Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 Cveto
#126972
Lep pozdrav!

Morm reči, da je bila kar zanimiva tekma.
Prava gorska, svoje pa je dodalo še vreme!
Malo pred štartom je začelo rahlo deževeti, ko pa smo se zagnali proti robleku, pa se je ulilo kot iz škafa Vendar samo za slabih 10 minut.
Pot je bila zato kar blatna, vendar ni preveč drselo. Jaz osebno sem imel nekaj težal zadnjih 400m , kjer je bilo nekaj ledu oz. snega, in sem malo hodil.

Vsega skupaj nas je bilo okoli 30, mogoče malo čez.

Še prvih 5 mest.

1. Alič Simon
2. Triler Klemen
3. Mikloša Matjaž
4. Hrovat Boštjan
5. Janjatovič Mirko

Upam, da sem napisal pravilno, če sem se kaj zmotil prosim popravite:)

LP Jure
Uporabniški avatar
 yogo
#126974
V Dragi se nas je pojavilo 29, željnih teka in moče.
Štartali smo v dežju, tako da smo bili mokri od začetka do konca.
Proga je dokaj položna z nekaj strmimi odseki, imam po občutek da je daljša od 5 km. V zadnjih metrih smo se borili še s snegom in ledom (upam da zadnjič letos).
Opremo so nam odpeljali do Poljške planine, kjer si jo pobral in tekel naprej.
Čaj in ričet sta bila odlična.

lp Bogo
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#126985
Glede na končni razpored kateri je trenutno v neuradni objavi.Nisem niti presenečen.Saj Klemena dobro poznam in glede na to koliko trenira.Je povsem zasluženo tik za Aličem.Alič je pa poglavje zase kolesar ena a pa tudi gorski tekač je izjemen postal.
Boštjan Hrovat pa je izrazit ravninski tekač, čeprav tudi mu hribi niso tuji.Ampak v ravnini pa naredi tako kot je treba.Janjatovič pa iz leta v leto napreduje in napreduje.Izredno dober tekač za svoja leta.
Skratka naredili ste mi skomine.Ampak žaba se počasi dere pravijo kajne, ko se človek pripravlja da pride nazaj tam kjer je bil ali pa še višje.Imejte se lepo in uživajte v hribovskih trenutkih!
ČAO!
Uporabniški avatar
 miro
#127004
E moj Tomaž, pa si res malo zunaj, veš Boštjan je tudi zastopal Slovenijo v gorskih tekih, torej je vsestranski tekač, čeprav ima več rekordov na ravnini.
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#127021
Se strinjam da je Boštjan vsestranski tekač in vem da je zastopal Slovenijo tudi v gorskih tekih v tujini s tem sem presneto na tekočem :wink: .Samo enostavno tudi on sam je dejal da vse bolj pozicionira ravnino.Čeprav breg ne zapostavlja in še zmeraj dela na tem.
Ima skrito željo doseči nekaj v maratonu to pa on sam ve :wink: .
Zame je dober tekač to ni kaj!
ČAO!
Uporabniški avatar
 chazhmy
#127075
Je že kaj fotk z Robleka? :) In kakšni uradni rezultati..
Uporabniški avatar
 Franci65
#127179
Zakaj organizator ne objavi rezultatov?
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#127201
Rezultati naj bi bili objavljeni v roku tega tedna!
Tako da rezultati zagotovo bodo brez skrbi :wink: !
ČAO!
Uporabniški avatar
 chazhmy
#127917
Kako kaj kaže z rezultati in slikami? Mater, sej nas je blo sam 27, ne 27.000. :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA