področje za sporočila o ugodnih nakupih
tekaške (in druge) opreme, o popustih, akcijah, ...

Moderator: jkarmen

 hcMi25
#343597
Smešno nizke cene....kitajci?
Mogoče se motim.. :lol: :-- :--
Uporabniški avatar
 majcka
#343598
hcMi25 napisal/-a:Smešno nizke cene....kitajci?
Mogoče se motim.. :lol: :-- :--


Vietnam. Tako kot tudi tiste iz Hervisa. :lol:
 MatkoD
#343599
Jaz imam z njimi dobre izkušnje, pred časom so imeli spodnje dele Odlo za tek na smučeh po 20, 30 EUR, sem vzel za otroke. Se nič ne razlikujejo od mojih Odlo hlač, kupljenih v Avstriji za dosti več EUR... Pa več tekaških copat sem že kupil pri njih (Adidas, Merell, Inov-8, Newton... - vse močno znižane), so še vse po par 100 km OK.
Tudi mi nikoli niso komplicirali, ko sem kaj vrnil!
Uporabniški avatar
 Charly01
#343606
hcMi25 napisal/-a:Smešno nizke cene....kitajci?
Mogoče se motim.. :lol: :-- :--


SportsDirect​ prodaja originale in tukaj ni bojazni. So pač velik odjemalec in odkupujejo blago, ki proizvajalcem in preprodajalcem ostaja. Mogoče niso najnovejši modeli, vendar kot že večkrat rečeno, če so bili lansko leto OK, zakaj ne bi bili tudi letos.

Link: SportsDirect - Salomon do -70%

Slika
Uporabniški avatar
 majcka
#343720
majcka napisal/-a:
hcMi25 napisal/-a:Smešno nizke cene....kitajci?
Mogoče se motim.. :lol: :-- :--


Vietnam. Tako kot tudi tiste iz Hervisa. :lol:


No, da ne bo dileme.....

Ne bom razpravljala ali je original ali ne...na Speedcross-kah piše Made in China, na XA Pro3D pa Made in Vietnam.

Še danes in jutri se pa lahko naroča po teh cenah.

LP M
 ogi
#343721
Ja na "original" pa najbrz pise "made in France", kajne? :lol:
 Vidic
#343730
MatkoD napisal/-a:Tudi mi nikoli niso komplicirali, ko sem kaj vrnil!

Zdravo,

imam vprašanje glede tega naročanja prek spleta. Torej naročim in paket pošljejo po pošti. Če izdelek ni ok (kupujem za darilo), ga lahko vrnem nazaj po pošti in dobim povrnjeno celotno kupnino? Hvala za pomoč!
Uporabniški avatar
 Charly01
#343731
Vidic napisal/-a:
Zdravo,

imam vprašanje glede tega naročanja prek spleta. Torej naročim in paket pošljejo po pošti. Če izdelek ni ok (kupujem za darilo), ga lahko vrnem nazaj po pošti in dobim povrnjeno celotno kupnino? Hvala za pomoč!


Ja, samo stroškov dostave ti ne povrnejo in stroške vračila (poštnine) kriješ sam.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA