Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

 damjan10
#92110
Lep pozdrav vsem tekačem!

Preživel sem še en športni vikend!
Od štarta, pa tja do 4km sem se počitil zelo slabo (neprimerna hrana in v nepravem času), potem je šlo lažje. Z rezultatom sem zadovoljen.

Pohvala organizatorju za dobro izpeljan tek, okrepčevalnice so bile na pravih mestih, me ja pa motilo, da ob progi ni bilo kilometerskih označb.

Pohvala organizatorju za hitro objavo rezultatov, tako na sami prireditvi kot na spletni strani!
Nazadnje spremenil damjan10, dne 27 Maj 2007, 20:54, skupaj popravljeno 1 krat.
 usmiljeni_brat
#92112
Veliko tekačev se je zbralo v Straži, glede na to da reklame skoraj na tekaškem forumu sploh ni bilo. Temperature so bile visoke, tek pa izpeljan na primernem nivoju. Manjkale so kilometerske oznake, okrepčevalnice so bile odlično postavljene. Žal letos nismo dobili majic, ki so bile lansko leto res kvalitetne. Malica je bila primerna, za pijačo je bilo poskrbljeno. Tokrat pohvala za hitro objavo rezultatov. Sam sem bil najprej zelo zadovoljen, da sem se izognil padcu na štartu, ko sta pred mano tla polizala moški srednjih let in ena izmed deklet, potem pa sem v izredno hitrem tempu odteke prve tri kilometre. Kasneje ni šlo več tako nazarensko hitro, še vedno pa je bilo dovolj za dober rezultat in najboljši povprečni kilometerski čas v karieri. Da se ne bo kdo prehitro veselil kakšnega vesoljskega povprečja naj še povem, da je bila proga dolga 6750 in ne 7000, vsaj moj Garmin mi tako pravi in nimam razloga, da mu ne bi verjel.
In kar je organizacijo iz dobre spremenilo v odlično je bil izbor glasbe, ki je bil izvrsten. Pohvale!!
Uporabniški avatar
 Dolenjski pokal
#92127
Takole, na spletni strani www.drustvo-marathon.si so objavljeni razultati. Slike bodo dodane v naslednjih dneh...



PS: A če tek ni reklamkiran na Tekaškem forumu pa ne more bit množičen? :lol: Hehe, ja na Dolenjskem imamo svojo reklemo :wink: Vabljeni tudi v prihodnje!
 usmiljeni_brat
#92134
No ja tistole z rezultati vzamem nazaj in izrekam grajo, ker sem po objavi rezultatov domov odpeljal eno izmed medalistk, za katero sem iz neuradnih rezultatov ugotovil, da je četrta. Zdaj me črno gleda in je jezna name, ker se ni udeležila podelitve pošteno prislužene medalje.
PA eno pohvalo sem še prej pozabil. Izvrstno izpeljani in neverjetno dobro obiskani otroški teki. POnavadi ni organiziranega teka za vrtičkarje, tokrat pa je bilo zelo lepo, ko so tekli tudi otroci stari 5 let in manj v svoji kategoriji in na primerni razdalji.

PS: Tudi sam sem dolenjec, pa razen transparenta čez cesto v Straži in objave razpisa na strani vašega društva nisem opazil ničesar.
Uporabniški avatar
 Jana
#92298
Čao,

tud sama sem bila na teku in je bil vredu organiziran, čeprav svetujem, da je start naslednje leto vsaj ob deveti uri, saj je bilo peklensko vroče.

Imam pa pripombo na rezultate. Oseba,ki je pritekla v cilj približno 10 minut ZA mano, se je na razporedu znašla čudežno pred mano. No, to mi pa ni fer... . :?
Uporabniški avatar
 Dolenjski pokal
#92305
Jana napisal/-a:Čao,

tud sama sem bila na teku in je bil vredu organiziran, čeprav svetujem, da je start naslednje leto vsaj ob deveti uri, saj je bilo peklensko vroče.

Imam pa pripombo na rezultate. Oseba,ki je pritekla v cilj približno 10 minut ZA mano, se je na razporedu znašla čudežno pred mano. No, to mi pa ni fer... . :?


Kot že rečeno, so imeli organizatorji težave z lijakom, saj očitno niso pričakovali toliko tekačev, ki se seveda na 7km dolgi progi ne morejo toliko raztegniti, da bi prihajali eden po eden v cilj. Zato pa je bil (upam da?!) rok za pritožbe, ki vselej znaša približno 10minut, če pride do česa takšnega. Takšne stvari je potrebno rešiti na licu mesta :oops: Upam, da bo organizator do drugega leta popravil pomankljivosti... Glede vremena je pa tako, da nikoli ne veš kaj bo. Start ob desetih mislim da bo ostal, ker nima smisla uro še prestavljati. Potem bi mogli nekateri vstat sredi noči, da bi prišli na tek :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA