Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#3982
Štart ob 7:30 v cetru ZG - na trgu bana Jelačiča.
Štartnine pohvalno ni, dobiš 2 sponzorski majici + čip (ni kavcije) + štartna številka. V busu se na toplem lahko preoblečeš in pustiš stvari ki gredo na cilj v Čazmo.
Prve kilometre se teče po delno zaprti cesti, nato pa ob normalnem prometu. Cesta brez omembe vrednih klancev.
Prva obkrepčevalnica na cca 12. kilometru, nato na cca 4 km. Večinoma le voda, limone in banane, sladkor se tudi najde in povsod mokre gobe.
Oznake koliko km do cilja so na 5 km.
Cesta/proga je grozno dolgočasna, dolgi ravni odseki (kot Ižanka), nikjer nobenega navijača.
Na cilju topli tuš + hrana + pozna razlasitev rezultatev (pokličejo vsakega ki pride v limitu 7 ur) - dobiš lepo medaljo + diplomo in še nekaj sponzorskih malenkosti.
Proti ZG smo z busem krenili z hudo zamudo ob 18:30.

Na kratko: solidna organizacija, duhomorna proga. Če bi primerjal, bi rekel da je Celje - Logarska razred ali dva bolje organizirana + neprimerljivo zanimivejša in lepša proga.

Lep dan
 mojA
#4052
Bravo, iskrene čestitke !
Če je proga dolgočasna je razdalja še daljša. Smem vprašati, koliko si treniral, da si se tako zgodaj lahko udeležil supermaratona?
Uporabniški avatar
 milkec
#4067
Bravo tudi iz moje strani! Koliko si imel pa čas?
 PPoce
#4070
Ja časa najraje ne bi izdal - precej sem razočaran nad formo - 6:27.

Sem planiral okoli 6 ur, pa da pridem relativno spočit na cilj. Pa ni bilo nič od tega.

Treniral nisem nič posebej za supermaraton, normalno tečem tudi čez zimo, pozimi povprečno 3x na tedem tečem (skupaj cca 40 km), pa kolesarim 2x na teden (po dobro uro), pa v gore ..

LD
Uporabniški avatar
 bigfrik
#4088
Čestitam tudi jaz :!: Je čist super čas za začetek sezone,so kar lepi kilometri to :!: :!: :!:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA