Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 yogo
#176312
Včeraj sem preživel lepo dopoldne na pobočju Kališča. Dobra organizacija, dobra družba - sami stari znanci.
Sneg na vrhu nam je malo otežil zadevo, predvsem spust je bil adrenalinski.
Prijetno nas je presenetil Šavsi, sredi proge je delil vzpodbudne besede, pijačo, vitergin, čokolado. Ivan zakon si. :clap:
Po načrtu sem opravil štiri vzpone, zadnjega v družbi družine.
V petih urah sem pojedel dva gela, dva bara, na okrepčevalnicah pa juho, tekočino, banane in rozine.
Čestitke vsem, ki so se udeležili včerajšnjega preizkusa vzdržljivosti.

lp Yogo
Uporabniški avatar
 Darja
#176324
glumac napisal/-a:Vsem res iskrene čestitke za odlične rezultate,
"večno mlad" izgleda, da bo res za večno mlad, najbolj me pa veseli za Darjo in njenih odličnih šest vzponov.Kdor je dober je dober.BRAVO!

Glumac, najlepša hvala za čestitke, še bolj pa sem ti hvaležna za odločno vztrajanje pri tem, da me je Andrej sploh prijavil na tekmo. Če sem bila dobro obveščena, je tudi Udovč imel pri tem nekaj besede. Res krasna izkušnja, organizacija odlična, okrepčevalnica "pri Šavsu" dobrodošla, vzpodbudne besede pa tudi vedno na mestu. Najbolj od vsega pa me je razveselila novica, da bo manjkajoča polovica ekipe Mici je zakon vendarle uspela pobegniti od službenih obveznosti in priti na Kališče. Tako, kot sem bila včeraj vesela pogleda na svojega moža pa že dolgo ne :cmok: (čeprav sem ga vedno, seveda :P ). Ima kar nekaj zaslug za moj 6. vzpon. No, in na koncu je izpadlo tako, da sem bila (edina) ekipa z enim članom :!: , ki kljub temu ni bila zadnja :shock: .
Danes zjutraj sem malo s strahom zlezla iz postelje pa sploh ni tako hudo. Mi gredo že neumnosti po glavi.
Aja, hrana: 3 geli, banana, beden poskus zaužitja sendviča (ni in ni šlo dol), silno dobrodošla palačinka (ki jih sicer skoraj nikoli ne jem), nekaj dextro tablet, tekočine pa kar veliko - spodaj 3 kozarčke napitka, zgoraj pa sem si vsakič natočilo 7 dcl bidon in si naredila svojo mešanico. Če bi bilo ves čas sončno, bi kar gagali. Skratka: meni je bilo super!
Samo še tole dodam: ISKRENE ČESTITKE VSEM :cast: !!!
Uporabniški avatar
 elingr
#176328
Cestitke vsem ki ste se vceraj spopadli s to tekmo, se posebej pa cestitam igliču za klub deset, pa berniku za osem vzponov.Upam da vam je bilo navijanje vsaj malo v vspodbudo :D :D :roll:
Uporabniški avatar
 zz topka
#176339
Ojla, ti, Darja, le od kod vama ime ekipe: Mici je zakon ?

Ne bi vidva šla raje na golo resnico: Darja in Andrej sta zakon!!!

Ker vidva sta pa res zakon: tako in drugače...
Nazadnje spremenil zz topka, dne 05 Apr 2009, 19:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 100jan
#176345
Taka preizkušnja kot je 12 ur Kališča in njeni udeleženci vsekakor pritegne tudi mojo vsakoletno pozornost v živo. Medtem, ko za fante itak vem, da so utrgani, sem že po difoltu bolj spremljal (v športu preveč zapostavljene) ženske, ki naj bi veljale za nežni spol. Videz vara, kot bi šatuljo za nakit napolnil z dinamitom. Na vprašanje '' zakaj sem na smrt utrujen'', če grem s Katjo v hribe ali na bicikel, sem dobil uraden odgovor:7 vzponov v 10:08 h in ženski rekord te tekme. Še nekaj besed o zmagovalki: Je čista rekreativka, usmerjeni treningi je ne zanimajo, teče, kolesari, planinari, borda ali pa vso noč žura- kar ji trenutno paše in jo zabava. Pospidirala je v zadnjem letu, ko je padla v ''slabo družbo''.
Čestitam vsem sodelujočim
Uporabniški avatar
 BO-JAN
#176360
BRAVO BRAVO BRAVO

drugih besed ne najdem za takole pustolovščino, čeprav sem kar malo sam nase jezen da si nisem vzel cele sobote za takole (garaško) zabavo, so pač obveznosti :?: :!:

Darja (soseda), večkrat se vidiva po hribih kot prej cel mesec "v civilu" ISKRENE ČESTITKE Za šest vzponov in seveda spustov pa brez musklfibra to pomeni da bosta z Andrejem razturala na trekingih.

Srečno še naprej in čestitke vsem Bojan
Uporabniški avatar
 zz topka
#176362
Joj, Darja, kej si ti vidla.? Ja, sem bjondasta, kej čmo... Al pa bo to krivo, da se že 100 let nismo vidle...

Sem kar ukradla Jocota Marjeti in te z njim uzakonila. Ma saj je obojnu zakon: Joco in Marjeta in Darja in Andrej....

Ma sem že popravla maj mistejk, tako da sam še :Sorry!
 večno mlad
#176372
Noge in glava odlična. kar sem v petek spustil sem moral dokončati danes. Preštihati vrt do konca. Odlično mi je šlo. Tudi žena me je pohvalila. Za drugo velja, da bom začel vrt štihati vsaj 14 dni pred Kališčem in ne šele potem. Zahvala velja sigurno tudi navijaški skupini. LP
 večno mlad
#176374
Aja Joco čestitam tudi tebi in upam, da si zdržal tudi drugi polčas (udeležbo na Abrahamu). Kot te poznam nisi bil samo statist. LP
 marjeta
#176382
Čestitke vsem sotekačem posebno pa zmagovalcema.Hvala navijačem in organizatorju.Posebna pohvala Šavsu za moralno in energijsko podporo.Ja Tomaž Joco je pa tud drugo polovico zdržov do jutranjih ur Lep pozdrav Marjeta
Uporabniški avatar
 Vlajko
#176389
Čestitam vsem, ki ste se letos dvigovali in spuščali na relaciji Mače - Kališče. :cast:
Obenem pa ne bom skrival veselja, da je ponovno zmagal Tomaž, saj zanj navijam vsako leto vse od takrat, ko je prvič zmagal. :D
Uporabniški avatar
 firbec
#176408
Pod streho smo spravili še 10. tekmo 12 ur Kališča.
Vsem, ki so kakorkoli pomagali pri izvedbi projekta, se zahvaljujem za ves trud, saj brez prostovoljcev in sponzorjev tekme ne bi mogli izpeljati.
Zahvala velja tudi tekmovalcem, zaradi katerih se vse skupaj sploh dogaja!
Hvala!
Marjan
Uporabniški avatar
 Darja
#176413
BO-JAN hvala, čeprav brez muskelfibra nisem, ne vem, če je sploh kdo. Samo ni tako hudo, kot sem pričakovala.
zz topka, glede na to, da tvoje napake pri kompletiranju zakoncev nisem videla, sem bila ob prebiranju tvojih postov približno tako kot Ivy iz serije You rang my Lord?, ko zvečer poklepeta z bogcem in mu pove, da tistega s čuki (v našem prevodu) pa res še vedno ne razume.
Ampak, če vso reč (zdaj že) dobro razumem, ni bila tvoja napaka nič tako strašnega, Joco je fejst dečko, poleg tega pa je dal za rundo :toast: na Petrovem brdu - kar tako, lahko si misliš, da je za nas Gorenjce nekaj takšnega čisti šok. Sploh pa sta tudi Marjeta in Joco zakon, kot si rekla - tako in drugače.
Videli se pa res že strašno dolgo nisva, bo treba kaj ukreniti v tej smeri. Sicer se pa GM4O vztrajno bliža, upam, da se bova pa takrat, če ne prej.
Za razlago imena ekipe pa rabiva malo več časa, he, he.
Sledijo lepi dnevi, uživajte!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA