Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 Barb
#17228
runner napisal/-a:P.S. a da mi ono ... khm...v peskovnik... lagano sportski ?

Ja Barb pa kaj,......Barb=kripl

V PESKOVNIKU vas čaka presenečenje
 Lučko
#17235
Hoj forumci, hoj N'ta :wink:
Zelo, zelo lepo presenečenje N'ta :clap: . Nisem se predstavljal, da bo proga in družba v takšnem okolišu tako dobro "zmiksana": hribček:dolinca, klanček:ravninca, hostica:vodica, gostje:domači(TF), stari:mladi, zdravi:poškodovani, trezni:pa mejčken nabrglani. :lol: :wink:
Ja forumci, res je bilo super, N'ta je tolo zadevo popedenala u ibr. :cast:

Edino ena mejčkena pripombica: vsi ste dobil na Ana-Lizi za pit :evil: , saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam naaaaaaaaaaaaaaaaaaameeeeeeeeeeeeeeee soooooooo pozaaaaaaaaaabl, naaaaaaaa mooooooooj kapučinček so pozabl. :cry: :evil:

PS
Me je pa držu celo noč (sm v zrak gledu), pa do 11 dop., pol me je pa popustil sm šel pa enostavno dam (ja domov, spat). :lol:
PSS
Ful mate močn kufe u Kamnk, ful! :wink:
Uporabniški avatar
 tini
#17241
Lučko napisal/-a:
Edino ena mejčkena pripombica: vsi ste dobil na Ana-Lizi za pit :evil: , saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam naaaaaaaaaaaaaaaaaaameeeeeeeeeeeeeeee soooooooo pozaaaaaaaaaabl, naaaaaaaa mooooooooj kapučinček so pozabl. :cry: :evil:



Hint: ne pij kapucina za regeneracijo. Za to obstajajo "namenski" napitki. :)

P.S. Se vidimo v Zagorju

LpTini
 Nataša
#17243
Vse mi je jasn, sam une satenaste rjuhe ne pašejo v noben kontekst. pri našem delu omizja smo se namreč pogovarjal o poklicih in zaposlitvi, ne pa o satenastih rjuhah... :roll: Skratka, ne spreobračajte mojih pošteno organiziranih in spodobnih treningov v neke perverzije. Kids, don't do it at home!!!

kaj nej še dodam...hvala za vse zahvale!!! res sem upala, da vam bo proga in becirk všeč in me veseli, da je takopak tudi blo. na žalost sem sama krevslala nek daaaaleč zadi, družbo pa mi je delala Mojcej s svojim kolenčkom, prav uspešno sva se smilile same seb in ena drugi. zdej pa samo upam in verjamem, da se do KG že zmenim z unim satanom, ki me špika v rebrih in mu pokažem hudiča. se prav, špegu...hm...no kokrkol... :roll:

Vesela sem bla, da se nas je toliko nabralo, dodatne okrepitve pa je pripeljal Runner, za kar se mu ženski del foruma seveda zahvaljuje. Sicer ne vem, kako je komu ime, vem samo, da je neki na-stan-uzimač zgubil s Simi v borbi za zmago v gorski etapi :twisted:. Kako je pa tistmu s kapco ime? To seveda vse strogo za statistiko :oops:

Res fajn je blo po dooolgem času videt Fotra in Lučkota in Tjašo in ostale legende TF vse cvetoče in nasmejane. Fotr je itak sploh čedalje bolj mlad, samo še čakam, da se prikaže s frizuro od Elvisa in nam zapoje "I'm all shook up uuuu". Fotr, da ne bi!!! Je že tist mesar iz nove gorice dost velka blamaža za ubocga prislija.

nadalje...

hvala seveda Tomažu (ne, ni Primož), ki je kljub svoji poškodbi spremljal tekače na kolesu in lovil zbezljane ovčice, preden bi jih dobili bistriški jetiji in ostale pošasti (iz omare). In hvala Matejki, njej pa itak zmeri hvala!

in pa pozdravljam vse, k me poznajo :D bl mal jih je... :roll:

innn...ker ne morem tečt, me čez vikend čaka bicikl. Pa sem že mislila, da bom to frdamano mrcino po Korziki zaklenila v kevder... :evil:

aja, glede kelnarja v kavarni morte pa neki vedet: res je dal VSE od sebe. Vsak ima pač svoje limite :wink: Je, kar je. Ga je treba sprejet takega, kot je. Dalajlama ga ne bi kritiziral :wink:
Lučko, še dobr da te nisem peljala na kavo k Nadi pod grad. Tista šele zadane :wink: (ne Nada, kava :wink: ).

Hvala še enkrat vsem in če boste za, bomo ta trening čez čas ponovili. Sam da vas bom takrat zagrizeno zasledovala v klanec in mogoče celo prehitela lastno senco.
čau

p.s. Svaka čast slončku, da se je pripeljal s kolesom samo za pol ure pogovora s Tfjevci. Zakaj te ni blo na analizo???!!!
Uporabniški avatar
 Barb
#17258
Nataša napisal/-a:Vse mi je jasn, sam une satenaste rjuhe ne pašejo v noben kontekst.


Kdaj pa kdaj, mora pa tud tvojim uhom kej uid't.
Sicer pa, sedela bi na pravem koncu mize :P

Nataša napisal/-a:. Kako je pa tistmu s kapco ime? To seveda vse strogo za statistiko


No, ker sem vedla, da te bo tole zanimal,seveda je mene tud zgolj zarad statisike :ignore: , se mizdi, če obe istga mislva, pa če men memoria deluje, da je to Aleš123 :?: :arrow:

Nataša napisal/-a: me čez vikend čaka bicikl.


A pol s plavanjem ne bo nič :?: :?

Nataša napisal/-a:Zakaj te ni blo na analizo???!!!


...zato,ker se je že z mano na Kraljevem hribu preveč NAanaLIZirU :ignore: :juhuhu:
 Nataša
#17260
Joj, ampak če pogledate v duletovo galerijo s treninga, na slikco z Matejko&mano, ma kakšna mašina, ker avto, kakšen sijaj!!!!! :D pa kako loh jest sploh upam vozit kej tko dobrga??!!

Barb, okej, jest ostajam pri navadnih bombažnih rjuhah, za vse ostalo pa zaprem uhe. ampak mal me vseen zanima, sej veš kakšni smo škorpijoni..:roll:

No, statistika uspešna :wink: :oops:

ja, jutr plavanje odpade. Simon je ves vesel, da ne morem tečt :ignore:, mu pa hauever zgledam dost sposobna za kolesarjenje. tko da...žal... :cry: Upam, da se boš ti kej regenerirala, če pa to ne pomaga, pa vedno drži tinijev recept: janjetina+3litre b vitamina. v objemu z momom, a ne tini? :wink:
 Lučko
#17261
Nataša napisal/-a:p.s. Svaka čast slončku, da se je pripeljal s kolesom samo za pol ure pogovora s Tfjevci.

Ja res, svaka mu čast :cast: . Po dveh urah kolesarjenja iz LJ pa še dve uri nazaj v LJ, pa je bilo "revežu" tolk hudo, da ni z nami laufal (je bil žalostno-vesel :wink: ). Je reku: Lučko se je vseen, sam d sem vs mal vidu. :D
Ja slonček, si taprav :wink: :cast1:
Uporabniški avatar
 tini
#17262
Nataša napisal/-a: Upam, da se boš ti kej regenerirala, če pa to ne pomaga, pa vedno drži tinijev recept: janjetina+3litre b vitamina. v objemu z momom, a ne tini? :wink:


Vsekakor :) .
Sej ves - iz zdravja se ne sme norca delat! :wink:

LpTini
Uporabniški avatar
 Barb
#17263
Nataša napisal/-a:Upam, da se boš ti kej regenerirala, če pa to ne pomaga, pa vedno drži tinijev recept: janjetina+3litre b vitamina. v objemu z momom, a ne tini? :wink:

počasi se že regeneriram-repariram
...kaj če nam vegijem tinijev recept
 Lučko
#17264
tini napisal/-a:
Nataša napisal/-a: Upam, da se boš ti kej regenerirala, če pa to ne pomaga, pa vedno drži tinijev recept: janjetina+3litre b vitamina. v objemu z momom, a ne tini? :wink:


Vsekakor :) .
Sej ves - iz zdravja se ne sme norca delat! :wink:

LpTini


Ja iz zdravja se res ni norca delat. No nekaj me pa bega, sm prečitu tole stran (za zdravje, seveda :lol: ) http://www.kulinarika.net/clanki/cudeznivitamini.asp, pa sem iskal povezavo med B vit. in pirom :shock: :arrow: jo ni :twisted:
Uporabniški avatar
 Barb
#17265
Lučko napisal/-a:http://www.kulinarika.net

Lučko, da nisi ti mogoče na tejli strani recept za sacherco iskal :wink:
A ti je cukr padu :?:
Uporabniški avatar
 mojcej77
#17266
Še jst dodam svoj lonček...
najprej seveda hvala nti za družbo in fajn organizacijo. Še malo, pa bova obe lahko tekli, kokr si zasluživa, ne (ti sevede mal bl hitr...zaenkrat :twisted: ).
Drugače pa...malo me je skrbelo, ko ni bil Fotr edini, ki me je bil vesel, pa je hkrati ugotovil, da sem rahlo bleda...brez skrbi, ravno grem na morje, pa bom tam poskusila ujet malo barve v lica.
Komaj sem čakala, da grem spet tečt in vas vse vidim, ponosna, ker gre z mano alja pa uroš...ki je šel prvič sploh na katerikoli tek...pa še na tek tf...pa se še včlanil ni (je reku da se bo).
Začnemo...in naenkrat...aaaauuuuu!..kaj je to zdej?...kr neki koleno boli, pa levi kolk...hmm...mogoče je samo malo zateglnjen od včerajpnjega teka...bomo vidl...ampak ne - vedno bolj boli. pišuka...nč...tole ne bo dobr, je treba kr pazit, če hočm celo življenje tečt...
In se ustavim. Razmišljam, naj grem nazaj, ali naj le zelo hitro hodim?...odločim se za drugo, in pridruži se mi nta...s svojim hudičkom pod rebri...in greva...
Malo sem žalostna...ampak vseeno ponosna, da sem našla kompromis med željami in zmožnostmi...
Pri kanjonu poklepetamo, alja se bori z žuljem in se tudi ne da...in kar zavidam ji, ko odteče nazaj s Fotrom. Sej bom drugič tekla...se tolažim...najprej se mora tole kujavo koleno malo umiriti...in grem peš nazaj z Urošem, ki je danes prvič sploh tekel (če odštejemo ure telovadbe v oš...). Hodim...kakor hitro se da...in malo tečem...in pot mine...prijetno, tako, v izi...
Na cilju so že vsi...in kljub temu, da je bil danes zame blazno čuden "tek", sem ponosna...ker sem znala poslušati svoje telo in dobre nasvete izkušenejših tekačev...
Na analizi se mi vidi, da sem malo žalostna in zaskrbljena...a vseeno mine zelo prijetno. Kar potolažim se, ko mi Fotr prijazno posodi svoj pulover, da me ne bi zeblo...hmm...mogoče ga bom pa "pozabila" vrniti, ker me spominja na tvojo prijaznost in vztrajnost ter vse tiste stvari, ki te delajo tako velikega v svoji skromnosti...še enkrat hvala...tudi vsem ostalim za družbo in spodbudne besede.
Doma me premaga utrujenost...zaspim kot ubita in s sabo v sanje nesem naročje skrbi...kako bo jutri? kako bom vstala iz postelje? težko in škripajoče?...zmanjka me...
Zbudim se 12 globokih ur kasneje...
Premaknem koleno...nič...kolk...nič...le rahla utrujenost v mišicah nakazuje, da sem pred kratkim spet stekla...
Srečna sem...
Zdaj grem...čakajo me...
In še pred kopalkami in zobno krtačko sem spakirala tudi tekaško opremo. Komaj čakam, da ob obali pustim svoje sledi...če bo bolelo, bodo pač le za odtenek bolj umirjene...

m
 Lučko
#17267
Barb napisal/-a:
Lučko napisal/-a:http://www.kulinarika.net

Lučko, da nisi ti mogoče na tejli strani recept za sacherco iskal :wink:
A ti je cukr padu :?:

No, glede cukra sm jz skoz na nul. :cry: :wink:

Ne, ne hotel sem najt (povezat s pirom) Tinijevo teorijo o B vitaminu :arrow: Tiniiiiiiiii jo ni :--
 Lučko
#17272
tini napisal/-a:
Lučko napisal/-a:No, glede cukra sm jz skoz na nul. :cry: :wink:

Ne, ne hotel sem najt (povezat s pirom) Tinijevo teorijo o B vitaminu :arrow: Tiniiiiiiiii jo ni :--


Try this ! :wink:
http://users.volja.net/urosslusin/pomem ... ehrane.htm

LpTini


Ej Tini, pa to je napisan po legendi. :-- To folk tko bluzi iz roda v rod, pa nakladajo brez veze :wink:
Lučko bo kr tele Slika vitamine uživu. Direkt v žilo, seveda :lol: :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA