Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#65349
Vreme je bilo. Ne vem sicer, kakšna je bila napoved, vendar kapljalo je prej, nato pa kot naročeno... Gosposko vreme, se reče.
V Moravskih Toplicah so postavili kar zanimivo ca 5,5 km dolgo progo. Tekli smo en (Ž) oziroma dva (M) kroga, oznaka 11 km pa je bila več kot 500 m pred ciljem. Vseeno je bilo čudovito.
Ponovila se mi je izkušnja iz prejšnjih let (kolesarske prireditve v Moravskih Toplicah), ko sem pil do tedaj najdražjo radensko, tokrat pa sem ugotovil, da je sredi Prešernovega trga v Ljubljani (en dan prej) pivo cenejše, kot iz sodčka izza montažnega bara na travniku v startno ciljni ravnini Moravskih Toplic.
Pohvalno pa je to, da je bil otroški tek brezplačen. Verjamem, da se tudi z brezplačno udeležbo na otroškem teku lahko poveča število udeležencev in s tem potencialnih ljubiteljev rekreacijskega teka.
Dresov TF na tem koncu zaenkrat itak ni možno zasledit (razen dveh, čuj), so pa ljudje po naravi precej bolj zgovorni in radi bežijo, tako da interneta toliko ne pogrešajo... (zaključek v slogu)... he, he...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA