Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#185356
Lep gorski tek v okviru pokala primorskih novic. Proga sicer zahtevna, vendar sem z doseženim časom zadovoljen.
Moram pa pohvalit organizacijo teka in vse ostalo, kar sodi poleg. Domačini s kmetije od koder smo štartali, so se zelo potrudili, da je prireditev tekla gladko. Zelo lepo so nas postregli, ni manjkalo ničesar. Hvala vam prijazni domačini, zagotovo se bom še vrnil.
Nazadnje spremenil pauleto, dne 10 Jun 2009, 20:17, skupaj popravljeno 1 krat.
#185359
O, kolk je blo pa dans lepu!!!!

Čeprav se je dan začel tako, bolj kislo. Ko sem gledala proti hribom, kamor naj bi se odpravili na tek, sem se samo kisala…ajej, ma kej belj črnu ne more bit? Črnu kukr u …

Marija, vače, ma kej čmo sploh it? Ja, kej čva, se pole cel dan sekirat, buh ti vejdi, kako je blo?
GREMO, NE? Bejžmo! In smo šli.

In vam povem, nejki je moralo tam gor ukazat, naj bo lejpo, kajti tekom cele prireditve se glede slabega vremena ni zgodilo popolnoma nič. Imeli smo super lepo. Tudi sonček je sijal.

In mislim, da s sončkom smo sijali danes prav vsi. Se mi zdi, da nas je blo okoli 80, ampak vsi zadovoljni, kot ena sama velika družina, postreženi na domačiji, kjer bo gospodar prav jutri praznoval rojstni dan, tako da smo zapeli na koncu obema: TAKO NAŠI LEPI IN ZALI GORENJKI URŠIKI, KI PRAV DANES PRAZNUJE …. ROJSTNI DAN, KOT GOSPODARJU. URŠIKA, ŠE ENKRAT: VSE NAJ, NAJ!!!!

No, grem še malo na začetek dneva, pred štart. Ko sem prišla, so mi tisti Tminci že na ves glas na daleč kričali, da že vse vedo… da je bilo na CNN zvečer pri poročilih. Ja, mal so se smejali zraven, ker sem si včeraj tako težko prislužila državno lovoriko, ma sem rekla, čakte, čakte, boste vidli danes, kako bom šla…!!!!
In sem dala tolku vse od sebe, da sem šla boljši kot predlani, za celih 8 sekund. JA, MA JE BIL BLATEN TEREN, JE TREBA TUDI TO UPOŠTEVAT!!!
Ja, ja tolku sem šibala, da sem si priborila bronasto medajlo.
Ma, ja, sej vem da ni bilo več kot treh na štartu, pa kaj čem? Tretja sem pa bla, ne? In prav fejst vesela sem zarad tega!

No, meni se je proga dopadla. Malo ravno, puno gore, še en malčk dole, da je lahko na koncu še konkretnih 500 m navpično!
Na vrhu je pihalo, da smo se vsi kaj kmalu odpravili nazaj. Med potjo proti dol smo s Teranovima in Nadko tako fejst klepetali, da je še poti zmanjkalo, smo pršli dol en , dva , tri!

Na domačiji smo bili postreženi, tako kot vedno do sedaj — KOT NA OHCETI!!
Ni, da ni bilo! Hvala VSEM!!

Tudi praktične nagrade smo dobili vsi, spet sem dobila popolnoma isto uro kot na Hotedršici. Ja, ja, že vejo, da imam tudi v nadstropju modro kopalnico. Tako, da ur pa res ne bom kupovala, da bom v kopalnicah gledala nanje, kolk še manjka do službe… ( če jo bom sploh še kdaj dobila- službo…)

Podelitev je potekala brez problemov, morda je škoda le to, da tisti, ki vedo, da so na stopničkah, prehitro zbezljajo domov in so potem na podelitvi stopnice prazne! In tudi fotke niso potem take, kot je treba.

Nekaj slikc s prireditvenega prostora:

http://picasaweb.google.si/zztopka/5TEK ... VRH762009#

No, na koncu četitam vsem, še posebno pa zmagovalki Katji, ki je danes nesla preveč utrujeni Mihaelo in Edito. Ma, oštja, tolk trudne pa tudi nejso ble, de bi še mene počakale, de grem še jaz mimo …Vsaj enkrat!!!
Sem pa zato KOOOONČNOOOO šišala Press ministra Japlja in njegovega kamerata Reščiča. Sta tudi ona dva utrujena … od enih 6 tekem u cejlem tednu. Ma kar naj bosta trudna, važnu ,da sem jih enkrat nesla…

Jast pridem drugo leto, za gvišno, ma prav ZA GVIŠNO!!!!
Nazadnje spremenil zz topka, dne 09 Jun 2009, 18:49, skupaj popravljeno 1 krat.
#185604
Danijel, :clap: :cast1: .

Zoki , :clap: :cast1: .

Danijel, v soboto prvi in v nedeljo prvi, .... samo, da se ne navadiš preveč :wink: . Ne bo nič ostalo za druge.

Čestitke seveda tudi vsem ostalim udeležencem za dosežene rezultate.
#185609
@pauleto in kot vedno @zz topka sta podala izčrpno poročilo, tako da ni druge kot za pohvalit organizacijo teka. :clap:
Jaz sem se še kar dobro odrezal, glede da sem sodeloval en dan prej na nočnem koperskem teku. (spanja je bilo bore malo) :?
Zmagovalec teka Danijel je pa zgodba zase :clap: :cast: Kot bi @zz topka rekla Press minister Japelj in njegov kamerat Reščič trdita, da je prvi tekač z obale, kateri je zmagal na primorskih gorskih tekih.
#185636
ZOKI napisal/-a: Kot bi @zz topka rekla Press minister Japelj in njegov kamerat Reščič trdita, da je prvi tekač z obale, kateri je zmagal na primorskih gorskih tekih.


Ja, saj je tudi v napovedniku za jutrišnjo Rekreacijo naslov:
ISTRA DOBILA GORSKEGA ŠAMPIONA
Nazadnje spremenil zz topka, dne 09 Jun 2009, 18:50, skupaj popravljeno 1 krat.
#185642
RoKo napisal/-a:Kje pa je ta Šičasti vrh? Nikoli slišal. :wink:


Ma, Roko, saj vrh je Špičast, ne Šičast, je avtor naslova izpustil eno lettero.
Drgač pa je to en hrib nad Zadlogom. In ti povem, ima prav ta pravo ime!
Ma, pridi drugp lejto na tekmo in boš vidu....
Nazadnje spremenil zz topka, dne 09 Jun 2009, 18:50, skupaj popravljeno 1 krat.
#185658
zz topka napisal/-a:
RoKo napisal/-a:Kje pa je ta Šičasti vrh? Nikoli slišal. :wink:


Ma, Roko, saj vrh je Špičast, ne Šičast, je avtor naslova izpustil eno lettero.
Drgač pa je to en hrib nad Zadlogom. In ti povem, ima prav ta pravo ime!
Ma, pridi drugp lejto na tekmo in boš vidu....



Ta pa je dobra, ma sem šemo, @ zz topka sem mislil, da pri vas pravite špičastemu šičast :lol:
#185667
Saj sem že po ZS Pauleta prosila, če popravi naslov, ma je šel najbrž na dopust...

drgač pa , da ne bo kakšne zamere, ker sem čestitala samo nežnim duškam.. seveda tudi moje čestitke vsem trem moškim zmagovalcem... sem pa, priznam, malo čudno gledala, le od kje je prišel zdaj ta mladenič, ki ga jaz, ki vse poznam, ne poznam...

Ma mora biti nekaj v njegovem priimku,če prevedemo iz italijanščine, če samo zmaguje... VINČE(c)... Kajneda???

Ma, kej je tu kej žlahte szi Gašerjem Vinčec?
#185670
ZOKI napisal/-a:
zz topka napisal/-a:
RoKo napisal/-a:Kje pa je ta Šičasti vrh? Nikoli slišal. :wink:


Ma, Roko, saj vrh je Špičast, ne Šičast, je avtor naslova izpustil eno lettero.
Drgač pa je to en hrib nad Zadlogom. In ti povem, ima prav ta pravo ime!
Ma, pridi drugp lejto na tekmo in boš vidu....



Ta pa je dobra, ma sem šemo, @ zz topka sem mislil, da pri vas pravite špičastemu šičast :lol:


Bil 2008, to leto je bil še Špičast. :D
#185702
Prijeten tek z domačim vzdušjem.
Organizatorji se zelo potrudijo.
Ko sva se z Mirkom1 vračala s hriba,
sva ugotavljala, da je prav fino narediti takšno
distanco za pol urce, takole med trekingi, da se
organizem obdrži v tonusu. :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA