Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#180258
zz topka napisal/-a:Čakte, čakte, zdej imam še polhno dejla s šenkom, k sem ga dobila. Se oglasim takoj, ko porabim vso zadevco- zaradi otrok, ne napišem, katero!


Alora dimenazija je pa :o :shock: :shock: :shock: :shock: he,he,he no coment aaa!
Skratka dobila si fino darilo in tako je prav in spodbuda za naprej!
#180259
Ja tale Slavnik sem pretekel že lansko leto!Ampak lansko leto je bilo lansko leto, letos je pa letos blo :evil: :evil: :evil: !Sem šel slabše za celih 8minut o gad demid!
Ja priznam toliko sem šel kolikor sem trenutno pripravljen!Pripravljen pa nisem popolnom oz. nič je enako nič!
Ampak je moral priti tak tek da se me spravi zopet nazaj v pogon!
In sem vesel da sem se udeležil tega teka, da mi je dal misliti kako naprej!
Skratka dobra družba dober tek!Slike pa povedo marsikaj kajne?
Lansko leto 36min 32 sek letos pa 44min 00sek oh mamamia!
No ja nič jamrat ampak trenirat pa do dile :D :D :D !Do konca leta bom pa že prišel na zeleno vejco ha,ha.
#180264
Ola, zdej sem zmazala tisto stvar, zdej lahko kej napišem…

NAJPREJ Z VELIKIMI ČRKAMI: KLAVDIJ, HVALA ZA SUPER ŠKONTO PRI DRUŽINSKI ŠTARTNINI!

No, pole pa skoraj da nič drugega za napisat, ker si lahko preberemo kar lansko poročilo, ki bi blo skoraj na las enako letošnjemu, saj se ni prav nič pokvarilo.
Ma, kaj pokvarilo, še boljše je bilo. Kar dva slavljenca, Milojka za okroglih 50, Danilo za malo »manj« sta prejela v dar super šenke.
Ma, se je končno Čendak usmilu tudi mene in mi poklonil nekaj lepega in dobrega… Pa dve ogromni torti… pa Rada je dobila tudi svojga…pa …
.
Ma, kaj bi se imel tu človk za pritoževat, pa prov za rejs ne vejm…

No, na štartu se nas je zbrala kar lepa skupinca, tam okrog 110 nas je bilo. Ja, tisti klanc me mene prav kmalu zaštopa, tako, da danes ni zneslo teka , ma niti do številke 1… Jej, jej, jej…

Ma, sem šla pole v tretji brzini pa s hojo naprej in mi je kar šlo…
Na drugem pride ata Koširjev mimo, pravi, da sva prehitra, ja, on ja, ker je šel ko strela naprej, on, ma jast…
Na četrtem me prime tminski migavc za roko, gremo, gremo, ja, ja , ma ne gre, več ku tolko… Bem, mi še on uide…

Ja zdej ta petega bomo pej fejst predihali in pole je že konc muzike…

Juhu. Čas: 45´27˝, kar je 50 sekund slabši kot lani. Ja, ja, tista burja v prsa je bla kriva za mal slabši cejt, ne pa moji kilogramčki… In tisti piknik, k smo ga imeli včeraj, pa tudi ni nič kriv…

No, na vrhu dobrodošlica z dobesedno polno prikolico sadja, soka, čaja, cedevite, unga ta temnega, zdravilnega… Ma, ni da ni.

Hitro v dolino, se preobleč in na fino pašto ali pasulj v kočo, kjer nas je že čakal Klavdijček s svojo muziko…Ženo Lauro je dal delat zadi za šank, da je bla na gvišnem, on je pa spredaj lepo vodil vse skupaj tako kot zna le on.

Med čakanjem na rezultate sem že vidla dvoplih… Ma, ne, to sta bila samo oba moja brkota – eden je EdoBrko, drugi pa KoširjevA. - za mizo. Jej, sem rekla mojemu ZZ topu, zdaj jih pa moram poškljocat, da si ju končno zapomnim, ker sem ju enkrat fejst zamenjala. Ja, ma sta se možaka skoraj stepla, k se nista mogla zment, kateri je lepši. ( slikce v Picasootu)

No, kot že na začetku rečeno, se je za vse slavljence Klavdij še posebej potrudil in jim zagotovo še bolj polepšal dan, ki je bil že tako ali tako res lep.

Ja, ne smem pozabit čestitat Mihaelci, Editki in NAŠI Ani za prva tri mesta in seveda Marjanu, Urošu in Klemnu za prve tri moške uvrstitve. Ja in kje smo pa mi? Ma, vsi smo mi vredni čestitk, vsi k smo pršli na vrh – sej smo tudi mi zmagali.

NO, ZA TAK LEP DAN, KLAVDIJ IN ORGANIZATORJI, NAJLEPŠA HVALA.

Drugo leto pa pridem, Klavdij, če daš repete od danes…

P.S. slikce bojo čez ene pol urce, mi jih prenaša
Nazadnje spremenil zz topka, dne 03 Maj 2009, 21:30, skupaj popravljeno 2 krat.
#180404
Lepo nedeljsko dopoldne-popoldne.

Dobra organizacija teka oz. celotne prireditve. Hrana in pijača odlična ...

kaj pa rezultati???
#180406
:lol: :lol: :lol: :lol: Rezultati so:):) oz. bodo vrlo kmalu....aj hope!
Brez skrbi malce strpnosti pa bodo prišli!Bili so pa tudi na sami razglasitvi tako da smo imeli tudi vpogled v tem času!
Se vidimo naslednje leto?Mogoče?Nikoli ne reci nikoli je nekdo rekel!Nekako se poskušam tega držati pa ne preveč obljubljati če ne pol samega sebe razočaram ha,ha.
Lahkoten korak vam želim!
ČAO!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA