področje za sporočila o ugodnih nakupih
tekaške (in druge) opreme, o popustih, akcijah, ...

Moderator: jkarmen

 stojanbr
#25658
Na pomoč,

nabavil sem si nov Polar S410, ki ima prenos podatkov v PC s povezavo SonicLink (preko mikrofona). Zadeva kar nekako deluje, nikjer v navodilih pa ne najdem ničesar o tem, ali je mogoče prenesti vedno le podatke o zadnji vadbi, ali morda obstaja tudi možnost prenosa več datotek za nazaj, in koliko, če ta možnost obstaja. Poskusil sem večkrat zapored in uspel vedno prenesti le eno (zadnjo) datoteko.

Če kdo stvar bolj obvlada, prosim za pojasnilo in že vnaprej hvala.

LP

:?
Uporabniški avatar
 THOMAS
#25660
Sam imam isti model Polarja in lahko se prenaša samo zadnja datoteka.
Pri modelu S610 pa lahko prenašaš vse datoteke za nazaj.
Drugače pa sem opazil, da ko preneseš podatke v računalnik, se malo razlikujejo od tistega kar je prikazano na uri.
Drugače pa sem zadovoljen z uro.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#25673
Jest ne obvladam še zadeve, predvsem mam probleme pri programu. Drugače je pa razlika pr kalorijah, ne vem pa zakaj??
Uporabniški avatar
 THOMAS
#25681
Jest sem opazil da se pojavi razlika v času(ponavadi za 30 sec), in potem, če ročno popraviš čas se tudi kalorije avtomatično spremenijo.
Ne vem pa ali je možno da se na grafu prikaže tudi krivulja km časov?
Uporabniški avatar
 obi
#29147
S410 shranjuje podatkesamo za zadnji trening. Interval shranjevanja se z dolžino vadbe krajša. To pomeni da se podatki pri kratkih treningih shranjujejo vsakih 10 s, pri dolgih treningih pa tudi na minuto.S410 preračunava interval shranjevanja na količino prostega pomnilnika.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA