Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#351815
Poleg blamaže v cilju prvakov in glupega poročila o incidentu, se je nabralo še kar nekaj ¨cvetk¨ tako opevanega ¨¨lublanca¨¨. Torbe-ruzaki so narejeni po meri beguncev, če niso bili sposobni pripeljat v cilj vlačilec plastenk z vodo, bi lahko odprli hidrant :D in in nudili vodo iz pipe najbolj žejnim, tako pa si rabil četrt ure, da si se prebil v množici do nje, razen, če si bil med prvimi v cilju :twisted:
Ponudijo ti slike, vendar se pri najboljši volji ne najdeš - ker je bil fotograf postavljen v varni razdalji. Na nedeljskem maratonu čez lužo je bilo 50000 ljudi, vsak je slikan vsaj 20x in mu lahko določiš barvo oči.
Oj, Balkan, Balkan... http://www.marathonfoto.com/Landing/270 ... athon-2016
#351839
Itak ... Ko sem že mislil, da so me organizatorji LM letos že dovolj negativno presenetili (o čemer sem tu že pisal), si hočem naredit danes pašto, ki so mi jo organizatorji dali v cilju (Pure high protein pasta v črno beli škatli + še z znakom LM). Ne vem zakaj, ampak pogledal sem rok uporabe. Glej ga zlomka ... gor piše UPORABNO NAJMANJ DO KONCA OKTOBRA 2016. Teoretično je bila pašta uporabna celih 36 ur. Nemreš da beliveš.
Aja, pa zadnjič sem pozabil napisat, da bi lahko malo denarja vložili v kakega pametnega fotografa. To, da se iščeš brez uspeha že dolgo nisem doživel na maratonih.
Sorry, da tako rečem, ampak organizatorje je letos malo čas povozil. Malo se bo treba zamislit. Ni vse v povabljenih kenijskih tekačih in podiranju številk v absolutnem številu udeležencev.
#351843
ZHAK napisal/-a:Sklep 2: Službeno vozilo, v katerem je bil vodja policijskega varovanja in je zavilo v istem križišču levo na Ilirsko ulico v smeri Njegoševe ceste, ni bilo vzrok, da bi mu kdor koli sledil in skrenil z uradne trase maratona, saj je bilo že izven vidnega polja tekačev.


a tale sklep so napisali tako, da je vsak na sestanku napisal eno besedo,prepognil papirček in dal naprej (kot v tisti otroški igrici). :lol:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA