Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 Nataša
#16222
Evo, navijaška sekcija se pofočka prva! bila je sicer zelo oslabljena, sestavljali pa smo jo le moj prjatu Matej, ene par mojih alteregotov in jest kot jest. Tekače sem pričakala na Kokrškem sedlu. Kot bi rekel Grega: KAPO DOL. na kvadrat. spoštovanje. čudenje. ponos, da poznam par teh "norcev" in navijam zanje. Tek na Grintovec je namreč res ekstremna preizkušnja. in ne boste verjeli, prvi je na vrh pritekel s časom 1:18. Noro!!!! pa ne samo to, šel je kot srnica, kot bi bilo to nekaj najlažjega na svetu. medtem ko smo se navijači zmrznjeni bojevali z vetrom na sedlu, je ves spočit odvihral naprej v meglo. neverjetno!!! :cast1:

pohvale in čestitke pa gredo seveda tudi in predvsem našim forumovcem, Aleksandru, Tomažu in Duletu, če sem koga izpustila, se pa opravičujem. Dule se je kljub naporu tipično po njegovo prijazno smehljal in ves vesel odpičil naprej v skale, jest pa sem kar zrasla od ponosa, da lahko navijam za take tekače.

BRAVO!! :TF)
Uporabniški avatar
 gregorb
#16224
Bravo TF jevci, ki ste se danes spopadli z Grintavcem. Mene sta vremenska napoved in jutranji pogled skozi okno odvrnila od udeležbe. Tolažim se z rekom:"Ta pameten odneha!" Upam, da bo drugo leto vreme bolj naklonjeno tekačem!
Zares KAPO DOL, vsem ki ste se podali na Grintavec, seveda to šteje tudi za navijaško ekipo!
lp
Gregor
PS:
Upam, da ste vsi TF-jevci uspeli doseč svoje cilje!
Čakamo na report kakšnega od tekmovalcev!
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#16225
LEP POZDRAV!
Ja kakor je Nataša omenila je bila danes izredno nora dirka v vseh pogledih, kakor pogledaš, kar se tiče konkurence, udeležencev in rezultatov glede na vremenske razmere, ki so vladale na terenu.
Ja še preden se je dirka začela so premišljevali v organizacijskem odboru ali bi naredili samo do Kokrškega sedla.Ker so hoteli poskrbeti za maksimalno varnost nas tekmovalcev.Bi se strinjal če bi grmelo, ampak ker ni bi bilo škoda, da bi bilo samo do tu.
Ja rekord proge pa znaša natančno reci in piši 1uro 18minut in 21sekund.
Od forumcev kar sem jih zasledil na seznamu smo dosegli naslednje čase:
58.MESTO - TRONTELJ BOGO 1h53*07, odličen rezultat.
66.MESTO - TOMAŽA ZUPANČIČ 1h56*32, nisem zadovoljen.
Ampak na razmere v kakšnih sem lahko treniral lahko samo rečem, da pa se bom na vsak način probal pripraviti naslednje leto veliko, veliko bolje.
Upam, da bojo ostale stvari mi potekale bolj gladko.
68.MESTO - MOČNIK ALEKSNDER 1h57*53 Izredno dober rezultat, tudi sam se je pohvalil, da je zadovoljen s tem čestitam.
IN VEST DNEVA " KOTAR DUŠAN SE JE SPUSTIL POD LIMITNI ČAS - KER SE JE TAKO ŽELEL IN JE TO TUDI DOSEGEL- ČESTITAM"
Njegov čas pa je 2h28*32.
Skratka od Kokrškega sedla naprej je pihalo tako hladno, da sem imel občutek da imam boksarske rokavice tako me je v zapestje zeblo.Ko sem odvihral takoj po prihodu v cilj nazaj, sem bil ves blažen, ko sem prišel malce na sonce.
ORGANIZACIJA TEKA TAKO DOBRA, DA SEM OSTAL BREZ BESED TAKO KOT LANSKO LETO.POŠTENO NAVIJANJE FER NAVIJAČI NAVIJALI ZA VSE, KI SO TEKLI NE GLEDE NA TO IZ KATEREGA KONCA SLOVENIJE SO PRIŠLI IN SVETA SEVEDA.
Skratka Nataša naslednje leto te lepo vljudno vabim, da se udeležiš tega teka.Poskrbim ti za vso pripravo na ta tek, če boš le želela sodelovati in priti na vrh.Častna tekaško forumovska beseda.

Še enkrat lep pozdrav vsem ki ste na kakršen koli način navijali za nas v mislih ali doma pred TV ekrani, ko ste gledali kak drug šport.
SE VIDIMO NASLEDNJE LETO NA 8.GORSKEM TEKU NA GRINTAVEC
A MOUNTAIN RUNNING CUP.ČE BO VSE PO SREČI PA SKORAJ OBLJUBLJAJO OZIROMA SI ŽELIJO, DA BI NASLEDNJE LETO PRIŠEL IZVENSERIJEC TA NOVOZELANDEC, KI MU NI PARA.
Uporabniški avatar
 zagnana
#16226
:clap: :cast:
Bravo!

Prišla sem na sedlo nekaj pozneje in prvih, ki so odbrzeli mimo nisem videla. Čestitke si pa tako zaslužite vsi, ki ste se podali na ta tek.
Res ste face.
Torej BRAVO vsem.

:laola
Jelka
Uporabniški avatar
 ziga
#16228
:arrow: Sam sem bil na Kokrškem sedlu v vlogi sodnika in nam vreme ni bilo nič kaj prijazno. Prijaznejše je bilo medna tekačicam in tekačem, čeprav mislim, da vas je (vsaj) nazaj grede kar močno zeblo. Drži? :?:

Tule je nekaj rezultatov na kratko:

Moški:
1. GAIARDO MARCO, ITALIJA, 1970, 1:18:21
2. KRUPICKA ROBERT, ČEŠKA, 1978, 1:21:14
3. REITBERGER RUDOLF, AVSTRIJA, 1971, 1:22:05
4. MESNER ANDREJ, AD MARIBOR, 1977, 1:23:00
...

92. TRONTELJ BOGO, TEKAŠKI FORUM, 1965, 1:53:07
104. ZUPANČIČ TOMAŽ, AK TRIGLAV KRANJ, 1969, 1:56:32
110. MOČNIK ALEKSANDER, TEK. FORUM CERKNO, 1965, 1:57:53
115. VOLER DRAGO, TK FORUM, 1955, 2:00:04

Če se ne motim, je za TF štartala tudi ena deklica in bila na koncu teka na najkrajši razdalji deseta:
10. MOČNIK VANJA, TK FORUM, 1993, 11:37

Slikce s Kokrškega sedla pa sledijo...
Nazadnje spremenil ziga, dne 25 Jul 2004, 20:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#16230
OPRAVIČILO!

Žiga je napisal absolutno razvrstitev jaz sem pač po kategorijah, ki so bile zato se opravičujem, ker sem na hitro preletel.
Sem še kar pod vtisom tega teka tako, da mi je polovico oproščenega ha, ha.Ja nastopal sem pa za AK TRIGLAV KRANJ.Ker na parih tekmah sem pa rekel, da bom tekel za moj matični klub pri katerem sem začel tečti in bom tudi na državnem prvenstvu tekel za njih drugače pa seveda za tekaški forum.
Naslednjič pa obljubim, da se napake ne bojo ponovile.
lep pozdrav
MARATHON-TOMAŽ
Uporabniški avatar
 Staša
#16232
Uf, sem pravkar videla kratko poročilo na športu po tv slo! Čestitke vsem!!! Res ekstremno, ne le strmina, tudi vreme!


Pa zmagovalka je tudi za 11 minut prehitela prejšnji ženski rekord! Mi je ušlo, ampak okrog 1h 33 min?
Uporabniški avatar
 Filipid
#16234
Tudi v mojem imenu vsem iskrene čestitke :cast: .
Uporabniški avatar
 ziga
#16235
INES HIŽAR je tekla 1:39:19, svoje kratko poročilo pa sem pravkar dopolnil še z rezultatom MARATHONCA.

Vse čestitke seveda tudi v mojem imenu.

Nekaj slikic pa je tudi že v galeriji...
Nazadnje spremenil ziga, dne 25 Jul 2004, 20:59, skupaj popravljeno 1 krat.
 aleksander
#16236
Pozdravljeni navijači(Nataša ......),tekmovalci,bralci TF.

Kljub jutranjim slabim izgledom z vremenom se je na koncu odlično izšlo in res zadovoljen sem zapuščal Kamniško bistrico,z Duletom pa sva že imela v mislih Črno prst čez štirinajst dni :wink: in upava da nas bo še več kot danes,saj je proga nekoliko manj zahtevna :twisted: :twisted: .

LP
Uporabniški avatar
 lojzeP
#16243
Čestitke za vse "norce" :cast:

Občudujem vašo zagnanost in vztrajnost, da kljub extremnim razmeram opravite vašo sveto dolžnost. :D

2x LP
Uporabniški avatar
 jcerni
#16246
Vse čestitke udeležencem "Teka na Grintavec 2004"!

Spodaj prilagam nekaj slik, narejene na podlagi dnevnika RTV Slovenija, 25. 7. 2004.

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
 Dule
#16251
Pridem vč mal kasno :lol: ! Sem moral najprej odspati, da si spočijem telo in uredim misli.
Najprej zahvala vsem, ki ste nas tekmovalce vzpodbujali :wink: . Sem imel občutek, da ste bili v tistem neprijaznem vetrovnem in mrzlem vremenu (na vrhu je bilo samo malo nad nulo) še v težjem položaju kot mi na progi, saj mene vreme niti ni motil (razen da me je veter ene dvakrat skoraj malo prestavil :lol: ). Nataša tvoja vzpodbuda na sedlu pa mi je dala moči da vztrajam do cilja. Hvala še enkrat :D :D !!

Res zelo sem vesel in presenečen, da mi je uspelo :wink: .
Tudi v sanjah nisem pričakoval, da bom zmogel v limitu. Mogoče pa mi je uspelo ravno zato, ker nisem imel pred startom zahtev po uspehu in sem si dejal kakor bo šlo pa bo. Na progi pa sem prvi del do Sedla šparal moči in si pri sebi dejal, da moram samo iti naprej, ker če se bi se začel ustavljat bi bilo po meni. In na koncu ko sem videl, da bo šlo na tesno (ko sem videl da imam samo še tri minutke do limita), da vidite moj šprint zadnjih 100m do cilja, kot da sem šprinter.. :lol: :lol: In v cilju neznanski občutek sreče, kar še nisem doživel, z sotekmovalcem (s primorske) ki sva skupaj garala celo progo sva se objela, vriskala, da so naju kar čudno gledali.. :wink:

Ja sedaj pa lahko izležavam do konca leta, saj je to moj najpomembnejši dosežen cilj letos, vendar mislim da mi bo tole injekcija in vzpodbuda za še bolj zagnano treniranje.

A veste, da je bil prispevek o nori dirki celo na TV poročilih - ZELO POHVALNO :wink: . Če prikazujejo gole z vsake vaške tekme, da so si vzeli čas za res svetovno odmevno prireditev :D (sem slišal, da bi sigurno prišel tudi najboljši na svetu Whytt, če se nebi pripravljal ravno na Olimpijado).

VSE POHVALE ORGANIZATORJU :D :D :wink: !!
Resnično so se zelo potrudili. Zelo mi je bilo všeč, da so v biltenu rezultatov (prejel ga je vsak) objavili tudi rezultate tistih tekmovalcev, ki jim žal ni uspelo doseči limitnega časa vendar si za res velik dosežek zaslužijo vse priznanje - kapo dol vsakemu, ki je prišel na vrh :wink: .

Da ne omenim, da je organizator vsakemu predal posebno izredno lepo narejeno priznanje (žal ne morem skenirat, ker je planinska rožca na njem v 3D dimenzijah :lol: ) z izredno lepo pisavo (to je sigurno lepa ženska rokca nardila :wink: ) napisano rezultat vsakega tekmovalca. Ni kaj bo treba dat priznanje na vidno mesto na steno v dnevni sobi :lol: :lol: . Vsak je dobil tudi nahrbtnik, pa še žreban sem bil za praktične nagrado (kozarc kumaric-je pač čas kumaric :lol: , 300Wžarnico-če jo kdo rabi naj javi :lol: , majico, svetleče flumastre, kuli-pilota,), da ne omenim okusne enolončnice-jote na sedlu.. :P

Skratka bil je dan, ki mi je sedel v spomin :wink: :D

Uspešen nov delovni teden vsem, oziroma lep dopust (tudi Jogotu, ki naj bi se pred eno uro (ob dveh zjutraj odpravil z družino na Pag) :wink: :D :D
Uporabniški avatar
 Dule
#16253
marathon napisal/-a:IN VEST DNEVA " KOTAR DUŠAN SE JE SPUSTIL POD LIMITNI ČAS - KER SE JE TAKO ŽELEL IN JE TO TUDI DOSEGEL- ČESTITAM"


he,he, hvala marathon, no menim da ste še pred mano vest dneva vsi z boljšim časom od mene, pa tudi tisti za menoj so vest dneva :wink: .
Uporabniški avatar
 drejc
#16263
OJ!
Najprej čestitek formovcem!
Tudi sam se pridružujem opohvalam organizatorjem, posebno tistim ki so na vrh "strogali" vse tisto sadje in vodo, vsem glasnim navijačem ki so ti kljub mrazu vlili kup nove energije za popotnico na vrh :)
Tudi mene je od sedla naprej, posebno na strehi Grintovca zeblo v zapestja kot psička tako da mi blo iz koraka v korak bolj žal po vetrovki, ki sem jo ponosno pustil v toplem avtu :( .
Ob vse plusih organizacije pa bi rad pridal še en majhen minusek, ne toliko zaradi tega da bi nergal ampak da se s te mspodbudi organizatorje da bodo druga leta tudi temu posvetili nekaj pozornosti. Namreč, vrsta, pa ne vrsta pred ciljem ampak vrsta pred šankom, ko smo v soparnem ozračju jedilnice v koči čakali na makarone. Glede na tekanje gospodične s krožniki sem sklepal dase trudi vendar ena oseba težko dohaja delit hrano tekačem in vmes še strečt občiajne goste koče. Verjamem da se bo tudi tu drugo leto uredilo ker se organizatorji res trudijo da bi bil tek izpeljan čimbolj brez anpak in da odhajajo tekači v dolino polnih ust vriskov :D .

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA