Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#151909
Familija ZZ top prihaja domov s teka , krosa Primorskih novic
ne boste verjeli: POPOLNOMA ZADOVOLJNA, ma kaj zadovoljna, še več kot to....
Pa ni bilo malice, niti mesne niti vege...Niti žrebanja nagrad, niti darila ...
Bil je prekrasen sonček, užitek gledat ogromno število mladih, ki so prišli na šolski tek in vse tiste stare mačke in mačkice ter mačkone, saj se nas je nabralo rekordno število.
Najprej je štartala Janet, svoj kilometer je pritekla dovolj hitro, za končno šesto mesto.
Sindis je imela progo, dolgo dva km. Brez posebnih težav je v cilj pritekla kot zmagovalka.
Ob 16. smo se spravili na tek še mi ostali.Na tri km. Sindis si je zaželela še članskega teka, zato sem jo vpisala kar k študentom.
In se je obrestovalo, saj ji je fajn laufalo, da je v cilj prišla druga absolutno. Naš ZZ top je imel tudi pospešek in v cilj pritekel kot absolutno peti, kar je bilo dovolj za drugo mesto v kategoriji.
Zmagal je tudi občasen forumovec Igor Lešnik, pri damah je zmago slavila Tina Mavrič.

In ja... Tudi mati ZZ si je zaslužila medaljo v kategoriji. In to ne bron ali srebro, kar the gold medal mi je Japelj obesil okoli vratu. Ja, saj je res, da smo bile samo dve.

Klepetali in čikulali vsi ko ena familija smo itak, čajčka super smo se tudi napili, vsi otroci, ki jih je bilo res ogromno,saj so tekmovale vse obalne šole, so dobili Fruc in frutabelo, na podelitvah so prejemniki medalj dobili vsak svoje priznanje, SUPER MAJČKO in še lepo pisalo v škatlici.

IN KOLIKO NAS JE VSE TO STALO? NIČ!
KER SMO ZAVAROVANI PRI LJUDEH, KI ZMOREJO, ČE HOČEJO!
Bravo, Japelj in ekipa, da se iz leta v leto potrudite in poskrbite za brezplačen tek, ki lahko zadovolji celo(poudarek na o) ZZ TOP familijo.

Tudi na vse štante ne smem pozabiti. Možakarja z oljčnim oljem, zdravstveno ekipo, ki je merila holesterol in cukrč, in pritisk, na ekipo policistov, ki so prikazovali dovolj, da smo si lahko tudi kaj k srcu bolj vzeli...
Jast pridem tudi drugo leto, moja familija tudi...
( Seveda, saj je zastonj....)
Nazadnje spremenil zz topka, dne 15 Okt 2008, 07:11, skupaj popravljeno 5 krat.
Uporabniški avatar
 matija-z5
#151910
mene žal ni bilo ker mam jutri državno v Ljubljani
moram pa pohvaliti 12. uvrščenega andreja klemšeja ki je dejansko prvič tekel na tekmovanju in že dosegel odličen rezultat (=
Uporabniški avatar
 RoKo
#151975
Res je blo fajn. Za tek brez stroškov dobiš druženje z starimi znanci, pretežno iz primorskih tekov, po teku čaja kolikor hočeš, za otroke še sladkarije in pijača, da o medaljah, pokalih in priznanjih ne govorimo. večino je podelil udeleženec vseh tekov na Primorskem in pravi novinar Venčeslav JAPELJ.
Nas starejših s štartom ob 16:00 se je zbralo 50 s štarterjem.

Najštevilčnejši smo bili Kraški tekači, za nami pa Tekaško društvo Čufer iz Vipave.

Lepo je bilo še pogledati najmlajše, ki so se maksimalno trudili pretečt svojo dolžino ob vzpodbujanju staršev in starejših bratcev in sestric.

Po teku sva s hitrohodcem opravila še s stezo do Izole in nazaj. Zanimivo, veliko izkušenj in polno zgodb, če bi le bilo več časa in počasnejši tempo. :wink:

Da sem v Hervisu pustil 100 evrov, ni omembe vredno. :lol:

Šibam na kafe in prečitat reportažo v Primorskih.
 hitrohodec
#152168
Japelju in PN kapo dol! Sicer pa sem tocno po 2 letih spet opravil tekmo v teku in to se mi je danes tudi krepko poznalo! Cel dan sem zagal drva, ker itak hoditi nisem mogel niti normalno, kaj pa da bi hitro hodil: mlecne kisline v stegnih (ki jih pri hitri hoji ne uporabljas) sem imel za cel skaf, sem pa vseeno zadovoljen z udelezbo, ker sem osebno spoznal marsikaterega tekaca, ki jih sicer vidim le na lestvicah. Vreme pa kot naroceno, z roko-m sva nato sla se pogledat ce je v Izoli vse OK in se po isti poti vrnila nazaj do Bonifike, on do Hervisa jaz pa do Tusa, ker je doma zmanjkalo mleka in kruha, tako sem vsaj lahko zeni rekel, da sem tokrat tekel za kruh!
Uporabniški avatar
 zz topka
#152275
Ja, Hitrohodec ni le hiter v hoji.
Je tudi zelo hiter v teku. Saj je v najštevilčnejši kategoriji veteranov stopil kar na srebrno stopničko.
Zato ga najbrž tudi vse boli, ker je šel ko strela....

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA