Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 aleksander
#5565
Za nami je še ena lepa tekaška prireditev in tudi vreme nam je lepo služilo. Tokrat smo v Tolminu preizkusili novo traso,sestavljeno iz treh različnih krogov,vsak izmed njih pa nas je pripeljal mimo sotočja Soče in Tolminke,tako da je bilo ime teka resnično ta pravo.
Prvi krog nas je vodil z starta pri "Centroslaviji" okrog nemškega pokopališča v dolžini cca 1.5 km nazaj na začetek,drugi krog nato v isti smeri skoraj do bivše vojašnice v Tolminu cca 2.5 km in tretji v nasprotni smeri po brvi čez Tolminko ob reki Soči proti Mostu na Soči in nazaj cca 4 km.Proga je bila makadamska speljana po kolovozih precejšen del tik Soče,kar je dalo še dodaten čar,saj poznate tisto-krasna si bistra hči planin- :wink:

Razglasitev rezultatov in postrežba po mojem mlenju BP.Se vidimo naslednje leto! Forumovci smo se trudili in dodali še eno medaljo v našo zbirko tudi z tega severno-primorskega konca,mogoče tudi kakšno več,ker ne razglasitvi ni bilo razpoznavnih rdečih pikic na hrbtu :? je bila potrebna vetrovka,saj je pomlad še precej sveža :lol: :lol: .

Lep pozdrav
 Lučko
#5584
:D Aleksander suuuuuuper, :D Kdo je dobil medaljo: a si jo ti :shock: :D :D :D :?:
Uporabniški avatar
 pia
#5611
Bravo, naši! Kjer so v igri kolajne, smo zraven :lol: . Ni važno, na katerem koncu slovenije. Fino, smo se razpasli kot virusi na internetu....
 aleksander
#5626
Ja Lučko,pri meni so medalje tako pogoste kot gobe pozimi :wink: ,drugače pa jo je dobila hčerka za drugo mesto na 8 km v kategoriji. Saj se tudi jaz trudim pa kaj morem :oops: :oops:
Uporabniški avatar
 matjaz
#5631
:D :D :D no aleksander krasno si nas zastopal, cestitke tebi in tvoji tamali (ups).
Uporabniški avatar
 Dule
#5656
aleksander napisal/-a:Za nami je še ena lepa tekaška prireditev in tudi vreme nam je lepo služilo. Tokrat smo v Tolminu preizkusili novo traso,sestavljeno iz treh različnih krogov,vsak izmed njih pa nas je pripeljal mimo sotočja Soče in Tolminke,tako da je bilo ime teka resnično ta pravo.
Prvi krog nas je vodil z starta pri "Centroslaviji" okrog nemškega pokopališča v dolžini cca 1.5 km nazaj na začetek,drugi krog nato v isti smeri skoraj do bivše vojašnice v Tolminu cca 2.5 km in tretji v nasprotni smeri po brvi čez Tolminko ob reki Soči proti Mostu na Soči in nazaj cca 4 km.Proga je bila makadamska speljana po kolovozih precejšen del tik Soče,kar je dalo še dodaten čar,saj poznate tisto-krasna si bistra hči planin- :wink:


Lep pozdrav



Tek ob reki Soči pa moram probat drugo leto :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA