Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 Fotr
#17785
Še ena lepa tekma je za nami, forumcev je bilo kar precej, Tanja in Matjaž dobila kolajne, :D vsi forumovci in poletovci smo izpolnili pričakovanja, v cilju veličasten sprejem :D in strahovit finiš. :oops: Pohvala Barbi za okusno torto in za potrpežljivost pri rumbi. 8) Barb ni samo odlična tekačica, enkratna pekačica, ampak tudi imenitna plesačica. Po tekmi pospravili barbino torto v trenutku, spoznali Mikija in starše MihaPR, ki sta tudi tekla (pohvala), Ga-Ga je pripeljala pokazat izvoljenca, Nataša pa je šla od Tržiča do Vršiča, po torti še porcija čevapčičev, nato pa domov. Za enkrat toliko, ostalo naslednjič! :D :D
Nazadnje spremenil Fotr, dne 15 Avg 2004, 23:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 mojcej77
#17786
:TF)
bravo,bravo!!!!
hitr še ostali povejte, kk je blo, no!!!!

m......še vedno v službi........ :roll:
#17787
Ja danes je bila takoimenovana Kranjskogorska desetka kilometrov mislim namreč.Kar se tiče organizacije jim odkrito rečeno ne bi dal višješolsko desetko.Ja proga, je pa proga res v redu tu ni kaj za oporekat.
Udeležba moram reči, po mojem občutku da je bila kar se tiče številčnosti udeležba manjša kot lansko leto, da ne rečem še prejšbo leto.Tukaj pa se je začelo poznati organizacijske lastnosti.Štartnina je bila mislim za te razmere previsoka 2000,00 sit majica in za piti.Za jedačo ne duha ne sluha.Saj človek se res ne pride najest, ampak neko pozornost sadje ali kaj podobnega pa se dobi že na kakšni takoimenovani vaški tekmi.
Se spomnim, ko smo tekli v Dupljah na Rokovnjaškem teku je bila štartnina nizka.Ampak ljudje božji na koncu ni bilo ne duha ne sluha o kaki slabi volji kar se tiče organizacije.Resda udeležba ni številčna, ampak vzdušje je pa neprimerno boljše.No ja danes je monotonost razbil znani Tone Fornezzi Tof, ki se vidi da je stari maček v retoriki še zmeraj.
Vzdušje pa je Tekaški Forum zopet pripravil na vrhuncu to je več kot očitno.
Da ne omenjam SLAŠČIČARSKI BOUTIQE - A LA BARB.Ki zna zmeraj presenetiti s kakšnimi dobrotami na tak ali drugačen način.Če je kdo pokuril več kot je načrtoval pa je s slaščicami BARB vse nazaja nadoknadil.Razmišljam o tem da bi moral tekaški forum pripraviti en tek nekje v prihodnosti bližnji seveda.Pa vam povem, da bi rekli ljudje da so prišli na veselico tak občutek bi bil na koncu SLAŠČIČARSKI BOUTIQE - A LA BARB.Da ne omenjam ostalega vzdušja in organizacije.Ja Ero ne bi bilo slabo razmišljati v tej smeri ne vem mogoče se motim.V glavnem tek je mimo.Priznam, da se nisem posebej pripravljal za ta tek.Ker imam v glavi SAM maraton.Danes je ERO bil zadolžen za foto press - tekaški forum, nataša je prikazala voljo, ki je potrebna za kolesarjenje Tržič - Vršič tega ne vzame noben hudič.Pravi da so kalorije letele v nebo.A da je poskrbela za izgubljene to presneto zna je dejala.LUčko je impresioniral po svoje.Filipid je upodobil POP TV ekipo tako, da imamo zabeleženo vse na digitalni kameri samo stvari uredimo, da bo v redu izgledalo.Madona potem smo pa kot v Franciji na turu.NIč drugega ne manjka več.Ero bo zagotovo poskrbel za foto utrinke iz tega teka.Drugače je bilo pa v redu.V redu je bilo pa zaradi vzdušja, ki ga je pripravil tekaški forum kapo dol :laola :laola :cast: :cast: :cast: .In to brez kakršnegakoli hvalisanja dejansko je tako bilo.Sicer so nas vabili prireditelji na tek okoli BOhinjskega jezera in obljubljali boljše nagrade.Samo ne vem kako se bojo ljudje odzvali.
Mogoče sem preveč odkrito povedal samo take sem imel občutke in nimaš kej, tako pač je.
NATAŠA kava in šloganje iz nje pa še vedno velja kajne. :oops:
Upam, da se bomo imeli še kdaj tako lepo v družbi tekaškega foruma, kot danes.Na koncu nas je držalo samo to vzdušjo.Ja mister lučko je lepo podeljeval kose torte, kapo dol :clap: :clap: :cast: :cast: :cast:
Se vidi kje je v službi, to mu je prišlo kar v kri že ta dobrota do vseh.
No ja dosti klobasanja nekaj bojo napisali še drugi udeleženci pa bo.
IMEJTE SE SKRAJNO FAJN LEPO VSI SKUPAJ IN SE VIDIMO ČIMPREJ NA NASLEDNJI PRIREDITVI.
Uporabniški avatar
 Fotr
#17788
Rezultati kranjskogorske desetke tukaj!
Uporabniški avatar
 Filipid
#17790
V gori kranjski se nas je kljub dopustniškemu času zbralo kar nekaj forumovcev. Vsi smo nestrpno pričakovali Natašo :lol: , ki se je s kolesom pripodila z Vršiča. Hitro nam je razložila da je pokurila zelo veliko kalorij. Vendar pa je Lučko hitro poskrbel za nadomestitev le teh. Vzdušje je bilo kot ponavadi, kjer je prisoten Tekaški forum zelo dobro :lol: :juhuhu: . Pobrali smo dve medalji in sicer Tanja in MatjažV. Čestitam :cast: . Meni pa je jcerni dodelil vlogo snemalca. Tako nisem mogel bolj intezivno navijati. Organizacija vsako leto slabša. Analizo smo nadaljevali v hotelu Larix. Toliko na kratko, več pa bodo še ostali napisali.
Uporabniški avatar
 Miki
#17793
Evo, še moj prvi vtis:

moja prva tekma in sem tekel "k sto hudičev" za svojo čast (in čast TFja) ter prispel celo pod 50 min ... planiral pa sem pod 55 min. 8) No ja v svoji kategoriji sem bil bolj pri tazadnjih, ampak zame sem bil nekako "prvi.

No, še bolj pomembno je, da sem spoznal nekaj "živih legend TFja". Že na startu sem jih videl, poo, me je nekako na treh kilometrih prehitel Lučko, (pardon, najprej sem videl Barb na dvokotaču=kolesu, polj je uletu/preletu Lučko). Filipida sem videl že na začetku s kamero (edina TV, ki je bila prisotna na tem dogodku), nekje na sredini sem nabasal na Fotra ...

Na cilju je bilo veselo, "naša mešano težko/lahka ekipa" je bila dobra ... in smo bili nekako čustveno precej šibki .. spremeljevalna ekipa, pa ganjena :D morebiti še bolj presenečena (smo bili sicer pri tazadnjih v posameznih kategorijah, ampak smo "preživeli" ...)

Pred in med podelitvijo, je nato sledilo spoznavanje TFjevcev ... sami fejst kavlci in korenine (Tuareg, Tjaša, Nataša, Filipid - uradno predstavljanje ...) ... Ni kaj, mi je bilo žal, da se nisem mogel udeležiti ANALIZE .. pa torta je bila (Barb mi je namignila takoj po koncu, da je nekje torta). Pa saj bo še veliko priložnosti ... prepričan sem v to.

Led je prebit, zdej se je samo treba paziti, da se ne preforsiram (izgorevanje v navdušenju) in se zagotovo vidimo, na kakšnem treningu .. naslednja tekma pa bo tudi kmalu ...

Aha, sicer nimam izkušenj ... ampak se pridružujem mnenju, da je bila zadeva precej povprečno organizirana ... nič posebnega ...

Za konec (navsezadnje je precej pozna ura) samo še stavek: zelo sem zadovoljen in počaščen, da sem spoznal nekatere izmed vas ... zelo sem se počutil pripadnega, zato sem tudi tekel za tekaški forum (v bodoče seveda enako). 8)

:TF)

Mhm ... nekateri imajo pivo v dobrem (lojzeP, pa še kdo) ker sem laufal pod 55 min.
Uporabniški avatar
 jcerni
#17794
Slike iz Kranjskogorske desetke 2004 so malo manj ostre zaradi velike hitrosti udeležencev in so po kronološkem vrstnem redu. To je najbolj vidno pri najhitrejšem TF-cu Matjažu Vrhuncu. Snemalec slik je bil Filipid.

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Nazadnje spremenil jcerni, dne 17 Avg 2004, 09:27, skupaj popravljeno 4 krat.
Uporabniški avatar
 Barb
#17796
Tudi jaz sem bila včeraj po dolgem času zadovoljna-mislim kar se aktivnosti tiče, saj sem po več kot treh tednih počitka zopet malo migala. Toliko bolj sem pa vesela,da danes ne čutim bolečine,kar pomeni,da sem končno na dobri poti. :P

Na zbor sem prišla rahlo razp.....,ker se mi je pri transportu malo zataknilo s torto.Ampak, očitno to potem sploh ni motilo. :wink:
V Kranjsko sem si pripeljala kolo. Hvala tudi Pii in Erotu, ker sta mi pripeljala še enega. Pa hvala Lučkotu za pomoč pri sestavljanju/razdiranju.

Na progo sem se podala za vsemi tekači in takoj na začetku krila hrbet Fotru in Gagi. Nato pa sem se podala na zelo lepo progo, ki bi mi,če bi lahko tekla, kar ustrezala. Med tekači je bilo kar lepo število rdečih pik. Poskušala sem bodriti prav vsakega, pa čeprav so se nekaterim po glavi podile čudne misli:"Prokleta baba,le zakaj moraš bit na kolesu,da si tako hitra, jaz pa moram tečt!"-a, ne TanjaO :P :wink:

Čisto presenečenje je bil Bigfrik-prišel,videl(odtekel),zmagal(skoraj). Mojo grožnjo, da ne bi bila jaz prej v cilju kot on :evil: , pa je očitno vzel dokaj resno. :P

Tudi vsi ostali ste se pošteno borili. :cast: Čestitam vsem za dobre rezultate. Maniki za nastop na prvi uradni tekmi. :clap: Pa posebno čast si zasluži Srečko, ki je pokazal, da je potrebna samo velika volja in se da doseči marsikaj.

Na cilju smo se nato spoznali še z nekaterimi novimi člani.Miki svaka čast za doseženi osebni rekord. :cast1: .Kar tako naprej.Samo na ana-lize še moraš priti,pa boš pravi TF-jevec.

Tukaj bi rada apelirala tudi na vse ostale "na novo pridružene". Vem, da je včasih zoprn vstopiti v že utečeni krog ljudi in poznanstev, vendar tudi to je treba kdaj. Ne grizemo :!: :!: :wink: , za kar sta lep dokaz Gaga(sicer ne povsem prvič) in David včeraj.

Na ana-lizo smo odšli v slaščičarno Hotela Larix,katerim se zahvaljujem za prijaznost, kajti brez njihove pomoči, bi bila torta mogoče že skisana.

Po zaužitju sladkobe, so sledili zdaj že klasični čevapčiči. Tukaj bi rada dodala samo to, da ne , da sedaj niti vegetarijanci ne dobijo obroka, sedaj ste prikrajšani že vsejedci. :nono: Mislm, da bi morali v bodoče seboj vzeti še Bajsija, da bi kaj skuhal.

Ker pa s Fotrom nisva jedla čevapčičev, sva sklenila, da pokaževa kaj je to dobra volja, predvsem volja, brez kakršnih šol. Dobr sva se midva Fotr tole zavrtela. :P :P :clap: .Pa veš kaj, čeprav me je bilo malo strah, kakšna bo moja bolečinska reakcija, danes vidim, da ni posledic.

Tako nam je minil še en zelo lep športni dan.

Uuupppss,kmal bi pozabila. Ja Nataša svaka čast za tistih,kolk že 3 tisoč,pa še,... :?: :ignore: izgubljenih kalorij. :cast1:

p.s.:Zanima me,kje je bil srebrni :?: :?:
Uporabniški avatar
 Barb
#17797
Dej Maraton sprav tole nekako v "pravo" temo :wink:
A se še nisi nauču, da ima Fotr vedno prednost :P :wink:
Uporabniški avatar
 MatjazV
#17802
Moram reči, da sem na letošnjem teku prišel v cilj totalno sesut. Še sam ne vem, kaj je bil razlog. Verjetno soparno vreme (vsaj zame) in pa utrujenost s petkovega teka v Ljutomeru. Tako sem zaostal za lanskim rezultatom. Gledano v celoti, sem s tekom zadovoljen, malo manj pa z organizacijo. Mislim predvsem na štartnino. Kot smo že navajeni je bila tudi tokrat, v primerjavi s podobnimi tekaškimi prireditvami v Sloveniji, višja. Osebno menim, da previsoka.
Žal mi je, da sem falil Ana-lizo in vse kar se je zraven še dogajalo.

V galeriji si lahko ogledate fotke s teka http://www.sportosplet.net/galerija/thumbnails.php?album=149

Lep tekaški pozdrav!

MatjažV
 Nataša
#17809
Problem teh naših tekem in analiz je predvsem v tem, da pridem domov vsa naspidirana in bi govorila še do dveh, treh zjutraj, pa ni nobenega poslušalca, pa tud vstat je treba zgodaj in it v službo in potem se ob šestih komaj, komaj skotalim do kopalnice :oops:

Res je blo luštno...spet!! Ker sem komaj spet začela tečt, sem se odločla, da tekma zame še ni in sem jo rajš mahnila na kolesarsko etapo Tržič-Vršič. Zakaj Tržič? Ker je, prvič, dolgčas zmer začenjat z iste točke, in drugič, ker iz Kamnika do Vršiča preprosto ne bi prilezla. No, itak da bi :oops: na zadnje atome trme... :wink:
Štart je bil torej zame že ob 10h dopoldne, po izredno luštni cestici od Tržiča do Begunj in naprej do Žirovnice, potem pa po glavni skozi čreva od Jesenic in naprej do KG, kjer me je prvič rahlo napral dež. Na bencinski sem tankala - snedvič in čokolado, potem sem srečala Bigfrika in njegovo Špelo, počivala ob jezeru Jasna in se (spet v rahlem dežju) zagrizla v Vršič. Težek je, težek, nimaš kej!!! Zaradi nedavnega "prešraufiranja" mojega bicikla sem tudi zelo pogrešala eno od prestav, tisto najlažjo, ker obrati mi namreč kar grejo, moči v nogah je pa na trenutke močno primanjkovalo. Tam po zadnjih ovinkih pred vrhom sem res že gagala, ampak občutek zmage po takem premaganem klancu poplača vse. "skozi pekel v raj", pravi Matejkin Tomaž :D
Potem pa se mi je res že mudilo k forumovcem. Navzdol je šlo kot šus in mogoče ima pa pengov res prav, ko pravi, da je cesta zavetje nemirnih ljudi...Škripalo je in ropotalo, moja rita se je že glasno pritoževala, pela pa ob tej priložnosti nisem (ker drugač zmer milozvočno tulim na takih spustih od same sreče), ker je bilo preveč občinstva (mimovozeči Čehi in ostali čehi :D).

V Kranjski Gori so naši ptički že stikali glave. Po dolgem času sem spet srečala Filipida, ki že prav dobro izgleda in bo očitno kmalu spet pobiral kolajne :wink: Prav lepo popoldne se je naredilo in ob štartu je vladalo tapravo tekaško tekmovalno ozračje. No, ko sem 10x povedala, da sem pokurila 3251 kalorij (tudi tista ena šteje), je Lučko pritekel s sladoledom in nasploh je bil včeraj nenadomestljiv, saj sta me s Tjašo potem še peljala domov in prav fino smo klepetali. Hvala še enkrat obema :D !!!!

Ostalo so pa že povedali. Da je Fotr šprintal kot uni črnci na 100m na OI, komaj sem ga vidla, tko hitr je tekel mimo in v cilj!!!! Fotr, res svaka čast, da tako napreduješ, saj ti to kar naprej govorimo, ampak res svaka čast. Čestitam tud obema medaljonoscema in ostalim, ki ste tekli - vsi ste bli zelo dobri!!!!

ah, o torti pa ne bi...sej je nisem nč pojedla... :oops: :oops: pazm na linijo :oops: :oops: da me ne bi kdo izdal. tista dva kosa, če bosta na kakšni sliki, nista moja!!! pa tud Fotr je mel dva, pa ju je skril za kokakolo!!!! tožibaba PRESS

skratka, Barb je cukrzakon!!! :D :wink:

p.s. pa spet ni bilo nobenega novega forumovca, da bi ga pojedli. Oranžni, prosim za intervencijo - tržno strategijo!! Miki se je sicer predstavil, potem pa izginil, ko je zagledal naše kanibalske zobke :wink:

Prosimo, pridite naslednjič, lačni smo! :D
Uporabniški avatar
 GaGa
#17818
Res je blo zelo lušno :D :D :D , družba je bila zelo prijetna, pozitivna... skratka lahko je žal vsem tistim, ki niso imeli časa, si ga niso vzeli ali pa niso zbrali poguma.

Tisto urco (vsaj jaz) smo se matral, potem smo pa veliko jedli, še veš klepetali in se smejali :D :D :D

Hvala vsem za nasvete, spodbudo in dobro voljo!!!
Uporabniški avatar
 ero
#17819
hoj in najprej hvala vsem za prijeten včerajšnji večer. prav fajn je bilo, da se spet dobimo v malo večjem številu. pobrskal sem po rezultatih in preštel nastope za TF - skupaj 18 od 171 ali 10.5%, pri dekletih pa kar četrtina (7 od 29 ali 24.1%). bravo!!!

sam tek je minil hitro a poznalo se je, da je to že drugi šprint v treh dneh po petkovi osmici v Ljutomeru. volja je bila a noge niso hotele in tudi pulza nikakor nisem mogel dvigniti do petkovih cifer. zdaj pa prihajata malce bolj mirna teka - 21ka v Celovcu in nato Celje - Logarska. se že veselim teka, kjer se mi ves dan ne bo čisto nikamor mudilo :)

Bravo, Nataša, za kolesarski podvig. Bravo, Barb, za torto. še dobro, da toliko skurimo, da si jo lahko privoščimo :wink:
Uporabniški avatar
 Manika
#17824
Pa še moji vtisi s 1. tekaške tekme nasploh:

Že cel teden sem bila precej živčna. In ta živčnost je včeraj doživela vrhunec v Kranjski gori. Že kakšne 3 ure pred tekmo sem pospešeno iskala WC-je po lokalih in hotelih :oops: . No, ja, če ne drugega, bom pa malo lažja in hitrejša, sem si mislila :) . Ves čas pa me je morilo: kaj pa, če bom prehitro štartala, pa me bo potem zvilo :shock: ? Napetost je popustila, ko sem ob prijavi zagledala skupino znanih ljudi s foruma. :lol: Spoznala sem Barb, ki je potem prav fino navijala med tekmo, ko se je vozila med nami. No, tudi moj dečko Miha je naredil isto in me na vsakem kilometru spodbujal in fotografiral. Tako da bo moj tekmovalni začetek arhiviran. :)

No, moja želja je bila preteči razdaljo v manj kot 1 uri. In rezultat? 55 minut. Sem zelo zadovoljna :lol: ! Vendar se uradni rezultat razlikuje od moje ure in ure na cilju za cca. 15 sekund :? . En gospod (s katerim sva prav hudo finiširala po vzliku mojih navijaških prijateljev: ja, prehiti ga, no!) je imel pravilen čas, jaz pa sem prišla za njim par metrov, pa 15 sekund slabši? Ok, ni važno, glavno, da sem zadovoljna s tem, kar sem dosegla.

Je bilo pa kar zanimivo med tekmo, sploh v 2. polovici. Tekla sem za eno skupinico kakšnih 6 tekačev in sem si rekla, da jih moram prehitet. In sem tudi jih, enega po enega. :)

Na analizo žal nisva prišla, ker sva bila odvisna od enih kolegov, ki so naju pripeljali, pa še kolo sva imela pri njih v avtu, tako da sva po kratkem klepetu z MajdoPR in MirkomPR odšla proti Ljubljani. Naslednjič zagotovo pridem oz. prideva sama, tako da bova lahko ostala na analizi in Barbinih sladkih umetnijah. :wink:

Hvala za vso vzpodbujanje in se vidimo spet kmalu!

:laola
Uporabniški avatar
 bigfrik
#17829
Eto pa se jest,med zadnjimi kot vedno seveda.Organizacija precej na psu,ampak sem ugotovil,da to v druzbi foruma sploh ne moti vec,ker se mamo vedno super.Torta odlicna,pa ne vem ce ne bova drugic zamenjala Barb,pa bom jaz na biciklu in ti tekla,sam glede na mojo voznjo bicikla bi bil najbrz spet zadaj.Proga pa je krasna,idealna za zacetnike(tako za drugo leto).Slikce bojo,ce ne danes pa po dopustu,me mal cajt base(kot vedno) :roll:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA