Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#334160
Tole je bilo odlično! Sneženo, mokro, blatno in z lepimi razgledi, tapravo zimo in tapravimi sodelujočimi. :laola :clap:
Malo je še treba izpopolnit oznake poti (sploh na križiščih obeh tras), ostalo je bilo res super! :wink:
Pridemo naslednje leto spet! :D
#334163
Bilo je super, fino, fajn :) 8) se povsem strinjam s predhodnico, glede oznak hehe na račun tega sem malo po domače povedal zalutal in naredil 9 km več, skupaj jih je naneslo 25 :D :lol: Drugače pa zakon, drugo leto definitivno spet obiščem te konce. Čestitke vsem tekačem, ki so se danes tako ali drugače uspešno pomerili s progo. :laola

Pozdravček :laola :drink
#334167
Pa smo po prvem Knap trailu v lepem Posavskem hribovju..

Lepo izpeljana tekma tam visoko nad Trbovljami in Savinjsko dolino obeta dobro slovensko trail sezono.
Tekli smo po vseh površinah, tako da se je res našlo za vsakega nekaj. Trasa se je lepo vila večidel po originalni Knapovski poti, kot jo poznamo iz Semjulovih ekskurzij (ponavadi marca).

…bolj smo tekli, bolj so znani in manj znani zasavski hribi rotirali okoli nas, tako da se je bilo potrebno včasih krepko zamisliti, kje je kaj :D . Čemšeniški planini, ki je edina letos izpadla zaradi varnosti oz. ledu, nismo zamerili, čaka nas čaka naslednje leto.

Čestitke tekmovalcem in seveda organizatorju in pomagačem za uspešen debi. Trasa, hrana, pijača, oskrba, torba, dobra volja.…verjamemo, da bo ta ekipa še delala uspešne traile, pa zakaj ne tudi trek-teke in nenazadnje morda tudi kaj pustolovskega. :wink: :clap:

Skratka, spet smo se prepričali, da je Zasavje lepo, prijazno, veselo…z dušo !

:laola
#334180
:D
Zahvala za super 1.novoletni Knap trail.
Hvala vsem udeležencem, tekačem in spremljevalcem, čudovitim prostovoljcem, Lovskemu domu na Podmeji in prijazni oskrbnici Eriki Jerman, ki je prenašala vse naše in vaše muhe.
Hvala tudi vsem naravnim nosilcem naših trakov, ki so tri dni nosili belo rdečo plastično navlako.Danes smo jih Leon, Srečko in Miha odrešili njihove naloge, če smo slučajno kakšnega zgrešili pa vas naprošamo da ga snamete in prinesete prihodnje leto v zameno za funštjarc ali šalco črnega kufeta.
Glede oznak bi dejal, da so najhitrejši in najizkušenejši brez težav našli pravo smer, vsi ostali, ki ste zgrešili in naredili dodatne kilometre, ste si prislužili veliko več lepot zasavskega hribovja in ste napredovali iz zajbrucev v hajerje. Kar je tudi "nekaj" in morda še odgovor vsem, ki ste spraševali zakaj smo od zajbrucu skočili dve stopnice više v forhajerje. Enostavno zato ker smo vedeli, da so med vami tudi rojeni hajerji, s hajerskim srcem, kar ste tudi dokazali :clap:
Knapuska malica črn kufe in funštjarc vam je teknil, saj smo ga napekli dvojno količino od števila udeležencev in prav je tako.Kdor je v gosteh pri knapu ne sme iti domov ne lačen, ne žejen.
Vem, da je možno mnogo izboljšav, ampak te so lahko le tehnične narave, duše traila in pozitivne energije knapu bo pa težko preseči, vendar bomo vztrajali vsaj na tem nivoju, ali kot pravi moja Tanja, nikoli ni tako dobro, da ne bi moglo biti še boljše-
HVALA IN SREČNO 2015 :laola
#334186
Super tekma. Zelo sem uzivala, zal mi je edino to, da se nisem mogla udeleziti daljse razdalje. Upam, da se stvari cimprej uredijo in da naslednje leto napadem tadolgo. :)

Drugace pa nimam pripomb. Edino soncek je manjkal. Potem bi bilo pa verjetno ze kicasto. :mrgreen:
#334195
Cilj je pot pravijo ... Zato mi konec koncev ni žal, da smo se toliko zgubljali. Kar pa je tistih par km več. Postane bolj razburljivo. Važno, da smo na koncu cilj našli. :) Žal mi je edino, da nisem šel na Forhajersko.
#334198
pajo napisal/-a:Absolutne zmagovalke včerajšnega teka za mene sta Sabina in Polona. Globoko spoštovanje kaj naj drugega zapišem!

Za mojo udeležbo na sobotnem knaptrailu je bil pravzaprav kriv DM tek 2013 in seveda, Polona. Velika želja po »biti zraven«, me je aprila 2013 brcnila v rit, da sem stikalo iz pozicije hodi, obrnila na teci, in 1. Junija 2013 v družbi 8000 in še nekaj deklet pretekla svoj prvi uradni tek in hkrati prispevala nekaj tudi k dobrodelnosti. Prave misli me vedno vodijo do pravih ljudi, le ti pa mi pomagajo na prave poti. Tako je sledila Ljubljanska 10.ka, Wings for life, 21-ka v Radencih in 21-ka v Ljubljani. Na gorski tek nikoli še pomisliti nisem upala. Dejstvo, da ne vidiš kje boš pristal z eno nogo in od česa se boš z drugo spet lahko odrinil, ni ravno navdihujoče. Zmagala je potreba po gibanju in seveda Polona. Polona, hvala, ker si držala prednji konec moje palice. Skupaj z mano sopihala v strmino in vriskala v dolino, čofotala po blatu, se ne menila za vodo v športnem copatu, iskala smerokaze in prave izraze za ovire do cilja, kamor sva varno in veseli prispeli in se radostno objeli. Hvala, ker si mi zaupala in nikoli obupala!

Organizatorjem pa HVALA, ker sem bila lahko zraven. :juhuhu:
Takšna kava, kot je knapovsk kofe, kliče po še! :cast1:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA