Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 dpop
#11457
Barb napisal/-a:Kaj pa če naredimo en bodypainting-pa da mi nrdite eno rdečo piko,aaaaaaa :roll:


Evo (da ne bo čisto off topic)...
Na naslednji ženski tek jest prinesem kilo rdeče barve
pa penzelček... pa če bo ktera hotla rdečo piko....
ni blema :wink:

LP Darko

P.S. lahko pa kar šablono naredim
 dpop
#11510
Barb napisal/-a:
dpop napisal/-a:[
P.S. lahko pa kar šablono naredim


Sam še mere rabiš-ampak morš od ta največje vzet-to pa ne vem katere


Ma ne "tako" šablono... šablono za krogec....

LP Darko

P.S. sicer si pa ti ene "borovničke" enkrat omenjala... ali se
motim?? :wink:
Uporabniški avatar
 Barb
#11511
dpop napisal/-a:[
P.S. sicer si pa ti ene "borovničke" enkrat omenjala... ali se
motim?? :wink:


Sej zato ti pa pravim da morš lubenice med TF poiskat
...in ti ki imaš to vse na tekočem,mislim,da ti to ne bo prevelik zalogaj
 dpop
#11514
Matr sva off topic.... čisto "sadna tema" je ratala

LP Darko

P.S. lubenic so sama voda... ampak borovničke...
mmmm... pa malo sladkorja.. pa smetana

P.S.S. off topic... nehejmo, ker nas bo moderator
za ušesa... jaz grem v peskovnik
Uporabniški avatar
 Barb
#11516
Da ne bova še midva dobila svoj peskovnik
Uporabniški avatar
 MatjazV
#11563
No tkole,

kot sem obljubil, sem na spodnjem naslovu naštancal še nekaj novih fotk, pa še jih mam
http://community.webshots.com/album/152210173mgEiHu

Da ste bile med tekom res čaščene, je poskrbel Lučko, ki je na svoji kontrolni točki na zanimiv način spodbujal in usmerjal vse, ki ste tekle mimo.

Slika

Tekaški pozdravček!

MatjažV
Uporabniški avatar
 5rca
#11676
AndrejaT. napisal/-a:No, tudi zame je tek uspel. Uspel mi je strokoven zvin gležnja (bo BojanU fotko gor vrgu). Bilo mi je kar malo nerodno. Ta tek sem vzela čisto na izi, kot sproščujoč popoldanski jogging. Poflajštrana, povita in zatečena pa sem bila tako, kot bi pretekla RAAM. Štor babji! :evil:
Namesto v Piramidi sem večer preživela na urgenci (po nasvetu luštkanega zdravnika, ki je bedel nad štori v Tivoliju)
Skrbno sem pregledala vse hladilnike po hodnikih KC, da bi našla "zelenega kozlička" in bila vsaj nekako povezana z vami v Piramidi.
Na srečo sem domov prišla brez gipsa in z diagnozo- distorzija skočnega sklepa. No sedaj bom nekaj časa šepala na obe nogi.
Na kolesarski maraton češenj v Goriška brda danes nisem šla, čeprav bi se z malo stiskanja zob dalo. Se šparam za ponedeljek, prvi dan tritedenskega dopusta. Imam kar malo slabo vest, ker bojo moje tekaške superge oddaljene od mojih nog 1953 km, bo pa zato rit skoraj neločljivo povezana s kolesarskim sedežem.
Zahvaljujem se vsem forumcem za dobre želje mojemu staremu gležnju. Staša, pazi na koleno! Ko pridem z dopust, sem bom oddolžila za tekaški in forumski post.


Andrejo in Jožeta, dva kolesa v vreči in en kup prtljage sem včeraj pospremila na vlak ob 14.15. Andrejin gleženj črne barve :) na srečo neboleč :D tako, da bo lahko osvajala osrednjo Turčijo brez večjih težav :lol: če prideta kje do interneta, se bosta oglasila :)
Uporabniški avatar
 Fotr
#12449
dpop napisal/-a:...P.S. kok sem za en K... poročevalec si lahko ogledate
tukaj... dogajanje izpred enega tedna... pa sem šele sedaj
nekaj spesnil
http://www.e-fotografija.com/artman/pub ... _323.shtml


Temu se pa res lahko reče slikovita pripoved o tivolskem ženskem teku. :!: Pojavlja se nova zvrst pripovedovanja na forumu, to je opisna fotoreportaža in tale, ki sem jo sedaj pregledal je odlična. :D Darko, dober in enkraten poročevalec si. Pa še pokazal si, kakšne lepe rožice rasto na forumu. :evil:
Uporabniški avatar
 Tjaša
#12455
Darko, odlična fotoreportaža :!: :!: :!:

Več kot očitno je, da odkrivaš mnogo skritih talentov :!:

:idea: Ob vseh talentih forumovcev in ob vseh ovekovečenih dogodkih v tem letu, bi bilo morda smiselno razmisliti, da bi ob koncu leta pripravili elektronski bilten - letno poročilo, v katerem bi izbrali in združili vsebinske in slikovne prispevke in doživetja z vseh prireditev, ki se jih udeležujejo forumovci. Potem pa ni hudič, da ne bi nekje spraskal še nekaj cekinov, da to vržemo še v pisno obliko :!: :idea:

Moderatorji TF staknite pametne glave in razmislite o tem :!:
Uporabniški avatar
 Staša
#12485
Uf, sem mislila, da bom prva, že vse citiram, kopipejstam,... pa vidim, da sta me fotr in tjaša prehitela!

Ja, bravo!!! (zdej sem si pa že skoraj všeč na tej slikci, si mi malo nos pomanjšal?)

Ful lepo! Po moje boš po tej reportaži dobil kakšen glas več v anketi :)

In- se strinjam, potrebna je posebna rubrika, kamor bi šla taka dela. No, saj nekaj takega že imamo v Doživetjih na teku, ampak takele samostojne reportaže pa tudi kam pašejo, morda tja, kamor smo dali Kalčkovo reportažo iz RAAM-a ter Fotrov tekst iz Poleta.

Poleg tega imamo kar nekaj piscev reportaž iz počitnic (za Natašo in zame vem), ki so bile že objavljene, pa bi tudi lahko ponovili objavo na TF, da se še bolje spoznamo... Eroooo... ;)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA