Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 Fotr
#13977
Kot vsi teki, ki jih organizirajo krajevne skupnosti, prostvoljci, vaščani, njihova društva, gasilci in vaški možje, :D je bil tudi tek v Dolenji vasi dobro organiziran. :!: Težav pri parkiranju in čakanja pri vpisu ni bilo, razpoloženje pred štartom je bilo odlično. :D Z Barb sva odtekla par kilometrov za ogrevanje, ker na tekmi nikoli ne moreva teči skupaj, saj je ona vedno prehitra. :oops: Forumcev se je kar trlo, tako da naštevanje ne bi bilo korektno, ker bi zagotovo koga izpustil. :wink: Nujno pa je treba omeniti Stašo, ki sicer še ne teče, ampak je skrbela za logistiko, fotografiranje, navijanje in ostale dejavnosti, ki so pri teku večkrat bolj pomembne kot sam tek. :evil:
Bližal se je čas štarta, tekači smo bili že pripravljeni, ko je začel pozdravni govor predsednik krajevne skupnosti gospod Pogorevc. :shock: Takega govora še nismo slišali, med drugim je dejal, da je dolenjevaška tekaška proga droga, primerjal je med sabo nemogoče stvari in kar ni znal nehati, tako da smo ga morali tekači s ploskanjem in žvižganjem opomniti, da se bliža ura štarta. :wink: Gospod Pogorevc je imel ta dan še nekaj govorov in vsi so bili nekaj posebnega. :D :shock: :D :shock:
Tekma se je začela in tekači so se razpotegnili v dolgo kačo. Proga skozi Lončarijo je res lepa, ne preveč zahtevna in slikovita. Okrepčila so bila na pravih mestih, oznaka kilometrov dobro vidna, redarji so v redu opravili svojo dolžnost, domačini v lončarskih vaseh so nas kar dobro vzpodbujali. :o Tekma je bila lepa, na koncu so nas postregli z golažem in nam dali kape, kar je lahko pomenilo dvoje: da so pričakovali, da ga bomo imeli kaj pod kapo, pri čemer so se zmotili :roll: in da so pričakovali, da bomo dali kapo dol zaradi dobre organizacije, kar pa se je uresničilo. :D Kar nekaj forumk in forumcev je zasedlo vodilna mesta: TanjaO, tmp, MatjazV, TFŽ trojka: tmp, Barb in Klaudi, mogoče še kdo, če sem koga zgrešil, me bodo dopolnili še ostali forumci, ki smo zasedli kar nekaj miz in se dobro imeli. Seveda čestitamo vsem, ki so stali na stopničkah za zmagovalce in dobili pokal ali kolajno. :D :D
Pri žrebanju nagrad nam je najprej kazalo slabo, čeprav smo pričakovali več, saj smo imeli svojo človekinjo Stašo pri samem koritu žreba, 8) to je pri žrebanju številk. Kar ni in ni se hotelo posrečiti, da bi kdo od forumcev dobil nagrado, :( no potem pa se je le utrgalo in kar nekaj forumcev je prišlo na vrsto za dobitek. :D Tukaj še enkrat apeliram, da naj forumci, ki niso dobili nagrade, še naprej ostanejo naši člani, kajti žrebica Staša je naredila vse, kar je bilo v njeni moči. 8) Še posebno se je videlo, da protežira Fotra, ki je dobil največjo leseno škatlo za shranjevanje tekaških copat ali kruha ali obojega skupaj, za kar se bo pač odločil sam, je pa to izdelek suhe robe iz Ribnice. :P :P
Razglasitev rezultatov je bila malo razpotegnjena, tako da smo se odpravili domov že kar pozno v noč. Kljub temu, da je imel Miro, ki je bil danes tudi moj voznik, pred sabo še stotko kilometrov do Zgornje Gorenjske, smo v avbtomobili družno ugotovili, da je bil tek uspešen, dan pa lep in koristno preživet. :D :D :D
 dpop
#13978
Vse kar je napisal starosta Tekaškega Foruma Fotr je res. Sam bom
dodal samo nekaj malenkosti in detaljev... pač, MY POINT OF VIEW

Proga je bila dolga 9400m, na startu sem si rekel "No ja, tam
okrog 45 minut bi se pa že spodobilo če že nosiš majčko TF"...
In potem sem se med tekom "prisesal" na našega Aleša in tekel
za njim na varnostni razdalji 50m. Na polovici proge mi je že
malo "vklapljalo termostatski ventil" ampak...trma je trma.
In sva prispela (no ja, Aleš je prispel, jaz sem prisopihal kot
lokomotiva) v 38 minutah!!!!! O pišuka... danes zjutraj ko sem
vstal sem se zavedal (in začutil) kako (pre)hitro je bilo to...
Aleš, dobiš račun za fizioterapijo in masažo :wink: Ampak
vseeno, hvala ti, brez tebe bi spet tekel svoj "trening tempo"
na varnih 2000 obratov (Turbo dizel PRESS9

Bolj pomembno kot moje osebne muke pa je rezultat moje
"drage, najljubše in ljubeče" žene Tjaše (AKA tmp). Ko sem
pritekel v cilj sem se obrnil in ji šel naproti, da ji dam malo
moralne podpore. Kot se je izkazalo, je ni potreboval, kajti
rezultat je bil odličen, in če k temu dodam še dve osvojeni
medalji (Heavy metal PRESS :lol: ) moram priznati da sem
ZELO PONOSEN nanjo. Bravo Tjaša in oprosti za vsa teženja
ob nepomitih posodah na rovaš treningov. :wink:

In ker so vse lepe reči v življenju tri, naj na koncu, a nikakor
ne najmanj pomembno, omenim legendarno AnaLizo po teku.
Smeh, zabava, druženje. To je to. Mogoče še pomembneje
kot tek in rezultati sami. Ker... tečeš lahko sam, tudi čas in
rezultat si lahko meriš in izmeriš sam... ampak družiti in
zabavati pa se je MNOGO lepše v tako prijetni družbi kot
je Tekaški Forum! AMEN!

LP Darko

P.S. kot pravijo Ameri : "this is just my 2 cents"
Uporabniški avatar
 ales
#13980
Vsakič sem vesel, ko me takole na hitro zagrabi in se premislim in odpravim tečt. Prekrasen dan, dobra družba in ravno pravšnja temperatura so obetali eno prijetno športno popoldne. Ker sem prvič tekel po tej progi in so bili ostali tekači, vaški tekmi navkljub, zelo naspidirani, je bil najbolj naraven pristop, da se postavim nekam na začelje. In prav tam se nas je večina forumovcev zbrala skupaj.
Zanimiva proga je potekala najprej skozi vas, malo po kolovozu, po makadamu v manjši klanec in potem še 6 km asfalta. Prvič sem z dobrim občutkom spustil noge na klancih navzdol. In je kar šlo. Več kot pol poti je bil tako na ene 50m pred menoj Miro, ja tele rdeče pike so res odličen orientir. Če še veš kdo teče pred teboj, je še toliko lažje. Miro, hvala! Tokrat sem bil kar presenečen nad številčnostjo sodelujočih žensk. No ja, saj smo imeli tudi mi kar pet forumovk na štartu. Z Darkom in Tomažem smo že pred štartom prijavili TF trojko, a sva midva, ta počasna, že vnaprej objavila, da pod 44 minut zagotovo ne bova šla. Pa Tomaža ni motilo. A se je na progi začuda obrnilo drugače. Po počasnem štartu, je bil tek vse hitrejši. No ja, včasih sva z Darkom morala mal upočasnit, pestrost sodelujočih je naredila svoje. Upam, da je Staša ovekovečila eksploziven Darkov prihod v cilj. Jaz sem si ga zapomnil, tudi po neverjetnem preklopu par sto metrov pred ciljem. Očitno sva šla še prepočasi. No, ampak tudi 38 minut je bil za naju kar dober rezultat.

Na cilju, zanimivo, najprej lubenice, voda, pivo, nekateri golaž. Ne nujno v tem vrstnem redu. Edino to me zdaj mal skrbi, ker sem spoznal še drugo vegetarianko med forumovkami. In obe gresta jeseni v Dublin. Bo še pestro. No ja, bomo pa več pršuta v koščkih zraven pojedli. Razglasitev je kar trajala, ja. Nekatere je že pošteno zeblo. In smo jim pomagali po svojih močeh. Se mi zdi, da smo čist ta zadnji odšli s prizorišča. Med potjo do avta smo še mal fiksirali zabojnike, fokusirali luno in počeli še cel kup neumnosti. Zdaj pa preklop na poletne radosti.



p.s. spet imam eno medaljo za vročit, saj bi jo poklical in ji razložil, pa se bojim telefon (še enkrat?) zavrtet!

p.p.s. Saj bi, ker sem Gorenjc, Dpopu kar sam ponudil masažo, pa smo ugotovili, da to ne bo čist ta pravo, a ne? Saj mi hodi po glavi še ena možnost, pa ne vem, če je za na forum...
 dpop
#13983
ales napisal/-a:Saj mi hodi po glavi še ena možnost, pa ne vem, če je za na forum...


Če misliš da bom delal take vaje kot Barb (Yoga in strečing) si se
pa pošteno zajeb...
To je tako kot bi iz suhih vrbovih vej košaro delal...

LP Darko

P.S. tisto o pestrosti proge... ja... lepi so "grički in obline... ups... doline"
slovenskih...no, ja... :wink:
Uporabniški avatar
 jcerni
#13985
A niso fini!

Slika
Uporabniški avatar
 Staša
#13986
Houli mouli! :shock:

Na CDju s fotkami, ki mi jih je med samim kolesarjenjem na Franji predal MatjažV, so že fotke od včeraj. Jih je ponoči še downloadal. Mislim, da je s tem želel povedati naslednje: "Ej, Staša, dej tole plis gor, ker bom jaz verjetno po teku pa še po kolesarjenju mal utrujen..." :P

Sem si jih ogledala in jih bom dala gor, mal kasnej, moram zdaj obesit perilo, slišim, da je centrifuga nehala ropotat. Ampak vseeno prej še moje poročilce:

- najbolj sem si zapomnila, ko mi je Miro v cilju prinesel kos lubenice :P
- Tanja O in Mirc sta mi dala kuponček za golaž :P
- takoj ko smo se pripeljali, mi je Polzek ponudil kos jagodne rulade, ki jo spekla njegova spremljevalka. njami njami je bila dobra. Potem - po teku- sem pojedla še en kos :P
- golaž je bil dober, na koncu sem pojedla onega od Klavdije, kruh pa od Duleta :P
- tudi piškotki lončarijskih gospodinj so bili dobri :P
- še boljše je bilo orehovo pecivo lončarijskih gospodinj, ki sem ga zamenjala za piškotek z BoštjanomG :P
- BoštjanG in MatjažV sta prinesla dobre kiki bonbončke :P
- ponujeno mi je bilo še ene 6 kupončkov za golaž. Hvala vsem, ampak pri treh sem bila nekako zihr, da jih ne bom več potrebovala.

No, potem pa še:
- imela sem 2 digitalna fotoaparata. Še vedno ni nobeden moj. Še vedno ne vem, a naj si omislim enega simpl, pa še naprej sicer slikam diase s potovanj z mojo ljubo yashico, ali naj sedaj nabavim nekaj boljšega in mojo ljubo yashico dam v kot :?
- kot žrebica nagrad se še enkrat iskreno opravičujem dvema TFjevcema, ki edina le-te nista prejela. :oops:

In sploh:
- stala sem na zmagovalni stopnički in dobila okrog vratu zlato medaljo TanjeO. Po pooblastilu. Sem se počutila prav fino :) Samo... da si tole odslužim, sem se pa odločila, da bom tudi jaz tako kot Tanja tekala čez 20 let!!! :D

In itak:
- iz govora g. Pogorevca, predsednika KS Dolenja vas, 288 vrstica, 17. minuta, kontekst že davno izgubljen: "...no in naše vasi, prelepe vasi naše čudovite Slovenije, imajo nekatere široke ulice, kjer se lahko srečujemo, druge vasi pa imajo ozke ulice, kjer se le s težavo ognemo drug drugemu. Tako je tudi v parlamentu. Tam so hodniki ozki, zato moramo večkrat drug mimo drugega in na ta način dobro sodelujemo... Pa tudi ulice ti v Lončariji so ozke in zato, dragi tekači, vam želim, da še naprej tako pridno tečete, kajti tek je zdravje, s tem dajete zgled... Proga je droga..."

:? :P :oops: :evil: :( :o 8) :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 MatjazV
#13992
Alora, pridem več ksno!
No ja, galvno da sem prišel- z biciklijade na Franji. Danes sem bicikliral, včeraj tekel, jutri ... jutri je pa služba. Če me kdo vpraša, kaj od naštetega najraje počnem, potem mu brez razmisleka odgovorim, da je to tek. Tudi včerajšnje tekaško druženje v Dolenji vasi je dokaz, da je tek v krajih na Ribniškem koncu nekaj posebnega. K temu so največ prispevali domačini, ki so se potrudili in pripravili zanimiv spored za vse sodelujoče. Seveda pa ne gre brez tekačev, ki so popestrili dogajanje na tem koncu. Tek je bil, tako kot že oba prejšnja, speljan po rahlo razgibani trasi. Vsi tekači smo bili ob prihodu v cilj pozdravljeni z gromkim aplavzem, uradni napovedovalec pa se je potrudil, da je, če je bilo le mogoče sproti objavljal imena tekmovalcev, ki so prečkali ciljno črto.
Posebej bi se rad zahvalil Staši, ki je ves čas garala na in ob progi ter pridno fotografirala najzanimivejše utrinke. Kot žrebička pa me je neizmerno osrečila, ko mi je prižrebala grable. Sem se potlej nekaj trudil, da bi jih zamenjal za vile, pa ni bilo uspeha.

Tule je fotka, kjer se lepo vidi složnost TF-jevcev med tekom.

Slika

Ker sem precej zdelan od včerajšnjih naporov, predvsem pa od današnjega gonjenja pedal, prosim Stašo, da predstavi še kaj včerajšnjega foto gradiva.

Hvala vsem za družbo in prijeten večer.

Tekaški pozdravček!

MatjažV
Uporabniški avatar
 Staša
#13993
matjazv napisal/-a:Ker sem precej zdelan od včerajšnjih naporov, predvsem pa od današnjega gonjenja pedal, prosim Stašo, da predstavi še kaj včerajšnjega foto gradiva.
MatjažV


Ja, bom z veseljem naložila kakšno fotko, samo dopoldne mi ni uspelo, zdajle pa tudi ne. Očitno moram malo zmanjšat št. pixlov, nisem vedela... Bo terjalo nekoliko več časa, ker je malce počasen rač., ampak obljubim, da bo še danes...

LP
Uporabniški avatar
 mirc
#13994
S Tanjo sva priletela zadnji trenutek, tako da sva ravno ujela štart.
Hvala Staši za pomoč. Razglasitve nisva počakala, ker se sva že zamujala na srečanje s prijatelji - večerja.

Slike so naložene v galerijo:
http://www.sportosplet.net/galerija/thu ... ?album=121

Sicer pa lepa prireditev. Po skoraj štirih tednih brez teka mi je šlo precej dobro. Ostalo in še več pa ste že tako drugi napisali.

Lp Mirč
#13997
Fotr napisal/-a:Pri žrebanju nagrad nam je najprej kazalo slabo, čeprav smo pričakovali več, saj smo imeli svojo človekinjo Stašo pri samem koritu žreba, 8) to je pri žrebanju številk. Kar ni in ni se hotelo posrečiti, da bi kdo od forumcev dobil nagrado,


Listke z imeni forumcev je Staša začela vleči šele potem, ko sem ji ob mojem dobitku omenil, da je za mizo malo žalosti, kar se nagrad tiče :lol:

Kar se tiče prireditve je bilo z moje strani vse OK ( kljub "politički nastavi" pred startom), vse ostalo pa je že Fotr napisal.
Uporabniški avatar
 Dule
#14005
Še moj kratek raport, da se ne bom ponavljal, saj je že veliko napisanega :D . Najprej moja pohvala organizatorjem, tu se tekači počutimo resnično dobrodošli kot kralji :lol: . Zelo dobro so poskrbeli tudi za kulturni program, celo himno nam je zbor zapel :P ! Hm je bilo pa hecno, ko smo s ploskanjem skrajšali govor g.Pogorevca pred startom. Gospod je imel sigurno še veliko listov za prebrat :lol: :lol: ..
Naš "hooruk" tik pred startom pa je že tako glasen, da so se nekateri sotekmovalci kar ustrašili, kaj se dogaja..
Ja dober glas o prireditvi seže v deveto vas in zbralo se nas je kar precej po moji oceni cca 250 + otroci (ki so imeli teke že zgodaj popoldne).

Tekel sem v okviru svojih trenutnih zmožnosti in sicer celo progo v enakomernem (počasnem :lol: ) tempu. Je pa luštno teči, ko praktično celo progo imaš sotekmovalce/ke ob sebi tako da ni dolgčas :D .

Moja pohvala Staši, ki je prevzela kar precej nalog nase: navijanje, fotografiranje (sem se bal, ko si me slikala z ograje mostička da slučajno ne padeš v vodo - saj veš samo korak nazaj da bi bila boljša fotografija.. :roll: :D ), hranjenje ključev, fotoaparatov, žrebala nagrajence, pa še kaj.. :wink: )

Tudi vzdušje po teku je bilo na nivoju, edino žrebanje praktičnih nagrad se je preveč zavleklo, verjetno bi bilo pametneje da bi vsak dobil srečko in nato vsak sam dvignil nagrado :lol: . Tako bi več časa ostalo za muziko in zabavo... :roll:

Všeč mi je bil tudi spominček na prireditev, to je kompletni izdelki suhe robe v miniaturni izvedbi. Še sreča me vsaj žena nebo z valjarjem.. :lol:
Uporabniški avatar
 tmp
#14008
No, da se še jaz oglasim. Vsi ste že v glavnem vse povedali.
Res lepa in prijetna tekma je bila in organizacija, kot je treba. :) :) .

Tudi s svojim tekom sem zadovoljna, sem lepo odtekla v svojem tempu.

Analiza pa kot vedno v prijetni družbi in ob dobri pijači.
Za nagrado pa sem dobila prijeten zvonček, če že ni bilo krav,
na tem teku, pa je vsaj zvonček. :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 runner
#14013
Joj, joj ... vidi se da ratujem ta pravi Slovenec. Tako sem vam FOUŠ! In kdo vas je čakal v LJ za analizo po analizi??? JAZ!
Čakal zaman (ko bi vsaj Helena Blagne Zaman prišla), ker nobenega ni bilo. Tam ste se basali z dobrotami in "analizirali"... jaz pa čakal in čakal... Vstavi tukaj užaljenega smeškota (ali sploh obstaja?)
Thx Aleš & Barb to stud me up like this.

No danes pa sem 21-ko odtekel s prijateljem po trasi LJ maratona (čas 02:10)... spet moja "laganica" in dobil lep žulj na palcu desne noge. V tem kvazi poletju sva izbrala najbolj vroč dan da odtečemo polmaraton. Tudi priprave smo čist zanemarili, tako da sva bila žejna, dehidrirana, nisva imela gelov ... mah čist nič se nisva pripravila. Je pa pivo bolj pasalo na koncu.

Vsem udeležencem teka v Lončariji čestitke in upam da se kaj kmalu vidimo.

LP runner
Uporabniški avatar
 Barb
#14014
Seveda sem že včeraj doma zbirala misli, zato se že vnaorej opravičujem, če bo kaj tagega kar že veste-ampak to je še moj košček v mozaik Lončarije.

Že v petek smo se dogovorili na Forumu, da se s Stašo v Ribnico peljeva z Dpop-om inTjašo.
V soboto sva se z dpop-om dogovorila, da se dobimo na avtobusni postaji na Vodnikovi. Ker pa Staška ni pristna Ljubljančanka in je imela malo težav z navigacijo, jo je dpop nekaj časa iskal po Šiški.
Potem smo krenili. Pot je zelo hitro minila, saj smo si imeli toliko za povedat. Najbolj pa se mi je v spomin vtisnilo pripovedovanje Tjaše, ko je rojevala in dopo-ovega vpitja ob tem:«Dej Tjaša, tko kot Keeek'ccccc!« Tjaši mislim, da ne more bit nikoli dolgčas. Čeprav se je nekaj pritoževala, da od kar je tale Forum,…..,noja pa smo potem vidle Tjašino modrico na zelo intimnem delu telesa, pa sva bili s Stašo takoj potolaženi, da dpop, še vedno uspe bit dovolj strasten.
Ko smo prišli v Dolenjo vas nas je doli pričakalo že kar lepo število naših članov. Že med potjo pa smo bili seznanjeni, da se nam pridruži še Aleš, saj je ugotovil, da tako lepa sobota pač ni namenjena pisanju seminarske-pametna glavca-magisterij že deluje!
Po formalnostih v smislu prijave, sem se odločila, da se ogrejem. Začeli so se nabirati oblaki in postalo je rahlo hladno. Kot zvestega spremljevalca in v bran, da me ne pohopsa kak Ribnčan, sem rekla Fotru, če se mi pridruži. A njemu teško-a ne! Naredila sva majhen krog v stilu pravih profijev, saj so naju vsi ogledovali z nekim čudnim zavidanjem.
In že je bila ura skoraj za start. Potem se je pa začelo-nemogoče-govor,govor in še enkrat govor. Vsi smo se že nestrpno prestopali, no in končno po zapeti himni, še pozdrav Forumovcev in težko dočakani start.
Že takoj na začetku sta mimo mene z nadpovprečno hitrostjo švignila Aleš in Dpop- v tem trenutku je dpop očitno pozabil na tisto-kao sej jst bom šel dons čist počas. A, pa ja! Mislim, da je hotel nekaterim pokazat, da če hoče, tudi on teče kot se za gre. Da nebi kdo še kdaj kaj čez dpop-a, moje očke so bile priča neverjetni brzini včeraj.
Sama sem tekla ves čas obkrožena s samimi Dolenčki, daleč nikjer nobene rdeče pike. V bistvu pa sem imela toliko opraviti sama s sabo. Že med tekom sem bila precej jezna, saj sem vedla, da je moj pulz daleč nad želenim. Vendar, je glava vedela nekaj, noge pa so še vedno brzele po svoje.
Proga je bila dobra. Nekaj asfalta in nekaj makedama. Pa sonček tako rekoč ves čas. Tudi ljudje so stali zunaj skoraj pri vsaki hiši in lepo bodrili. Nekje na polovici nas je seveda čakala tudi Staša, ki je bila tokrat v vlogi fotografinje in menda PR-ja, saj je pridno seznanjala domačine z zgodbami TF-ja.
V cilj sem pritekla z dokaj dobrim časom. Najbolj sem se v cilju razveselila velika, sočnega kosa lubenice. Domiselno. Saj običajno organizatorji ponujajo le pomaranče in banane.
Svoje startne številke smo zamenjali za kapico, okrasek suhe robe in bon za že tako ali tako klasično ne-vegetarijanski obrok.
Klapa se je nato, pred podelitvijo, zbrala pred avtomobili. Tu pa so popustile fotografske zavore Alešu in Dpop-u. Upam, da se nisem zastonj raztezala in da je nastalo vsaj kaj uporabnega.
Izkazal se je tudi Polžek, ki je tokrat prevzel vlogo slaščičarja in nas očaral z odlično rulado. Opažam, da imam dobro konkurenco in, da ni bojazni, da bi kdaj ostali kje brez sladkišev.
Ko je večina pojedla svoj golaž, se je začelo žrebanje. Zopet se je izkazala naša Staša, ki je pridno izžrebala skoraj vse TF-ce. Ob vsakokratni podelitvi, kateremu izmed nas, smo se zelo naglas trudili, da so vsi vedeli kdo smo.
Medtem, ko je Staša pridno delala za organizatorje-ki na žalost niso uspeli najti niti ene tolažilne nagrade za njen trud-je za našo mizo že uspešno potekalo B-vitamiziranje-še posebej bogat obrok vitaminov je menda imel Marathon, in pa tako potrebno prenašanje pozitivnih energij.
Sledila je še razglasitev najboljših. Najprej fantje. Tukaj gre posebna čast Matjazuv, za osvojeno zlato kolajno v svoji kategoriji.
Nato pa so prišle na vrsto ženske. In glej ga zlomka, nekateri kar niso mogli verjeti svojim ušesom, v katerih je ozvanjalo:« Bronasto odličje prejme Tjaša Mlekuž Popovič za osvojeno tretje mesto!« Dpop je bil tako očaran, da je skoraj pozabil, da tole bi pa že bilo dobro, da se dokumentira. Tjaša, čestitam.
No potem so pa prišle na vrsto še razglasitve ekip. Ko so proglasili tretje mesto pri ženskah, je Tjaša že začela računati in mi govoriti:«Ja, seveda smo, sigurn smo, 43+46+…,ah sej ni važen, jaaaa!« in v tistem trenutku smo že bile klicane na prizorišče. In tako sem tudi jaz stopila na stopničko, čeprav sem malo dvomila, da bomo to danes dosegla. Kajti dekleta, ki so bile na teku in tekmujejo za slovenski pokal, so res dobre tekačice. Samo nekaj pa jim manjka. Manjka jim iskrenega druženja, teamskega dela ter povezanosti in pripadnosti tekaškemu forumu. Ja, to pa so stvari, ki so nas tri pripeljale do srebrnih odličij. V slogi je moč. Klaudi res škoda, da si tako hitro odšla domov in nisi mogla tega občutka deliti z nama.
Na koncu se je zopet izkazalo, da smo TF-jevci najboljši, saj smo vztrajali do konca.
Pa da ne bi mislili, da smo lahko šli direkt domov. Neee, še neki smo morali ovekovečit. Polno luno. Mislim pa, da tukaj niso potrebne dodatne besede, saj bodo fotografije povedale vse.
Sama sem prevzela še odgovorno nalogo, da se pobližje spoznam z Aleševo Laguno in naju varno spravim do Ljubljane. Obvladam a ne, Aleš? Pa na obvoznco greva, a ne Aleš? Pa še drugič!
Hvala vsem za lep dan. Še posebej Tjaši in Klaudi, zaradi katerih danes mojo sobo krasi ena medalja več.
Se kmalu vidimo.
Tjaša-tiramisu bo,obljubim.
Uporabniški avatar
 TANJAO
#14017
Zdravo, evo tudi jaz sem tu!!
Z mojim Mirčem sva pridrvela v dolenjo vas 5 min pred startom- hvala staši za pomoč pri prpenjanju št. pri hrambi denarnice.. Še dober da je govorec tako dolgo nakladal , da sem lahko v gužvi malo poskočila in se kao ogrela za tek. Že od prej sem imela v nogah 50 km s kolesom , ko me je mož teral -imam nove spd pedale , pa sem morala malo potrenirat- še dober de nisem kje pogrnila- v glavnem obdelala sva tudi del trase teka v Bevkah .ob pol 16 sva prgonila domov, pol sem pa morala poskrbet za lačna usta- svojih 3 dedcev -potem pa na pot-50 minut do štarta- midva pa še po Lj iščeva bankomat, ki bi hotel kaj keša izpljunit -za štartnino.V Ribnici pa je delal serekeš!!! V Lj sem že skor obupala- sem težila , da naj avto kar proti domu obrne , da tako ne bova prišla pravočasno! Prijavo sem pisala tako lepo, da so ženska potrebovale prevajalca!!!Ampak potem ste bli tam VI- TF, pa mi je blo lepo. Po 3 tednih tekaške suše- sem se res razveselila srečanja z vami.Tek sem pa tudi vzele bolj v izi, ker hitreje pač ni šlo-dopust naredi svoje.
Škoda samo, da ni bilo časa še tulit v polno luno z vami!
Sva morala šibat nazaj v LJ.
Lp, vaša Tanja
ps. Staša jaz sem mobilna -imam kolo!!
lahko pridrvim k tebi če si v LJ

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA