Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#19852
Komaj danes sem se prikopal do rezultatov svetovnega prvenstva v gorskih tekih in z veseljem ugotovil, da je zmagal kdo drug kot Jonathan Wyatt. :D :D

Nič novega bi rekli, ampak to je storil en teden po maratonu v Atenah! :oops: :oops:
Noro!

Sicer pa naši letos niso najbolj blesteli, razen mladink, ki sta pa bili odlični. (2. in 3.)
Kralj Grintovca je bil "šele" 6.
Se pravi, da je zadnji čas, da Johnya spravimo na Grintavec, da vidimo, kaj je mogoče :P :P :P .

Rezultati so na http://www.wmrt2004.org/risultati_wmrt.htm
#19853
tadejk napisal/-a:Nič novega bi rekli, ampak to je storil en teden po maratonu v Atenah! :oops: :oops:
Noro!



Hehe verjetno se je šparal v Atenah, ker je vedel da ima čez en teden SP v gorskih tekih :rol:

Se pravi, da je zadnji čas, da Johnya spravimo na Grintavec, da vidimo, kaj je mogoče .


Menda naj bi letos spet prišel na tekmo na Šmarno goro (9oktober), že tretjič. Prvo leto sta ga premagala dva Iitalijana, drugo leto je pa vse povozil z neverjetnim rekordom proge 38minut14sekund :D
Uporabniški avatar
 tadejk
#19855
Za letos imam že planiran ogled Šmarnogorske tekme, kjer bom opazoval in fotografiral bisere. :lol: :lol:

Se morda vidimo :?: :!:
#19857
tadejk napisal/-a:Komaj danes sem se prikopal do rezultatov svetovnega prvenstva v gorskih tekih in z veseljem ugotovil, da je zmagal kdo drug kot Jonathan Wyatt. :D :D

Nič novega bi rekli, ampak to je storil en teden po maratonu v Atenah! :oops: :oops:
Noro!
...ki ga je končal na 21. mestu s časom 2h17' :!: :shock: :!:

Govoril sem z ljudmi, ki ga poznajo in pravijo, da je v primerjavi s konkurenco res 'z drugega planeta'.

primus
Uporabniški avatar
 Matej
#19871
Svetovnega prvenstva se je udeležil tudi simpatizer TF Marko Tratnik, ki ste ga nekateri spoznali letos v Radencih.

49. mesto med juniorji. Čestitke.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA