je predstavil vsakega tekmovalca posebej in veliko ljudi pred ciljem, so naredili teh zadnjih 100 m res veličastnih. Res organizatorju vse pohvale, bilo je več kot odlično. Toliko o progi in organizatorju.
Kot je v navadi, so forumke (forumci smo standardno izviseli :cry: ) tudi na Ptuju osvojile diplome, medalje in pokale. Imamo cel komplet:
modro majico: fotr primus, :wink:
9. mesto in diploma za Patricijo,
5. mesto in diploma: Tjaša,
3. mesto in medalja: Alja,
3. mesto v kategoriji Barb,
2. mesto v kategoriji Z*,
1. mesto v kategoriji in pokal za 3. mesto absolutno S*.
Čestitke, čestitke vsem, smo moški del forumcev zelo ponosni na vas :lol: (a ste ve tud kej na nas? :oops: )!
Sedaj pa poglavitno poročilo, ANA-LIZA dogajanja forumk in forumcev. Veliko veselje se je bilo srečati in družiti se z našimi štajerskimi zvezdicami: Z*, S* in A*. Takih ne delajo več. Pozitivna energija jim seka iz vsepovsod, tako v teku kot tudi kasneje v bazenu, toboganu… ups pa še (po)obrite so bile :shock: :lol: . Tudi naša Barb je zopet pripravila mojstrovino in to nekaj novega, brez moke…pa kva vem brez čega še, je pa blo »nekaj« v pekaču, ampak to kar je blo, je blo pa hudoooooooo dobr :lol: . Skratka to pecivo smo u nulo zličkal, za pekač pa je bila (namesto Lojza) na štajerskem koncu zadolžena S*, ki ga je pomazala, polizala… spravila ga je na visoki sijaj? Jaaaaa, teflon se je svetu! :shock: :lol:
Vesel sem se bil tudi srečanja z Bigijem in njegovo Špelo, vesel sem bil Bora in njegove čudovite družinice, vesel sem bil marathona 95, ki me je povabil v Varaždin na tekmo (pridem 100%), primusa, kcaj (a sm še koga pozabu), skratka lepo sem se imel, na čudoviti tekmi, v čudovitem ambijentu, med čudovitimi ljudmi. :wink:
Ptuj hvala ti, nasvidenje do 2005.

PS
Na startu sem opazil tudi mladca, ki je bil oblečen v dres TF-ja. Pristopim in ga vprašam po TF imenu. Nekako začudeno mi odgovori, da ni s foruma, da je dres »nekako dobil«. :shock: Mislil sem si, kaj bi nekateri »udarni« člani TF-ja dali za ta dres? :evil:


Opis je vrlo detaljan, a sa stazom koju si opisal, kaj da je najteža koju si trčal v životu, a rezultat je 1:38:29 za svaku pohvalu. Ak ti je bilo teško, mogel si pričekati i nas sporije.
Baš mi je drago da bum imao društvo za sljedeću godinu. Ako Boris čita, nek nas odmah i zapiše, prije nek se premisliš, da dobijemo broj 1 i 2. :lol:
Uporabniški avatar
 kacj
#19743
Malo pozno se oglasam, pa bolje kot nikoli :)
Tudi meni je bil letosnji Ptujski maraton med boljsimi teki letos.
Res sem tokrat tekel le na 7 km, tako da me Sonce med tekom ni tako mocno motilo...
Organizacija je bila res vrhunska: od prijaznih gospodicen pri prijavah, do dobro oznacene proge z redarji na vseh kriticnih (in ne tako kriticnih) mestih, dovolj pijace na progi, sadnega posladka na cilju...
Morda bi se se bolje pocutili, ce bi redarji rekli kako vzpodbudno in dali tekacem dodatno energijo.

Piko na i je postavilo druzenje s forumovci in odlicnim Barbinim pecivom :P
Se enkrat cestitke vsem, ki so premagali zastavljeno razdaljo!
Uporabniški avatar
 Tjaša
#19744
Hojla,
nič novega ne bom dodala, bila je prireditev s 5* , vzdušje pa s 6* (a to sploh obstaja?).
Te forumske Štajerke (S*, Z*, A*) so od sam'ga :twisted: in Lučkotu se je čist spulil :shock: Najprej oddirka polmaraton, pol mu pa čist na otročje useka in se gre z * drajsat na tobogan, da o belih makaronih sploh ne govorim. Očitno je zaradi proteinske dehidracije čist beljakovine (beri "flajš") spregledal. :ignore:

Bor in Primus, dobro vidva vzgajata svoje mladiče po sistemu zdrav duh v zdravem telesu, zato ni čudno, da otroci domov prinesejo medalje in diplome, vidva pa le majčke (so pa zeloooo lepe)! :hehe:

Barb, Barb, jej, jej, jej :nono: - a je danes že kaj boljše :?: Punca, včas je treba tud počivat :x
 Lučko
#19748
:lol: :lol: Hehehe Kruno, piše, piše, tako malo između, šta mi je bilo najteže:
1. Vručina (no nije bila ekstremna, ali...)
2. Kamenčiči (trebao sam trčati sa NB)
3. I pomalo psiha (nikad kraja tom nasipu ob Dravi)
Inače sama trasa nije ni malo bila težka, a u rezultatu ne bi ja razpravljal. :wink:
Borissssssssssssssssssssss piši:
1. marathon95
2. Lučko

:D :D :D
Uporabniški avatar
 Barb
#19750
marathon95 napisal/-a:
Barb napisal/-a:Za začetek,.... :bum: :bum: :bum: :bum: :bum: :bum: :bum: :bum:
(pa sej jih še nekaj manjka,...)
..če je pa tko dobr tečt,....................


Gledam te kak se "lupaš" od jućer, je kaj pomoglo ili te samo boli glava od toga? :shock:

Boli sve-noga,glava i srce :!: :!: :!:

Tjaša napisal/-a:Barb, Barb, jej, jej, jej - a je danes že kaj boljše Punca, včas je treba tud počivat

Kako pa naj hudički :twisted: počivajo?
No ja,sej zdej bom spet lahko kakšen teden.
Pa zdej sem že vajena :wink:
Uporabniški avatar
 marathon95
#19752
Lučko napisal/-a:1. Vručina (no nije bila ekstremna, ali...)
2. Kamenčiči (trebao sam trčati sa NB)
3. I pomalo psiha (nikad kraja tom nasipu ob Dravi)
Inače sama trasa nije ni malo bila težka, a u rezultatu ne bi ja razpravljal. :wink:
Borissssssssssssssssssssss piši:
1. marathon95
2. Lučko

:D :D :D


Lučko, pa cijelo ljeto si treniral po suncu i kaj ti sad smeta vručina :?:
Drava i nasip ti je trebao biti odmor za oči i dušu i osvježenje (trebao si malo više uživati).
Ovo mi je bio trinaesti nastup na Ptujskom maratonu, tak da obavezno dolazim i sljedeću godinu. :D
Uporabniški avatar
 marathon95
#19753
Barb napisal/-a:Boli sve-noga,glava i srce :!: :!: :!:


Trebala si s manje srca trčati, to je samo rekreacija i treba više uživati. Mi dolazimo samo zbog masovnosti i broja (čitaj: klopa, pijača, bazen = druženje :toast: ), a oni koji dolaze zbog love, nek se žure i ganjaju (i povrijede čak). Ak se hoćemo duže družiti, treba potegnuti ručnu i tak trčati.

PS. Tko sam ja da ti prodajem filozofiju, kad sam na pol fit i više manje me stalno nekaj boli :?
Najgore je dok se učiš na vlastitim greškama :mrgreen:
Uporabniški avatar
 S*
#19757
Primus je napisal
Ne prehitevaj Lučkota - opasno po život


Ja, razen če ti sam da komando. Men je rekel, naj letim. Pa sem :shock: . Kdo pa si mu upa oporekat?! Ampak je pomagalo :D
Uporabniški avatar
 bigfrik
#19760
Sej ni več kej prav velik za dodat.Vse je bilo res odlično(razen mojega teka,ampak to je iz enga drugega filma :oops: :oops: :oops: ,ko bom velik bo ze boljse)Mislim da bi si marsikateri organizatorji lahko zadevo ogledali in se kaj naucili.Druzenje pa itak super,kot vedno.Slikce bojo sam da mal zadiham v sluzbi(sem jih dolzan se iz Matk)
Uporabniški avatar
 lojzeP
#19783
Hej, Maraton95, da nisi ti preveč bral moje zamisli ( naj vam tek -p-ostane zabava ) :D

Morava se še midva malo usesti, pa koju našu športsku, da reknemo :roll:

2x LP
 Lučko
#19785
marathon95 napisal/-a:Lučko, pa cijelo ljeto si treniral po suncu i kaj ti sad smeta vručina
Drava i nasip ti je trebao biti odmor za oči i dušu i osvježenje (trebao si malo više uživati).

:D :D :D Kruno :D , ne igraj tamburice bez trzalice. :-- :wink:

marathon95 napisal/-a:PS. Tko sam ja da ti prodajem filozofiju, kad sam na pol fit i više manje me stalno nekaj boli
Najgore je dok se učiš na vlastitim greškama

:D Tko to tamo tako ljepo pjeva. :shock: :wink:

PS
Moje oči i moja duša su se na bazenu odmorila :shock: :ignore: :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA