Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#89689
Zanimiva izkušnja tale Lisca. Prvič zame na Lisco in tudi prvi gorski tek. Organizacija primerna, proga težka in strma. V razpisu piše, da se prve 4 Km rahlo vzpenja........no ja.....nategancija, prve štiri Km se močno vzpenja, potem pa tek pride v poštev občasno. Vzdušje je bilo izvrstno, veliko pohodnikov, ki so nas ves čas vzpodbujali in razmeroma veliko okrepčevalnic, žal so bile kilometerske oznake samo do 3km. Na vrhu je vse potekalo gladko in brez zapletov, sprašujem se le zakaj so žrebali nagrade, če pa smo jih dobili vsi. Bilo je rahlo smešno. Razglasitve nisem čakal, ker je bila močno prepozno, avtobus bi moral odpeljati tiste ki bi želeli oditi prej že ob 12:00. K sreči sem našel dobrosrčnega kolega tekača ki me je zategnil v dolino. S svojo skoraj natanko uro teka sem zadovoljen, še posebej, ker sem na koncu zasedel peto mesto v kategoriji.Kar se mene tiče lahko organizatorji ime teka spremenijo v "Poizkus teka na Lisco". Upam, da bodo uradni rezultati na voljo kmalu, naslednje leto pa bom resno razmislil ali se bom povzpel spet.
Uporabniški avatar
 Dolenjski pokal
#89697
Vsi ki željno čakate na rezultate, so že objavljeni na spletni strani društva marathon!

Slike bodo (upam) da tudi kmalu!

Lp
Uporabniški avatar
 miro
#89710
Tudi jaz sem se, po nekaj letih zopet odločil, da se preiskusim z Lisco. No s samim tekom sem zadovoljen, ne pa tudi z ostalim , kar se je dogajalo ob tem.
Zame je še vedno največji problem avtobusni prevoz v dolino. Organizator se nikakor ne more točno dogovoriti, kdaj naj avtobus odpelje in koliko potnikov bo na njem.
Tudi ob letošnje žrebanje bi se obregnil, res je vsi smo bili izžrebani, samo kakšne " nagrade"? Vseeno bi bilo če bi to dobili pri vpisu.
Tudi navadnih "knofeljc" je zmanjkalo , za bolj oddaljene.
Vse to so malenkosti , ki mene motijo,to ni neka huda kritika in so malenkosti, vendar motijo. Tudi majic letos ni bilo, šparali so pri toplem obroku. Ne vem , mogoče sem malo preveč razvajen - udeležujem se pač veliko prireditev.
Drugače pa bi organizatorju vseeno čestital , da vztraja že toliko let, sigurno vloži veliko truda, tudi štart je moral spremeniti odkar sem zadnjič tekel na Lisco.
No naj končam, saj ni bilo tako slabo , kot je mogoče videti iz tega zapisa.
Drugo leto bom zopet raje tekel na Slivnico

Lp
Miro
#89895
S tekom in traso sem zadovoljen (saj mi odgovarja gorski tek).
Nisem pa zadovoljen s prevozom nazaj v dolino, saj je po mojem mnenju bil prevoz prekasno (avtobus nas bi lahko peljal v dolino tudi ob 12:30).
Na cilju je bilo premalo pijače (kljub temu, da sta ostala vsaj še dva paketa vode, mi pooblaščeni ni hotel dati še eno (eno sem dobil ob prihodu na cilj) plastenko vode.

Pohvala krajanom, ki so nas bučno aplavzirali.

Zanima me kje in kdaj bi lahko videl slike?

VIDIMO SE NASLEDNJE LETO!

Lep pozdrav!
Damjan
Uporabniški avatar
 Dolenjski pokal
#90148
Slike so že na spletni strani društva Marathon :wink:


Z malo zamude so tudi slke iz Gabrovke :oops:
Uporabniški avatar
 miro
#90819
še pojasnilo Edu:
na Slivnico ne bom tekel zaradi organizacije teka- kakršna koli pač je , pač pa zato, ker sem bil na Lisci že najmanj 5x, na Slivnici pa šele dvakrat , pa še malo lažja proga je - se mi že pozna EMŠo.
Lp
Miro

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA