Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 dexi27
#266356
Itak ste že vse povedli, itak je to tekma presežnikov, itak je vsak po svoje zmagovalec na tej tekmi.

No pa nekaj spominov skozi vseh pet tekov...

http://www.ivandraksler.si/2011/11/5ic.html

In ko tak gledam slike vidim, da sem vsako leto lepši :wink:

Vesel in ponosen sem, da sem bil na vseh tekih, no čez pet let pa spet majica za deseto udeležbo :laola
#266370
maca napisal/-a:
spela* napisal/-a:Pa da vprašam še tukaj: je slučajno kdo doma opazil, da ima kak bidon odveč?

Za en bidon sva z Jano spraševali, čigav je. Za lastnika/lastnico ga je spravila Jana (mušnica)


Bidon je ostal v Sladkem vrhu :oops:
 nana
#266371
spela* napisal/-a:
Zajc bi pa lahko tekel v predskupini, tisti, ki starta ob štirih zjutraj. :lol:

Lahko bi pa tekel tudi 12 ur :D
Uporabniški avatar
 Loni
#266373
nana napisal/-a:
spela* napisal/-a:
Zajc bi pa lahko tekel v predskupini, tisti, ki starta ob štirih zjutraj. :lol:

Lahko bi pa tekel tudi 12 ur :D


In me prehitel za 100 krogov? :shock:
Uporabniški avatar
 Loni
#266401
Dam eno pripombo, Tilcara edina Primorka tam :?: :!: :oops:
maca, mušnica in moja malenkost to demantiramo. Primorskega državljanstva ne dam kar tako od sebe. :wink:
#266417
A ni lepo, da se na tem teku dobivamo ljudje iz celotne Slovenije in tudi zamejstva!
:D
O sami prireditvi pa:
Vse je potekalo tako brezhibno, da je bilo že kar malo kičasto...
:lol:
Super!
:clap:
:TF)
:laola
Pa drugo leto spet!
Če bo ratalo priti na listo!
:roll:

Sine, čestitke. Spet si raztural!
:juhuhu:
Uporabniški avatar
 RoKo
#266433
Loni napisal/-a:Dam eno pripombo, Tilcara edina Primorka tam :?: :!: :oops:
maca, mušnica in moja malenkost to demantiramo. Primorskega državljanstva ne dam kar tako od sebe. :wink:


Punce, 6 ur pa še nekaj ste mele cajta, novinarja poznate, če ne, je bil v majici Primorskih novic, lahko bi ga malo oblegale. :wink: Meni je žal šlo mimo, ko smo se zbirali za foto, da je še kaj primorske krvi zraven. Tako pa je zraven še kak, ki je na primorskem, pa nima Primorskega državljanstva. :wink:

Drugič pa se le priključte, ali pa naredite kaj, da se priključimo ostali. :laola
Uporabniški avatar
 Loni
#266440
RoKo, nas prav dobro pozna in ni potrebno nikakršno obleganje, sicer je bilo pa vse skupaj mišljeno kot hudomušna pripomba. Ker na to vižo smo se že enkrat dajali, češ, a smo Primorci a nismo, četudi nimamo več na Primorskem domicila. Valjda smo.
PS Mislim, da nam trem ni treba biti v nobenem časopisu, smo že tako in tako dovolj glasne. :wink:
 nana
#266441
RoKo napisal/-a:[Meni je žal šlo mimo, ko smo se zbirali za foto, da je še kaj primorske krvi zraven.

Jaz sem tudi lani reklamirala novico... tudi moj mož je Primorec :D
#266453
No bom še pa jaz napisal nekaj o Sladkih 6
Prvič sem v svoji kratki tekaški karieri tekel v enem kosu 6 ur, moram reči da to ni ravno tako enostavno kot se zdi na prvi pogled :oops: !
S pretečenimi kilometri (65) sem zelo zadovoljen, sam bi se pa predvsem zahvalil g. Avgustu Manfredi, ki mi je ves čas pomagal s vsem potrebnim, kar tekač potrebuje na takšnem teku. :D
Zelo bi pohvalil organizacijo in pa vse ostale tekače, ki ste pridno nabirali kilometre na tem teku :laola
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA