Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 TONEK
#372259
S Cerknega pred dvemi tedni smo se danes preselili v sosednjo Idrijo. Organiziranih je bilo kar nekaj različnih prog, letos sem se odločil za najkrajšo, 14 km Čipko. Zelo prav sem se odločil, saj so iz daljših prihajali v cilj že v hudi vročini. Trasa je lepo speljana, malce me je motil dolg, raven začetek, naprej pa je bil lepo razgiban teren. Proga lepo označena, kjer je bilo potrebno, tudi pokošena. Kmalu smo ujeli počasnete s 27km proge, zato so se nekaj časa delali čepi in predlagam, da štartajo pred nami celo uro in ne samo pol. Na cici progi bi bilo tudi smiselno, da so na okrepčevalnicah kozarčki, da ne vlačiš s sabo prtljago, kot na dolgih trailih. V cilju sem bil izredno presenečen s super obilno malico - žlikrofi z ocvirki, gobami ali golažem. Tudi pijače je bilo dovolj in hladna lubenica je bila prav super.
Zadovoljen sem tudi s svojim rezultatom, ne pa z udeležbo mojih vrstnikov, saj sta bila na tekmi le dva starejša od mene v 122 glavi množici. Naj izpostavim, da smo bili na tekmi štirje člani KGT Papež in osvojili tri prva in eno drugo mesto.
Vse pohvale tudi mlademu spikerju, ki je profesionalno opravil svoje delo.
Vsekakor se drugo leto spet vidimo.
Čez dva tedna pa nepogrešljiva Črna prst.
Nazadnje spremenil TONEK, dne 20 Avg 2023, 06:27, skupaj popravljeno 1 krat.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA