Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#124544
Vsa pohvala organizatorju, ki je svojo prvo prireditev speljal na visokem nivoju. Proga lepo označena in zavarovana pred avtomobili, v lepem okolju ob Šmartinskem jezeru. Obilica nagrad, poleg denarnih za zmagovalce še veliko praktičnih in ob dvigu štartnih številk še vrečka z darili sponzorjev.

Glede šartnine je organizator spustil štartnino na 8€ (kapo dol), kar pa mu po mojem za vse tiste, ki se niso prijavili v predprijavi ne bi bilo potrebno. Tako ta bi na zadnji dan tekmovanja po mojem mnenju lahko ostala višja vrednost štartnine, saj tako speljana prireditev (tudi osebje za masažo, prva pomoč, malica, redarji, zapora ceste) poleg ogromno vloženega časa, zahteva tudi veliko finančno breme.

Skratka, lepo in še pridemo! Jože
Uporabniški avatar
 dexi27
#124549
Nimam kaj dodat k Jožetovemu poročilu, lepo je blo videt vse stare borce in člane :TF) , glede na to, da sem letos prešaltal na ULTRO sem tud z časom zadovljen.
Tako da pohvala organizatorju na dobri organizaciji in veliki udeležbi, mislim, da se taka konkurenca pojavi samo še na tekih, ki štejejo za Slovenski pokal.

Lepo je blo in lep pozdrav vsem, ki ste se udeležili tega teka :laola
Uporabniški avatar
 Mojca99
#124551
Še moje čestitke organizatorjem - res je bilo vse zelo dobro organizirano :lol: Še z wc-ji ni bilo težav (mogoče zato, ker je bilo bolj malo punčk :wink: ). Organizacija glede na štartnino - nadstandard... Proga je pa res precej "razgibana", ampak če smo jo zmogle tudi bolj začetne, verjamem, da se lahko nabor udeležencev naslednje leto bistveno poveča. Kar tako naprej! :P
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#124552
Pa je za nami ta čudovita trasa okrog jezera

Slika

Profil je bil pa tudi kar zanimiv. Sicer ni bilo resnega vzpona, je pa precej razgibana trasa, ki lepo dvigne pulz. Sicer pa se vidi, da se višine gibljejo dol pod 250 m nadmorske višine pa gor do 330.

Slika
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#124556
Super je bilo! Ni kej za dodat. Organizacija zelo dobra :clap: postojanke zelo zadovoljive in tudi štartnina primerna. :cast:

Hvala organizatorju za 1. tek. Upam, da jih bo še veliko. :cast:

Baje sem dobila celo medaljo (v svoji kategoriji) :juhuhu:. Moja prva tekaška medalja (upam, da ne zadnja :oops: ). S časom sem bila zelo zadovoljna, glede na to, da nisem veliko trenirala.

Hvala Lauferju za družbo (upam, da si uredu preteku do konca). Vedno, ko tečem s teboj imam dober rezultat. Hvala ti še enkrat!

Fajn vas je bilo videt :TF)

Lep pozdrav iz Velenja!

Mojca :wink:
Uporabniški avatar
 MatjazV
#124570
Se strinjam, bilo je super. Pohvala organizatorju, so se potrudili. Proga lepa, zanimiva in dokaj težavna. Je bolj pisana na kožo tistim, ki več tečejo na moč.

Slika

Na štartu se je zbrala kar lepa druščina TF tekačic in tekačev. Posebna pohvala našim puncam, MojciZ (druga v kategoriji) in Daneji, ki je bila najhitrejša med puncami v absolutni konkurenci.

Kljub temu, da je bil ta tek organiziran prvič, je bila organizacija skoraj brezhibna. Se vidi, da so jo pripravili Celjski športniki, predvsem triatlonci. Edino pri objavi rezultatov je malo šepalo a tudi to so na koncu speljali kot je treba.

Proga je bila dobro označena, redarji na vseh kritičnih mestih ter popolna zapora ceste. Dobro založene okrepčevalne postaje na 4. in 8. km. Veliko sponzorskih daril in bogat srečelov. V cilju sadje in odličen golaž. Odlično sta svoje delo opravila tudi dežurna maserja. BRAVO!

ŠE PRIDEMO!

FOTKE

LP, MatjazV
Uporabniški avatar
 lenči
#124572
Bilo je lepo, jaz sicer ne znam prav primerjat, ker je bila zame to prva tekma :oops: . Zame je bilo pomembno, da jo pretečem, saj takšnih hribčkov in takšne razdalje še nisem nikoli. Še bolj prijetna pa je bila družba pri teku, saj je prijazni "kolesar" prijetno klepetal z mano, oba motorista pa sta "varovala moj hrbet". Zame PB je bil prav prijeten občutek. Skoraj tako pričakovana kot najhitrejši :lol:, ampak občutki so pa bili neverjetni.
Uporabniški avatar
 Sweetie
#124592
Uf, mi je kar žal, da se nisem teka udeležila še sama. :(

Drugo leto se vam pa zagotovo pridružim
in upam, da bo tako super kot letos. :)
 giorgio
#124605
Najprej naj pohvalim vso organizacijo teka.Odlično ste izpeljali tek.Udeležili smo se ga tudi primorci.In ni nam žal.Trasa proge pa kar lepo razgibana in zelo všečna.Bravo.Drugo leto pa spet pridemo.
Uporabniški avatar
 natasa
#124614
Res odlična organizacija !! Se vidimo drugo leto !!
Uporabniški avatar
 Laufer
#124620
Kot so že predhodniki rekli, super organizacija, lepa proga in na koncu masaža.
Sigurno še pridemo.

MatjazuV hvala za prevoz in slike s tekme.
 Saso202
#124671
Pozdravljeni!

No pa je za nami :P Vsem hvala za pohvale! To nam veliko pomeni in naslednje leto obljubljamo, da bomo odpravili tudi tiste stvari, ki so prvič malo zaškripale (predvsem mislim pri objavi rezultatov oz. čakanju na objavo rezultatov :oops: ). Res nas je zelo presenetila številna udeležba! Kar 145 tekačev na 12km! :D Tudi vreme nam je bilo dokaj naklonjeno, saj kljub oblačnemu vremenu ni bilo niti ene plohe.

Še enkrat hvala za vzpodbudne besede. To nam je dobra vzpodbuda za naprej.

Lp,
Sašo P.
 AinE
#124673
To je bil naš družinski tek. Kar trije smo tekli.
Nanj se nismo prijavljali v naprej. Ko sem si na forumu ogledovala traso, sem si spraševala: kateri c… si jo je izmislil :shock: ? Tisto vijuganje k jezeru in nazaj in to celo 2x, mi ni šlo v račun. Zakaj pa ne bi teka raje malo skrajšali in bilo bi tudi manj višinske razlike?!
Na prigovarjanje prijateljice smo se za udeležbo odločili v zadnjem hipu. Najprej me je veselo presenetila višina startnine :D . Mislila sem, da bo na dan prireditve 13 €. Potem so nas malo nahecali še pri startu, saj smo startali iz nasipa :D . Pametna odločitev. Potem pa gor in dol in spet gor in dol, gor in dol… pa zavoj proti jezeru in srečevanje sotekačev. In ugotovila sem, da je to vijuganje prav poučno, zabavno in seveda tudi koristno :D . Spotama sem si ogledala vse pomembnejše točke ob jezeru ter opazovala veliko množico hitrejših in malo manjšo množico počasnejših. Ugotavljala sem, kakšen je moj tempo glede na druge tekače. Pri drugem zavoju proti jezeru smo se že kar poznali in spodbujali drug drugega. Ugotovila sem, da čedalje bolj zaostajam, ampak hitreje ni šlo :? . Za finiš mi običajno zmanjka moči, zato sem upala, da so se organizatorji tudi z določitvijo cilja tam gori na klancu pošalil in bo cilj spodaj na cesti. Vendar žal ni bilo tako :cry: in sem morala zagristi še v zadnji klanec. Je bilo pa zato priteči v cilj toliko lepše :wink: . Potem pa odličen golaž, lepe nagrade, zabavni komentatorji, … in celo kolajana v kategoriji :D , čeprav sem močno zaostala za zmagovalko :oops:.

Pohvaliti moram tudi postavitev okrepčevalnic. Bile so zelo pametno locirane, saj smo se lahko kar 4x osvežili.
Še 1x: SUPER organiziran tek :clap: . Mislim, da bodo organizatorji nasledjič kar težko še kaj izboljšali. No, mogoče: objavo rezultatov.

Drugo leto spet, če bo le vse po sreči!

Lp E.
Uporabniški avatar
 zdejan
#124700
Vse čestitke organizatorju za izpeljan tek. Vesel sem, da sem lahko tekel na moji priljubljeni progi okoli jezera. Prav tako sta mi bila zanimiva izleta do jezera in nazaj iz krožne poti. Upam da kot organizator ne boste imeli izgube glede na to, kaj vse ste nam ponudili v okviru cene osmih EUR. Verjetno se vsi strinjamo, da so te usluge bile nadstandardne, kot smo jih vajeni v obsegu Štajersko koroškega pokala. No, ne bi imel nič proti, če bi to vse bilo na vsakem teku, katerega se udeležimo. Prav tako upam, da boste tudi naslednje leto izpeljali tako čudovit tek, pa četudi bo malo manj vse te ponudbe, saj pridemo zaradi teka samega, ne zaradi dodatnih uslug.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA