Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 gmiki
#164802
Miha, čas sem prebral v končnih rezultatih z vmesnimi časi, ki so bili objavljeni dne 28.12.08 ob 11.32 uri. Napisan čas v dolini je bil 54:55, nato pa je bil čas naknadno spremenjen in sicer dan kasneje v še "lepše razdelanih rezultatih"!!! Zakaj je bilo temu tako ne vem. Verjetno je prišlo do napake pri prepisovanju rezultatov, bodisi pri zadnji verziji bodisi pri prvi. Lp Grega
Uporabniški avatar
 firbec
#164805
gmiki napisal/-a:Miha, čas sem prebral v končnih rezultatih z vmesnimi časi, ki so bili objavljeni dne 28.12.08 ob 11.32 uri. Napisan čas v dolini je bil 54:55, nato pa je bil čas naknadno spremenjen in sicer dan kasneje v še "lepše razdelanih rezultatih"!!! Zakaj je bilo temu tako ne vem. Verjetno je prišlo do napake pri prepisovanju rezultatov, bodisi pri zadnji verziji bodisi pri prvi. Lp Grega

Ja, res je! :oops:
Smo ga malo srali pri tipkanju! :roll:
Brzina ni vedno vrlina!
Ampak tema za debato je bila pa odlična!!!
Roku Korošcu se pa malo opravičujem :wink:
LP marjan
 matej-jethro
#164886
janezu napisal/-a:ja miha@co obvlada, zanima me,če so kje tut časi ekip,sicer vrstni red vemo,samo kofedebate so bolj zanimive SREČNO in lp ju


Janez, srečno in zdravo tud teb! Sam kofe morš pa res iz ta velke šalce pit, da se tolk stvari men'š zraven :lol:
Fajn počivej čez praznike, da boš v januarju dobr natreniran.... :wink:

se vidmo k se zagledamo!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA