Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 lojzeP
#20709
Današnjega teka po Novi Gorici in Panovcu se je udeležilo kar lepo število tekačev in tekačic ( preko 130 ).
V prijetnem vremenu je bila opazna tudi ekipa TF ( Pia, Nataša, Ero, SilvoM, Sale 66 in LojzeP ).
Proga pretežno ravninska z nekaj ne preveč "nežnimi" vzponi in enakimi spusi ( večino po lepi gozdni poti - cca 1/2 poti - ostalo asfalt in makedam ). Gozdna pot me je nekako spominjala na Rožnik nad Tivolijem - znani "mostički".
Domov smo odnesli dve medalji ( Nataša in SilvoM ), oba za 3. mesti v svojih kategorijah. Čestitke ( še enkrat ) tudi v mojem imenu.

Organizacija zelo dobra.
Na progi nisem zasledil kakih težav; po tekmi pa so nas lepo pogostili s sadjem, napitki, roladami - kot hrana je tokrat nastopala hladna pizza - zelo originalno in prijetno.
Po razglasitvi smo v družbi Sežancev še malo poanalizirali - se mi zdi, da nam kar manjka takih srečanj - menda pridejo v sredo v LJ, pa nekaj se je o pikniku govorilo, ... - sicer sem pa izvedel, da so bralno ( TF ) zelo aktivni, pa ne preveč zagnani, da bi še kaj napisali.
Še enkrat več smo se lahko prepričali, da so Primorci zelo dobri organizatorji - še se vidimo.

2x LP
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#20714
Ma alora vi ste džeki in to dobri džeki, da ste dosegli take rezultate.
O tem pa ne gre dvomiti, da oni ne organizirajo zelo, zelo dobro.
Upam, da se bo s tem gostoljubjem okužilo čimveč organizatorjev po Sloveniji.No eni se že sedaj trudijo, kar se da z vsem elanom in veseljem.
Vsak se pač potrudi po svojih najboljših močeh.
Kar se tiče analize o tem pa ne dvomim, da ni bila dobra.
Ker nekaj velja: "DOBRA DRUŽBA, DOBRA ANALIZA!" To se 100% ve.
ČESTITKE VSEM UDELEŽENCEM :laola :cast: :cast: :laola
P.S.Kaj je bilo kaj REFOŠKA tudi.Madonca to pa je 100% doping.
ČAO!
Uporabniški avatar
 ero
#20716
hojla,

bom kratek, ker bi rad še danes spravil vkup točke za Slovenski pokal :)

tek je bil standardno primorsko odličen z res zelo lepo progo. tisti prvi ovinek po asfaltu bi lahko celo prihranili. gozdna pot je pa res super.

edina pomankljivost je bila pogrešana okrepčevalnica, ki bi lahko bila nekje na pol poti v gozdu.

uspešno smo preživeli tudi pogostitev s sadjem in pico, bili izžrebani, dva TFjevca tudi okrancljana :)

fotke s podelitve in žrebanja so tu :arrow:
 Nataša
#20742
Včeraj je bilo idealno vreme za tekmo in nedeljski izlet :wink:

bil pa je to eden mojih slabših tekov, saj sem se na štartu preveč zagnala in fasala bolečino v rebra, s katero sem se potem borila skoraj celo tekmo. nekaj časa sem krevslala čisto nekje zadaj vsa jezna in čeprav je bila proga po gozdu zelo lepa, sem komaj čakala, da mine.

Kljub vsemu hvala mimoidočim tekačicam (Ines in ostale...kraševke??), ki so mi dajale spodbudo in nasvete.

no ja...na koncu se je pa izkazalo, da bi bil kakršenkoli rezultat v redu za bron :wink:

Sicer pa družba spet odlična!!!:D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA