področje za sporočila o ugodnih nakupih
tekaške (in druge) opreme, o popustih, akcijah, ...

Moderator: jkarmen

Uporabniški avatar
 bojanu
#4260
Imel sem ene opravke v mestu, pa sem pri pasiranju Čopove zagledal plakat na Tomas sportu, da imajo danes akcijo -40% na vso opremo v štacuni. Čeprav sem že pred novim letom ubodel ene superge na takšen popust (takrat je Mojca opazila plakat, a se ni mogla odločit za model, jaz sem pa izkoristu gužvo :lol: ) sem na hitro kupil še ta lažje pegasuse.
Aja, popust je samo na gotovino. Pohitite :idea:
Uporabniški avatar
 brunoje
#4334
Dober štos.

Ha, čeprav se noben ne oglasi tule me zanima kolk jih je blo tam v štacuni?! Imaš kak info o tem? Jaz sem že šel mimo in kukal, pa žal ni blo nič.

:( :? :lol: :P :P :P
Uporabniški avatar
 bojanu
#4367
Včeraj mogoče res ni blo akcije (kaj pa vem?), vendar večkrat nenapovedano presenetijo in se splača pokukat k njim. Pa seveda omenit tekaški forum, da bodo kaj razvezali mošnjiček za naše nove prekrasne drese :lol:

PS vsem nafarbanim se opravičujem in sporočam, da me v Vipavo preventivno ne bo :wink:
 Odzadnjak
#4372
Kmalu bo tako kot v tujini, ko celo leto povsod visijo plakati S A L E pol pa ugotoviš, da so skozi vse leto cene enake :cry:

Vsekakor pa vsem želim dober ulov nizkih cen!
Uporabniški avatar
 matjaz
#4388
:D :D :D Bojanuuuuuuuu fujjjjjjjjj!!!!!!!!! :D :D :D
Uporabniški avatar
 julia
#6546
Pozdravljeni, sem čist frišna na temle forumu samo se moram pohvalit, da imam od danes naprej nove pegasuske, sicer letnik 2002, ampak ravno tko dobre kot l. 2004 :wink:
In je čisto res, da je bila danes akcija v Tomas Sportu- vendar samo do treh popoldan in je bilo 30 % off na vse izdelke.
Mene so superge+tekaške nogavice x socks prišle 13. 286 sit, pa če to ni ugoden nakup :lol:
zdej jih moram pa še samo uporabljat 8)
Čim več tekaških užitkov vam želim, pa lep ostanek nedelje :wink:
lp a.
 Speedster
#6585
Ja sem jih tudi jaz kupil pegasuske, ne model 04 ampak prejšnjega za 15.990-30%!!!!
Pa če to ni SUPER EVROPSKO!!!

P.S. Julija a jih greva skupaj sprobat?

lp
Uporabniški avatar
 bojanu
#6591
@ Matjaž: vidiš, da ni blo vse izmišljeno. Sem vas sam mal opozoru ( sicer res na 1. april :lol: ) da se takšne stvari dogajajo in da je treba bit pozoren 8)
 Lučko
#6623
:D Lojjjjjjjjjjzeeeeeeeek, tole spa zamuuuuuuduuu :twisted: , a ti je uušloooo :twisted: :wink:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#6634
A ne, saj sem vedel, sam sem podpisal za 800 km, pa jih še nisem toliko naredu !!! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

2x LP
Uporabniški avatar
 julia
#6637
Speedster samo povej kdaj in kje, pa sem že tam :wink: :lol:

lp
Uporabniški avatar
 matjaz
#6674
bojanu napisal/-a:@ Matjaž: vidiš, da ni blo vse izmišljeno. Sem vas sam mal opozoru ( sicer res na 1. april :lol: ) da se takšne stvari dogajajo in da je treba bit pozoren 8)


:x :x :x fuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Uporabniški avatar
 Mojca
#14458
:idea: :D v stari Ljubljani, Mestni trg, je zaradi prenove trgovine na vse izdelke :shock:
40% popust :lol: tekstila je bolj malo (sploh tekaškega), superg, poletnih natikačev in raznih Puminih izdelkov pa še kar nekaj...

ps: pravijo, da še danes in jutri :roll: :evil:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA